GÜNLÜK KAPADOKYA TÜRK GECESİ

50 EURO

GÜNLÜK KAPADOKYA TÜRK GECESİ

Kapadokya Türk Gecesi Gösterisi

Türk Gecesi Gösterisi Detayları

Tur Süresi: 3 saat (20:00 - 23:00) ... Türk Gecesi Gösterisi için sizi otelinizden alacağız ... ve gösteri..

Kapadokya Türk Gecesi Gösterisi

Türk Gecesi Gösterisi Detayları

Tur Süresi: 3 saat (20:00 - 23:00) ... Türk Gecesi Gösterisi için sizi otelinizden alacağız ... ve gösterinin sonunda sizi otele bırakacağız .
Bu tur tüm yıl boyunca garantilidir

Sizi Göreme'deki otelinizden veya Kapadokya'nın diğer şehirlerinden kışın saat 20: 00'de, yaz saat 20: 30'da alıyor ve sizi gösterinin yapılacağı Kapadokya'nın mağara restoranlarından birine götürüyoruz.
Gelin ve damat da dahil olmak üzere dansçılar dans pistine gelirler ve bir kızın Türkiye'de evlendiği geleneksel yolu sergilerler. Ortada güzel bir kırmızı elbise dans giymiş gelin ve damat gelir ve onun için farklı şovlar koymak. Önce ne kadar yakışıklı olduğunu, sonra ne kadar güçlü olduğunu ve son olarak ne kadar zengin olduğunu gösterir. Tüm bu şovları tek tek reddettikten sonra, damat damat kalbinin onun için attığını söylediğinde onunla evlenmeyi kabul eder. Düğün danslarına başlarken, tüm konuklar da onlarla dans etmeye davet edilir.
Türkiye'nin farklı bölgelerinden birkaç halk dansından sonra gecenin en önemli özelliği Belly Dancer! Nefes kesen dansı yapar ve sonra her masadan bir adam almak için tüm masalara gider. Erkekler, bazı temel figürlerle oryantal dansın sırlarını öğrenirken iyi vakit geçiriyorlar. Eşleri, göbek dansından önce etrafta keskin nesneler olmadığından emin olun!
Ateş dansı, bıçak ve davul gösterisi ile Kafkas dansı gibi diğer dans ve gösterilerden sonra, gece 23: 00'da bitiyor ve sizi derin bir uyku gecesi için otelinize geri götürüyoruz.
Gece boyunca garsonlar meze ile sınırsız alkolsüz ve alkollü içecek servis edecek. Ana yemek, Türkiye'nin geleneksel düğün yemeği olan pilavlı kuzu olacak.

Fiyata dahil
- Otelden / otele transfer
- Akşam yemegi
- Sınırsız İçecekler
- Meyveler
- Mezeler