ÖZEL PAMUKKALE HAVALİMANI TRANSFERİ

49 EURO

ÖZEL PAMUKKALE HAVALİMANI TRANSFERİ

Özel Pamukkale Havalimanı Transferi, Pamukkale, Karahayıt veya Denizli'deki otelinize ulaşmanın en uygun, hızlı ve ekonomik yoludur. Diğer kişilerin veya büyük otobüslerin tamamen yüklenmesini beklemenize gerek yoktur. Şo..

Özel Pamukkale Havalimanı Transferi, Pamukkale, Karahayıt veya Denizli'deki otelinize ulaşmanın en uygun, hızlı ve ekonomik yoludur. Diğer kişilerin veya büyük otobüslerin tamamen yüklenmesini beklemenize gerek yoktur. Şoförümüz sizi varış saatinde havaalanında bekliyor olacak. Özel transferler için kullandığımız araçlarımız temiz ve konforludur. Otelinize giderken, sürücüler izniniz olmadan herhangi bir durak yapmaz. Şoförlerimiz sizi doğrudan otelinize götürecektir. Özel bir Pamukkale Havaalanı Transferi, Çardak Havaalanı'ndan Pamukkale'ye taksinin maliyetinden çok daha düşüktür. 6 kişilik oturma kapasitesine sahip Mercedes Vito Minibüs (veya benzeri) kullanıyoruz.
Özel havaalanı transfer servisimizi Pamukkale, Karahayıt ve Denizli'deki herhangi bir otele rezervasyon yaptırabilirsiniz.

İçerir:
- Tam sigorta
- Anında Biletleme
- Son Dakika Rezervasyonu
- Konforlu Araçlar
- Havaalanında Buluşma
-% 100 Müşteri Memnuniyeti