PAMUKKALE GYROCOPTER

119 EURO

PAMUKKALE GYROCOPTER

Pamukkale Jiroskopu
Detaylar:
Pamukkale Gyrocopter ile gerçekten eşsiz ve unutulmaz bir etkinlik yaşama şansını yakalayın. Pamukkale’nin en göze çarpan yerlerinde eşsiz bir uçuş deneyimi yaşayın ve bö..

Pamukkale Jiroskopu
Detaylar:
Pamukkale Gyrocopter ile gerçekten eşsiz ve unutulmaz bir etkinlik yaşama şansını yakalayın. Pamukkale’nin en göze çarpan yerlerinde eşsiz bir uçuş deneyimi yaşayın ve bölgenin olağanüstü ve nefes kesici manzaralarını izleyin. Bu etkinlik, tatillerine ekstra heyecan katmak isteyenler ve alternatif ve eğlenceli bir etkinliğe katılmak isteyenler için idealdir.

Pamukkale Gyrocopter Turu, otelinizden alındığınız anda başlar. Önceden programlanmış bir zamanda, bir araç sizi otelinizden alır ve sizi gerçek deneyimin başladığı yere doğru götürür. Kalkış noktası Pamukkale'ye yaklaşık 10 km uzaklıktadır. Oraya vardığınızda, profesyonel eğitmenlerle tanışma ve önemli bilgiler alma fırsatına sahip olacaksınız. Daha doğrusu, tam lisanslı ve deneyimli eğitmenler bu yolculuk hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklayacaktır. Buna ek olarak, tüm önemli güvenlik prosedürlerini gösterecek ve güvenlik ekipmanının nasıl uygun şekilde kullanılacağını size açıklayacaktır.
Bu aktivitede kullanılan jiroskopun tüm güvenlik gereksinimlerini karşıladığını ve sivil havacılığın onayına sahip olduğunu ve bu aktiviteyi kesinlikle güvenli kıldığını belirtmek gerekir. Aslında, jiroskopun helikopterlerin veya uçakların aksine birçok avantajı vardır. İlk olarak, jiroskop hala motorun bağlantısı kesilse bile uçabilir. Yukarıda belirtilenlerden dolayı, döner bıçaklar motora bakılmaksızın dönmeye devam ettikçe, parasailing aktivitesi olarak da karakterize edilebilir. İkincisi, jiroskoplar 25 deniz mili gibi çok düşük bir hava hızında uçabilir ve bu da manzaraların tadını çıkarmak isteyenler için idealdir. Son olarak, jiroskoplar türbülanstan daha az etkilenir, bu özellik hem pilot hem de yolcu için ekstra konfor hissi veren bir özelliktir.

Havalı davranın:
Eğitim bittiğinde, sertifikalı pilot eşliğinde jiroskopa gireceksiniz. Kalkış başladığında gerçekten eşsiz bir deneyim yaşamaya hazır olun. Yayına girdikten sonra, heyecan ve adrenalinle dolu olacaksınız. Genel olarak, hava koşullarına bağlı olarak uçuş yaklaşık 15 ila 20 dakika sürer. Bu süre zarfında kusursuz güzellik görüşlerini gözlemleyebileceksiniz. Daha spesifik olarak, uçuş sırasında heybetli travertenleri ile ünlü Pamuk Kalesi'ni gözlemleyeceksiniz. Ayrıca Hierapolis antik kentini, antik tiyatroyu ve Pamukkale kasabasını da göreceksiniz.
Belli bir noktada jiroskop, inişe devam etmek için inen bir modu izlemeye başlayacaktır. İniş anında olumlu duygular, coşku ve heyecanla dolu olacaksınız. Bu eşsiz gyrocopter deneyimi kesinlikle tatillerinizden uzun süreli bir hafıza olacaktır. İniş prosedürü bittikten sonra, bir araç sizi geri transfer etmek için sizi bekliyor olacak. Pamukkale Gyrocopter gezisi, Pamukkale veya Karahayıt'taki otelinize döndüğünüzde sona erer. Elbette bu aktiviteye katıldığınız uzun süreli anılar yaratmanın daha iyi bir yolu olmayacaktır.

İçerir
- Otel Transferi (Her İki Yolda)
- Tüm Ekipmanlar
- Eğitim Hizmeti
- Pilot Ücreti