GÜNLÜK KAS - KALKAN - KAPUTAS PLAJ TURU

31 EURO

GÜNLÜK KAS - KALKAN - KAPUTAS PLAJ TURU

Kaş-Kalkan-Kaputaş Plajı

Detaylar:
Bugün Türkiye'nin güzel sahil şeridinin tadını çıkaracaksınız. Kaş ve Kalkan'ın muhteşem liman kasabalarını ziyaret edin. Ardından Kaputaş Plajı'nda dinlen..

Kaş-Kalkan-Kaputaş Plajı

Detaylar:
Bugün Türkiye'nin güzel sahil şeridinin tadını çıkaracaksınız. Kaş ve Kalkan'ın muhteşem liman kasabalarını ziyaret edin. Ardından Kaputaş Plajı'nda dinlenerek dinlenir.

Çarpıcı liman kasabası Kaş, sanayi ile birlikte büyüyen bir balıkçı köyünün başlangıcından itibaren büyüyen Turkuaz kıyısında bir Turizm merkezi haline gelen küçük bir kasabadır. 10 dakikalık yürüyüş, şehrin hemen her yerine ulaşmanızı sağlayacaktır. Kasaba, tepeden bakan bir tepenin kenarında yer alır ve üst kısımdan muhteşem manzaraya sahip olan Meis adasını neredeyse görmenizi sağlayabilir.

Kalkan, Türk kıyı şeridindeki bir başka güzel liman kentidir, ancak burası daha Avrupa hissi vermektedir. Bir Yunan balıkçı köyü olarak başlayarak, yerli halkın Türk ve Yunan nüfus değişimine kadar çalışması için sessiz bir yer olarak kaldı. Şimdi Kalkan ağırlıklı olarak üst düzey ve lüks Turizm ile gelişti. Kasabanın kendisi, körfeze bakan bir tepenin üzerine inşa edilmiştir ve neredeyse her yerden muhteşem manzaralar sunmaktadır. Bu koy, Fethiye'ye kadar Akdeniz'in bazı açık manzaralarına izin veren tek kişi olarak daha da güzelleştirilmiştir.

Kaputaş Plajı, Fethiye ve Kalkan arasındaki önemli bir yolun altında kalıyor, ancak plajda dinlenirken doğadan başka bir şey yokmuş gibi geliyor. Şaşırtıcı hava, berrak suları ve güzel bir plaj ayarı, otelinize dönmeden önce öğleden sonra dinlenmek için harika bir yer haline getirir.

REZERVASYON DETAYLARI
Kaş-Kalkan-Kaputaş Plajı

İçerir

- Aktar
- Sigorta

hariçtir

- İçecekler
- Öğle yemeği