6 GÜN İSTANBUL DEĞERLER PAKETİ

649 EURO

6 GÜN İSTANBUL DEĞERLER PAKETİ

İstanbul'da sevdiklerinizle en güzel anları yaşayın

10 Şubat: İstanbul'a varış
İstanbul'a varış ve otelinize transfer. İstanbul'da bir gecede
NOT: Eğer uçuşunuz Sab..

İstanbul'da sevdiklerinizle en güzel anları yaşayın

10 Şubat: İstanbul'a varış
İstanbul'a varış ve otelinize transfer. İstanbul'da bir gecede
NOT: Eğer uçuşunuz Sabiha Gökçen Havalimanı'na / Sabiha Gökçen'e ise ÖDENECEK EKSTRA ÜCRET vardır.
.
11 Şub: Adalar
Bu ada turu otelinizden başlıyor (** sadece ücretsiz servis ile Eski Şehir ve Taksim bölgesi) 08: 30'da. Feribotu, geçmişte prensler için sürgün yeri olarak hizmet veren Büyükada (Büyük Ada) Adalarından birine götürün. Haliç'ten çıkarken, Topkapı Sarayı, Ayasofya ve Sultanahmet Camii kubbelerinin ve minarelerinin görülebileceği yarımada Sarayburnu çevresinde dolaşacaksınız. Adaya vardığınızda, atlı taşıma turuyla adanın etrafındaki lüks Osmanlı konaklarını ve diğer güzel Viktorya tarzı yaz villalarını göreceksiniz - adalardan birinde bu sadece izin verilen ulaşım aracıdır, motorlu taşıtlar kesinlikle yasaktır . Renkli meyve ağaçları, güzel bahçeler, orman alanları ve her yerde görülecek egzotik çiçekler var. Daha sonra rahat bir sahil balık restoranında lezzetli bir öğle yemeğinin tadını çıkarabilir ve modern İstanbul silüetinin gökdelenleri arasında kubbelere ve minarelere bakarak rahatlayabilirsiniz.
Bu, İstanbul sakinlerinin şehrin acelesi dışında koşmak için ziyaret ettikleri dinlenmek ve eğlenmek için mükemmel bir gün. Feribotla geri dönün ve saat 18: 00'e kadar otele bırakın.

12 Şub: Dolmabahçe Sarayı Turu ve Boğaz Gezisi
Dolmabahçe Sarayı ve Yıldız Kraliyet Bahçeleri Turu için saat 08: 30'da otelinizden alınacaksınız. İlk olarak Osmanlı padişahları için yeni bir konut olan Dolmabahçe Sarayı'nı ziyaret ediyoruz. Avrupa antikaları, mobilyaları ve 4,5 tonluk avizesi ile ünlü olan saray, 46 salondan oluşan 285 odaya sahiptir. Saraydan sonra bir sonraki durak Yıldız Kraliyet Bahçesi'nde. İstanbul'un ortasında kiosklar ve güzel bitki örtüsüyle süslenmiş imparatorluk bahçelerinde yürüyüş yapıyoruz. Sonra öğle yemeği molası için restorana gidin. Öğle yemeğinden sonra, ilk olarak Bizans Dönemi'ne uzanan Şehir Surları'nı izleyen Haliç kıyıları ile gideceksiniz. Ardından, İstanbul ve Haliç'in en görkemli manzaralarından birini alabileceğiniz Pierre Loti Tepesi'ne kısa bir teleferik yolculuğu yapacağınız Eyüp alanına ulaşacaksınız. Pierre Loti Hill, adını İstanbul'a ilk görüşte aşık olan ve bölgede çok sık konuşan Fransız yazar Pierre Loti'den alıyor. Tepede kısa bir mola verdikten sonra, araca binecek ve 2 saatlik Boğaz Gezisi için tekneye bineceğiniz Eminönü'ne gideceksiniz. Dolmabahçe Sarayı, Çırağan Sarayı, Kız Kulesi, Boğaziçi köprüleri, Rumeli ve Anadolu kaleleri ve Osmanlı Konutları dahil olmak üzere Boğaz kıyıları boyunca en etkileyici yerleri göreceksiniz. Yolculuktan sonra saat 17: 00'de otelinize geri bırakılacaksınız. İstanbul'da Konaklama.

13 Şub: İstanbul Eski Şehir Turu
İstanbul Şehir Turu: 08: 30'da otelinizden alınacaksınız. Ziyaret edeceksiniz: Ayasofya, Sultanahmet Camii, Roma Hipodromu Kapalı Çarşı Öğle yemeğinden sonra göreceksiniz: Topkapı Sarayı, Sultan Mezarları ve tur saat 16: 30'da sona erecek ve İstanbul'daki otel konaklama yerlerine geri dönecek.
Sophia Müzesi'nin Pazartesi günleri, Topkapı Sarayı'nın Salı günleri ve Kapalıçarşı pazar günleri kapalı olduğunu lütfen unutmayın. Cuma günleri Sultanahmet Camii ziyaret edilmeyecek.

14 Şub: Serbest gün
Kendi boş zamanlarınızda günü ücretsiz geçireceksiniz. Akşam Sultana's Restaurant'ta Türk Gecesi Akşam Yemeği ve Dans Gösterisi için saat 20: 00'de otelinizden alınacaksınız. Muhteşem, ünlü Oryantal Dansçılar, popüler müzik enstrümanlarına sahip tipik Anadolu Folklor Grupları ve Türk şarkıcı gösterileri. Oryantal bir atmosferde, tipik bir müzik aleti olan "Kanun" un tadını çıkarın; tipik bir "Fasıl" orkestrasının lezzetlerini keşfetmek; daha sonra folklor ve oryantal dansımızın kelime ve geleneklerinin lezzetini deneyimlemek için bir program extravaganza. Her yerde dantel ile döşenmiş bir Türk evinde Türk Kahvesi bulundurun. Ve bir final olarak, eğlencenin merkezine doğru nostaljik bir yolculuğun tadını çıkarın. Gösteri gece yarısında bitiyor, sonra otelinize geri aktarılacaksınız. İstanbul'da Konaklama.
Resturant'taki Türk Gecesi yerine Boğaz'da Akşam Yemeği Turuna da katılabilirsiniz.

15 Şub: Havaalanına geri dönüş
Uçuş saatinize bağlı olarak otelinizden alınacak ve doğrudan havaalanına aktarılacaksınız. Hizmetlerin sonu.

İçerir:
- Çift kişilik odada 5 gece BB konaklama
- 3 tam günlük düzenli grup
- 2 havaalanı transferi
- Giriş bedeli
- Türk Gecesi Gösterisi
- Öğle yemeği

Hariç:
- İçecekler

Notlar:
- Fiyatlar, Std çift kişilik odada kalan 2 kişi için hesaplanmıştır