UÇUŞ BİLETLERİ

Flight Tickets   Flight Tickets
 

 

Büyük havayolları ve mevcut en iyi fiyatlar üzerinden yurtiçi ve yurtdışı uçak biletleri sunuyoruz. Özellikle Türkiye Aielines, Pegasus Airlines, Atlas-Jet, SunExpress Airlines, Bora Jet ve Anadolu Jet havayolları şirketleri için yurtiçi uçak bileti düzenlemeleri konusunda uzmanız. Uluslararası uçuşlarda olduğu gibi, iç hat uçuş ücretleri de dinamiktir ve doluluğa göre değişmektedir. Bu nedenle, uçak biletinizi mümkün olduğunca erken ayırmanızı öneririz.

Türk hava taşımacılığı sistemi son yıllarda çok gelişmiştir ve şehirlerin çoğunun bir kısmı sadece uluslararası uçuşlara açık olan bir havaalanına sahiptir. Türkiye'nin en yoğun uluslararası havalimanları İstanbul Atatürk Havalimanı (IST), İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW), Ankara Esenboğa Havalimanı (ESB) ve İzmir Adnan Menderes Havalimanı (ADB) yıl boyunca Türkiye'deki diğer yurt içi havalimanlarıyla iç hat uçuşları gerçekleştiriyor. Türkiye'deki uluslararası ve yurtiçi havalimanlarının bir listesini görebilirsiniz.

İç hat uçuşlarının her gün bazı destinasyonlarda mevcut olmayabileceğini, ancak haftanın bazı günlerinde kullanılabileceğini lütfen unutmayın. Türk uçak bileti düzenlemeniz için en iyi fiyatları istemek üzere seyahat acentemizle iletişime geçebilirsiniz. Uçuş katılımcılarına yaşları ve tahmini uçuş süreleri hakkında bilgi vermelisiniz. Uçak biletinize ek olarak, tesise vardığınızda, sizi havaalanında karşılayarak ve özel araç veya servis ile transfer ederek lojmanınıza yerel ulaşım da sağlayabiliriz. Türkiye'nin yerel havaalanı transfer hizmetleri hakkında daha fazla bilgi için şu adresi ziyaret edebilirsiniz:

Liste

ULUSLARARASI HAVALİMANLARI

Location ICAO IATA Airport name
Adana LTAF ADA Adana Sakirpasa Airport
Ankara LTAC ESB Esenboga International Airport
Antalya LTAK HTY Antalya Airport
Bodrum LTFE BJV Milas-Bodrum Airport
Bursa LTBR YEI Yenisehir Airport
Dalaman LTBS DLM Dalaman Airport
Istanbul LTBA IST Ataturk International Airport
Istanbul LTFJ SAW Sabiha Gokcen International Airport
Izmir LTBJ ASB Adnan Menderes International Airport
Kayseri LTAU ASR Erkilet International Airport
Konya LTAN KYA Konya Airport
Nevsehir LTAZ NAV Nevsehir Kapadokya Airport
Samsun LTFH SZF Samsun-Carsamba Airport
Trabzon LTCG TZX Trabzon Airport

 


DOMESTIC AIRPORTS

Location ICAO IATA Airport name
Antalya LTGP GZP Alanya Gazipasa Airport
Canakkale LTBH CKZ Canakkale Airport
Istanbul LTBW   Istanbul Hezarfen Airfield