FISHING

35 EURO

FISHING

Kapadokya'da Günlük Akşam Yürüyüş Turu

Detaylar:
Araçla alma: Saat, gün ışığından ve otel konumunuza bağlıdır. Kış başlangıç ​​zamanı 14.30 ila 15:30 arasında değişebilir. Yaz başl..

Kapadokya'da Günlük Akşam Yürüyüş Turu

Detaylar:
Araçla alma: Saat, gün ışığından ve otel konumunuza bağlıdır. Kış başlangıç ​​zamanı 14.30 ila 15:30 arasında değişebilir. Yaz başlama saati 17.00 ile 19.00 arasında değişebilir.
Tur uzunluğu: 2 saat +

Yürüyüş turlarımızla, dayak pisti Kapadokya Deneyimine sahip olacaksınız. Yürüyüş yaklaşık 2 saat sürer ve genellikle küçük gruplarla yapılır. Yürümesi çoğunlukla kolaydır, ancak ayakkabılar şiddetle tavsiye edilir.
Yürüyüş turu Ziyaret: Kılıç vadisi, Kız kalesi, Kızıl vadi ve Gül Vadisi.

Kılıçlar Vadisi
Kılıç Vadisi, Kapadokya'nın en küçük vadilerinden biridir. Burada bulabileceğiniz birkaç peri bacası ve harabesi var. Vadi, dar bir vadiye benzeyen 300 metre uzunluğunda bir tünelden oluşuyor. Kılıç Vadisi'ni gezmek 1-2 saate kadar sürebilir.

Kızlar Kalesi
Kılıç Vadisi'nin sonunda bulunur.

Kızıl Vadi ve Gül Vadisi
Kızıl Vadi ve Gül Vadisi Ürgüp'ün arkasında izole edilmiştir. Güzel kaya oluşumları ve bazı büyük gizli kaya oyma kiliseleri ana cazibe merkezleridir. Küçük köyleri ve kasabaları bağ ve bahçelerden bağlayan sayısız parkur, bu vadileri ilginç kılan bir örümcek ağı gibi görünüyor.
Not: Güney Kapadokya turuna Kızıl Vadi ve Gül Vadisi de dahildir. Ancak, aynı siteleri ziyaret etmezler. Bu iki vadi, birden fazla vadi de dahil olmak üzere çok büyüktür, tamamen farklı sahneler sunar.

İçerir:
- Yürüyüş rehberi
- Konaklamadan / konaklamaya transferler