4 GÜN FETHİYE - SEYİRLERE GÖRE OLYMPOS

289 EURO

4 GÜN FETHİYE - SEYİRLERE GÖRE OLYMPOS

Fethiye - Olimpos Cruise

Tercih edilen Türk yat rotalarının ardından, Türk yazına güneş dolu yolculuğunuz, Türkiye'nin birçok farklı yüzünü açıklayan birçok ve harika s&uum..

Fethiye - Olimpos Cruise

Tercih edilen Türk yat rotalarının ardından, Türk yazına güneş dolu yolculuğunuz, Türkiye'nin birçok farklı yüzünü açıklayan birçok ve harika sürprizleriyle yavaş yavaş ortaya çıkacak. En canlı ve kültürlü, en sakin ve tertemiz. Fethiye'ye Olympos Tekne Turu, Türkiye'nin harika kültürel, mimari, tarihi ve doğal çeşitliliğinin tadını çıkarmak için gerçekten eşsiz bir şans sunuyor. Küçük teknenin farklı, tanıdık ve samimi ortamını hissedin. Kara ve denizle doğrudan temas kurun, her durakta sadece birkaç ortak gezginle birlikte daha fazla zaman geçirin. Geleneksel Türk ve Akdeniz gezilerinin tadını çıkarın, koylarda eşsiz akşamlar yaşayın ve mavi mistik sularda yüzmenin tadını çıkarın.

Detaylar:
Fethiye, Ölüdeniz (Mavi Lagün), St.Nicholas Adası, Kalkan, Kaş, Kekova, Gökkaya Körfezi, Andriace, Myra, Demre, St.Nicholas Kilisesi, Olimpos

1.Gün: St.Nicholas Adası
Fethiye Limanı Yüzme ve öğle yemeği için Fethiye Limanı'ndan 11: 00-12: 00'dan Samanlık Koyu'na kadar. Kelebekler Vadisi (deniz sınırlamaları, izin vermek), yüzmek ve bu doğal rezervi turlamak için bir sonraki durağımızdır ve 136 çeşit kelebek ve güve ev sahipliği yapmaktadır. Daha sonra yine deniz sınırlarına izin vererek Ölüdeniz'e (Mavi Lagün) gidiyoruz. Yamaç paraşütü seçeneği mevcuttur. Günün son durağı St.Nicholas Adası. Bizans kalıntıları, akşam yemeği ve 1. gece yüzmek.

2.Gün: Kaş
Kelebekler Vadisi Sabah kahvaltısı ve yüzme için Kalkan yakınlarındaki Firnaz Koyu'na hareket. Öğle yemeği ve bu şirin balıkçı köyünü ziyaret etmek için limanda durduğumuz Kaş'a yolculuk. Antik Antiphellos'tan, Kaş'ın bir zamanlar bilindiği gibi, sadece Likya kaya mezarları ve lahitleri ve Roma tiyatrosu kaldı. Ama kasabanın güzelliği devam ediyor! Kekova yakınlarındaki bir koyda yüzme, akşam yemeği ve 2. gece için mola veriyoruz.

3.Gün: Kekova
Kekova Kahvaltı. Batık Kekova Şehri'ne hareket (bu Likya Roma arkeolojik alanı korunuyor, bu yüzden sadece bakıyor!). Simena, araba erişimi olmayan geleneksel bir balıkçı köyü ve Bizans / Osmanlı kalesi. Gökkaya Körfezi'nde isteğe bağlı su sporları mevcuttur. Akşam yemeği, bu korsanlar limanında rahatlayın.

4.Gün: Olympos
Myra Kahvaltıdan sonra Andriace limanına gitmeden önce Korsanlar Mağarası'na bir göz atacağız. Öğle yemeğinden önce inin. Talep edildiğinde bankacılık ve alışveriş için duraklı Olimpos'taki Ağaç evlere otobüs transferi. 13: 00-15: 00'e varıyoruz

Neler Dahil:
- Kahvaltı
- Öğle yemeği
- Akşam yemegi
- İngilizce Konuşma Turu Rehberi

Hariç:
- Yamaç paraşütü
- Öğle ve Akşam Yemeği ile İçecekler

Notlar:
• Program hava veya deniz koşullarına göre değiştirilebilir.
• Gidiş: Her Cuma, Cumartesi, Pazar, Pazartesi.
• Özel kabin istiyorsanız lütfen tek bir ek talep ediniz.
• Uçak bileti de ayarlayabiliriz. Uçuş ücretleri seyahat tarihlerine göre değişmektedir.

Önemli notlar turlarla ilgilidir:
Güzergahı takip etmeyi amaçlıyoruz; ancak, kötü hava ve / veya deniz koşulları kaptanı bu programı değiştirmeye zorlayabilir. Yolcularımızın güvenliği bir numaralı önceliktir. Bu, günlük hedeflerin yanı sıra gece duraklarını da içerebilir. Ana seyahat planına ulaşamazsak, diğer olasılıkları tartışmak için elimizden geleni yapacağız. Hiçbir koşulda para iadesi yapılmaz.

Yat bilgisi
Tur sırasında standart bir gulet kullanılır. Bazıları klima ile donatılmış olabilir ve sadece belirtilmişse kullanılır. Yatlar varışta belirlenir. Gulet, rezervasyon sırasında önceden belirlenemez veya garanti edilemez. Tüm yatlarımızda yat sigortası var. Tüm yolculara kendi seyahat sigortalarını yaptırmalarını tavsiye ediyoruz.
İçerir:
- Liman ve marina ücretleri, vergiler ve yakıt paket fiyatına dahildir.
- Yolcular tüm standart yatçılık araçlarını gemide kullanabilirler. Buna şnorkel, maske ve masa oyunları dahildir.
- Bu kabin kiralamasında keten kumaş temin edilmiştir. Lütfen temin edilmeyeceği için kendi banyo / plaj havlunuzu getirmeniz gerektiğini unutmayın.
Hariç:
- Giriş ücretleri ve isteğe bağlı aktiviteler kabin kiralama paket fiyatına dahil değildir.
- İçecekler

Yemekler ve içecekler.
Tüm yemekler seyahatinize dahildir. Buna kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği, ikindi çayı ve atıştırmalıklar dahildir. Kabin kiralama paketinizde içecek servisi yoktur. Kendi içkilerinizi getirmenize izin verilmez. Su dahil tüm içecekler gemide makul fiyatlarla satılmaktadır. Bir çubuk sekmesi her zaman mevcuttur. Yolculuğunuzun sonunda bardan aldığınız tüm ekstra içecekleri ödemeniz istenecektir.

Konaklama.
Kabinlerin tahsisi yerinde yapılır. Tüm gulet ve kabin düzenleri farklıdır, kabinler önceden belirlenmemiştir. Bu yolculuklarda, grup dağılımınıza bağlı olarak ikiz, çift, üçlü veya dört kabinde konaklayabilirsiniz. Mümkünse, çiftleri çift kişilik bir kabinde ve bireyleri çift kişilik odada barındırmak için elimizden geleni yapacağız. Başka bir yolcu ile birlikte atanmak istemeyen bireysel seyahat edenler için tek kişilik ek kabinler mevcuttur. Tüm kabinler tuvalet ve duşlu özel banyoya sahiptir.

Kısıtlamalar
Kabin kiralama rehberli olmayan bir tur. Gemide ziyaret edeceğiniz siteler ve yerler hakkında bilgi veren yerel bir rehber yoktur.
Bu kabin gezisinde her yaştan çocuğa izin verilmektedir. Ancak, 1-3 yaş arası çocuklar için önerilmez. 4 ila 10 yaşları arasında ebeveynlerinin / velilerinin kabinlerinde kalmaları halinde, tam seyir oranında% 50 indirim uygulanır. Birden fazla çocuk varsa, ilk çocuktan% 50 ve sonraki her çocuktan tam ücret tahsil edilecektir. 11 yaşından büyükler tam bir seyir oranında ücretlendirilir.
Bu seyahat programını takip etmek için her türlü çaba gösterilecektir; ancak, kötü hava ve / veya deniz koşullarında bu program değişebilir. Bu, günlük planları ve gece duraklarını içerebilir. Ana seyahat planına ulaşamazsak, diğer olasılıkları tartışmak için elimizden geleni yapacağız. Hiçbir koşulda para iadesi yapılmaz.