MARMARİS YOLCULUĞUNA 4 GÜN FETHİYE

299 EURO

MARMARİS YOLCULUĞUNA 4 GÜN FETHİYE

Fethiye - Marmaris Turu

Bir gulet tipik olarak çam ağacından yapılmış ve ince bir ön ve yuvarlak kıç ile şekillendirilmiş bir yattır. Geleneksel olarak Türkiye'de Marmaris (Bozburun) ve Bodrum bölges..

Fethiye - Marmaris Turu

Bir gulet tipik olarak çam ağacından yapılmış ve ince bir ön ve yuvarlak kıç ile şekillendirilmiş bir yattır. Geleneksel olarak Türkiye'de Marmaris (Bozburun) ve Bodrum bölgesinde inşa edilmişlerdir ve bu nedenle "Bodrum tipi" yatlar veya "Guletler" olarak adlandırılmıştır; bazen 'Caiques' olarak da adlandırılır. Her biri bir veya iki direk ile donatılmış, ancak ağırlık olarak, aslında, seyir için yelkenlilerden daha uygundurlar. Geniş oturma alanları, geniş güneşlenme alanları, geniş kabinler, WC / Duşlar ve güneşlenme güvertesinde döşenmiş bir salon alanı sunan üstün deniz kalitesi çok rahattır.

Detaylar:
Ziyaret edeceğiniz yerler:
Göcek Koyları, Ekincik Koyu, Ag Limani, Marmaris
Başlangıç: Fethiye, Bitiş saati: Marmaris, Süre: 4 Gün / 3 Gece

1.Gün: Fethiye, Yassıca Adası'na
Sabahları Fethiye Otel'den misafir toplayacağız ve saat 10.30 gibi teknede check-in yapacağız. 12 adadan geçeceğiz, önce Göcek'e ya da Yassıca Adası'na, sonra da Fethiye Körfezi'nin bu bölgesindeki muhteşem koylardan birkaçına gideceğiz.

2.Gün: Yassıca Adası'ndan Aga Limani Koyu'na
Kahvaltıdan sonra Bedri Rahmi Koyu'na hareket edeceğiz, ardından akşam yemeği ve geceleme için Aga Limani Koyu'nda yüzmek ve demirlemek için Domuz Adası'na hareket edeceğiz.

3.Gün: Aga Limani Koyu - Marmaris
Bu sabah Turunç Koyu'na hareket ediyoruz. Marmaris Limanı'nda geçirdiğimiz son gece güzel sularda yüzmenin son günü olacak. Sabah erkenden Kumlubük Koyu'na hareket edilir. Kahvaltı Kumlubük Koyu'nda servis edilecektir. Marmaris Limanı'na saat 16: 00'a kadar yanaşmadan önce son yüzme molası ve öğle yemeğimiz için Cennet Adası'na demirleyeceğiz.
Geceleme Marmaris'te olacaktır. Bu gece mavi yolculuktan yeni arkadaşlarınızla Marmaris'i, şehir merkezini, dükkanları daha fazla görme ve gece hayatını deneyimleme şansınız olacak.

4.Gün: Marmaris
Kahvaltıdan sonra, sabah 10:30 civarında, ayrılma zamanı. Hizmetlerimiz burada sona eriyor.

Notlar:
• Program hava veya deniz koşullarına göre değiştirilebilir.
• Gidiş: Her Cuma, Cumartesi, Pazar, Pazartesi.
• Özel kabin istiyorsanız lütfen tek bir ek talep ediniz.
• Uçak bileti de ayarlayabiliriz. Uçuş ücretleri seyahat tarihlerine göre değişmektedir.

Önemli notlar turlarla ilgilidir:
Güzergahı takip etmeyi amaçlıyoruz; ancak, kötü hava ve / veya deniz koşulları kaptanı bu programı değiştirmeye zorlayabilir. Yolcularımızın güvenliği bir numaralı önceliktir. Bu, günlük hedeflerin yanı sıra gece duraklarını da içerebilir. Ana seyahat planına ulaşamazsak, diğer olasılıkları tartışmak için elimizden geleni yapacağız. Hiçbir koşulda para iadesi yapılmaz.

Yat bilgisi
Tur sırasında standart bir gulet kullanılır. Bazıları klima ile donatılmış olabilir ve sadece belirtilmişse kullanılır. Yatlar varışta belirlenir. Gulet, rezervasyon sırasında önceden belirlenemez veya garanti edilemez. Tüm yatlarımızda yat sigortası var. Tüm yolculara kendi seyahat sigortalarını yaptırmalarını tavsiye ediyoruz.
İçerir:
- Liman ve marina ücretleri, vergiler ve yakıt paket fiyatına dahildir.
- Yolcular tüm standart yatçılık araçlarını gemide kullanabilirler. Buna şnorkel, maske ve masa oyunları dahildir.
- Bu kabin kiralamasında keten kumaş temin edilmiştir. Lütfen temin edilmeyeceği için kendi banyo / plaj havlunuzu getirmeniz gerektiğini unutmayın.
Hariç:
- Giriş ücretleri ve isteğe bağlı aktiviteler kabin kiralama paket fiyatına dahil değildir.
- İçecekler

Yemekler ve içecekler.
Tüm yemekler seyahatinize dahildir. Buna kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği, ikindi çayı ve atıştırmalıklar dahildir. Kabin kiralama paketinizde içecek servisi yoktur. Kendi içkilerinizi getirmenize izin verilmez. Su dahil tüm içecekler gemide makul fiyatlarla satılmaktadır. Bir çubuk sekmesi her zaman mevcuttur. Yolculuğunuzun sonunda bardan aldığınız tüm ekstra içecekleri ödemeniz istenecektir.

Konaklama.
Kabinlerin tahsisi yerinde yapılır. Tüm gulet ve kabin düzenleri farklıdır, kabinler önceden belirlenmemiştir. Bu yolculuklarda, grup dağılımınıza bağlı olarak ikiz, çift, üçlü veya dört kabinde konaklayabilirsiniz. Mümkünse, çiftleri çift kişilik bir kabinde ve bireyleri çift kişilik odada barındırmak için elimizden geleni yapacağız. Başka bir yolcu ile birlikte atanmak istemeyen bireysel seyahat edenler için tek kişilik ek kabinler mevcuttur. Tüm kabinler tuvalet ve duşlu özel banyoya sahiptir.
Kısıtlamalar
Kabin kiralama rehberli olmayan bir tur. Gemide ziyaret edeceğiniz siteler ve yerler hakkında bilgi veren yerel bir rehber yoktur.
Bu kabin gezisinde her yaştan çocuğa izin verilmektedir. Ancak, 1-3 yaş arası çocuklar için önerilmez. 4 ila 10 yaşları arasında ebeveynlerinin / velilerinin kabinlerinde kalmaları halinde, tam seyir oranında% 50 indirim uygulanır. Birden fazla çocuk varsa, ilk çocuktan% 50 ve sonraki her çocuktan tam ücret tahsil edilecektir. 11 yaşından büyükler tam bir seyir oranında ücretlendirilir.
Bu seyahat programını takip etmek için her türlü çaba gösterilecektir; ancak, kötü hava ve / veya deniz koşullarında bu program değişebilir. Bu, günlük planları ve gece duraklarını içerebilir. Ana seyahat planına ulaşamazsak, diğer olasılıkları tartışmak için elimizden geleni yapacağız. Hiçbir koşulda para iadesi yapılmaz.