GÜNLÜK TUR: DALYAN - ÇAMUR BANYOSU - TURTLE BEACH

35 EURO

GÜNLÜK TUR: DALYAN - ÇAMUR BANYOSU - TURTLE BEACH

Dalyan - Çamur Banyosu - Turtle Beach
Detaylar:
Tüm aile için nehirde mükemmel bir günde Dalyan'ın doğal güzelliğini keşfedin. Çamur banyolarını ziyaret ettiğinizde 10 yaş daha genç..

Dalyan - Çamur Banyosu - Turtle Beach
Detaylar:
Tüm aile için nehirde mükemmel bir günde Dalyan'ın doğal güzelliğini keşfedin. Çamur banyolarını ziyaret ettiğinizde 10 yaş daha genç görünmeye hazır olun.
Nelerin bekleyeceğini açıklamak kolay değil ... Ama deneyeceğiz.
Bu gezi gerçek bir favori çünkü böyle bir çeşitlilik sunuyor. Çamur banyolarına gelmeden önce ünlü Caunos kaya mezarlarını ve kalıntılarını geçen Dalyan nehri bataklıklarında dolaşırken güzel manzaranın tadını çıkarın.
Burada kendinizi çamur ve kükürt havuzlarında şımartın ve kırışıklıkların yok olduğunu hissedeceksiniz! Ya da mineral havuzlarına dalın, bu ritüellerin her ikisinin de genç görünmenizi sağlayan gençleştirici özelliklere sahip olduğu söylenir!
Öğle yemeğinden sonra, Caunos bölgesine giderken yukarıdaki yamaçtaki 2300 yıllık Likya kaya mezarlarını geçerek bullrush kaplı deltayı gezeceksiniz. Umarım bu alanda bulunan 'Car etta Caretta' - - Cargerhead Deniz Kaplumbağası'nı besleyecek kadar şanslı olacaksınız, hatta bir Mavi yengeç bile bulacaksınız. Bu tembel gün, yüzebileceğiniz, güneşi içinize çekebileceğiniz ve ünlü bir kaplumbağa yetiştirme alanı olarak bilinen bir plajda dinlenebileceğiniz İztuzu'nun kumsalında bitiyor.

Detaylar:

Dalyan - Çamur Banyosu - Turtle Beach

İçerir

- Kılavuz
- Aktar
- Çamur banyosu giriş ücreti
- Bot gezisi
- Öğle yemeği

hariçtir

- Turtle Beach giriş ücreti
- İçecekler.