GÜNLÜK KAPADOKYA SARI TUR

44 EURO

GÜNLÜK KAPADOKYA SARI TUR

GÜNLÜK SARI TUR KAPADOKYA
Detaylar:
Meskendir Vadisi, Güvercin Vadisi, Uçhisar Kalesi Panoroma, Gül Vadisi, Çavuşin Köyü, Aşk Vadisi (panoroma), Kaymaklı Yeraltı Şehri, Oniks Taş Fabri..

GÜNLÜK SARI TUR KAPADOKYA
Detaylar:
Meskendir Vadisi, Güvercin Vadisi, Uçhisar Kalesi Panoroma, Gül Vadisi, Çavuşin Köyü, Aşk Vadisi (panoroma), Kaymaklı Yeraltı Şehri, Oniks Taş Fabrikası

09:30 'da hotle'unuzdan başlayarak rehberiniz ve şoför tarafından karşılanacaksınız. Turun birincisi Göreme'nin panoramik manzarası. Peri bacalarını izlerken Kapadokya'nın tarihi, formatı hakkında bilgi edinirsiniz. Ve bir sonraki hedef Meskendir ve Gül Vadisi'ndeki Cappadoica'da yürüyüşe çıkmanın en güzel ve en güzel yerlerinden biri olacak.
İki vadi yan yana ve kolayca birleştirilebilir. Sunset noktasında (Ortahisar yakınında) başlayın ve ilk Meskendir Vadisi'nde yürüyüş yapın ve sonra Gül Vadisi'nde devam edin. Yürüyüşün sonu Kapadokya'daki Kaymaklı Yeraltı Şehirlerini geçeceğiz ve insanlara yüzyıllardır düşman işgallerine ve diğer tehlikelere yardımcı oldu.
Turun son yeri Uçhisar'daki oniks fabrikası olacak. Oniks, çeşitli renklere sahip ve içinde farklı mineraller içeren bir tür volkanik taştır. Volkanik olduğu için Kapadokya'nın bazı oniks yatakları vardır. Fabrikada, bir usta size oniks şekillendirme adımları hakkında bilgi verecek ve bir şekillendirme şovu izleyeceksiniz. Saat 16.00 civarında otelinize geri döneceksiniz.

İçerir:
- Profesyonel Tur Rehberi
- Giriş bedeli
- Öğle yemeği
-Transfer

Hariç:
- İçecekler