GÜNLÜK SULTAN MARSHES KUŞ CENNETİ

0 EURO

GÜNLÜK SULTAN MARSHES KUŞ CENNETİ

Günlük Sultan Bataklıklar Kuş Cenneti

Yaklaşık bir milyon kuş nüfusu ve 300'den fazla kuş türü ile Sultan Bataklıkları bir cennet dilimi sunuyor.

Detaylar:
..

Günlük Sultan Bataklıklar Kuş Cenneti

Yaklaşık bir milyon kuş nüfusu ve 300'den fazla kuş türü ile Sultan Bataklıkları bir cennet dilimi sunuyor.

Detaylar:
Sultan Bataklığı Kuş Cenneti'ni ziyaret eden birçok kuş türünü görmek için sabahın erken saatlerinde bu turda başlıyoruz. Bu tur bataklıklar arasında bir tekne turu içerir ve yılın belirli zamanlarında flamingoların görülebileceği yakındaki Yay Golu'ya bir ziyaret içerebilir.
Sultan Batak, Türkiye'nin yanı sıra Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük ve en önemli sulak alanlarından biridir. Bu bölgede hem yırtıcı hem de ötleğenleri ziyaret eden, kış veya cins kuş ve taze ve tuzlu su ekosistemlerinin yan yana bulunduğu kuş türlerinin sayısı 250 civarındadır. göç mevsimi. Türlerin zenginliği ve bileşimi, sığınağın sağladığı büyük popülasyonlar, yan yana bulunan çeşitli habitatların sayısı ve mevcut flora ve fauna, bunu uluslararası standartlara göre yüksek sınıf bir sulak alan haline getirmektedir.

Dik kanyon duvarlarına yüksek oyulmuş konik oluşumlardan ve orijinal güvercin evlerinden oyulmuş olağandışı Bizans kiliselerini göreceğimiz Soğanlı Vadisi'nin doğal Açık Hava Müzesi'ne doğal bir sürüş. Öğle yemeğinden sonra, güzel freskleri ince bir duman tabakasının arkasına gizlenmiş olağanüstü Keslik Manastırını ziyaret edeceğiz. Keşif yolculuğumuzu muhteşem mimarisi ve manastırlarıyla ünlü Eski Yunan kasabası Mustafapaşa'ya (Sinasos) taşıyoruz. Burada, köyün yarı restore edilmiş el boyaması erken Yunan evlerinden birinde çay ve yerel misafirperverliğin tadını çıkaracağız ve Kapadokya'daki otelinize döneceğiz.

İçerir:
- Otelden araçla alma ve otele araçla bırakma hizmeti.
- Lisanslı, profesyonel İngilizce konuşan rehber
- Öğle yemeği.
- Giriş bedeli
- Ulaşım

Hariç:
- İçecekler