KAPADOKYA'DAN GÜNLÜK HATTUSAŞ TURU

189 EURO

KAPADOKYA'DAN GÜNLÜK HATTUSAŞ TURU

Kapadokya'dan Günlük Hattuşa Turu

Detaylar:
Bu İngilizce düzenli bir grup turudur. Turda yaklaşık 15-20 kişi var. Tur 08.00-19.00 saatleri arasında Kapadokya otellerinden araçla alma ve bırakma ..

Kapadokya'dan Günlük Hattuşa Turu

Detaylar:
Bu İngilizce düzenli bir grup turudur. Turda yaklaşık 15-20 kişi var. Tur 08.00-19.00 saatleri arasında Kapadokya otellerinden araçla alma ve bırakma ile devam ediyor.
8.30'da otelde rehber ve şoförle tanışın. Hattuşaş'a yaklaşık 210 km sonra. Hitit Krallığı'nın başkenti Hattuşaş'a uzun süre varıyoruz. Başkent Hattuşaş'ı ziyaret etmeden önce, güneş ışığı sabahları doğrudan kabartmalara geldiğinden, açık hava tapınağını görmek için Yazilikaya'ya gidiyoruz. Öğle yemeğimizi yerel bir restoranda alacağız. Öğle yemeğinden sonra, kent örgütü, korunan yapı türleri (tapınaklar, kraliyet konutları, tahkimatlar), Aslanların zengin süslemesi ile dikkat çeken Hitit İmparatorluğu'nun eski başkenti Hattuşas'ın arkeolojik alanını ziyaret ediyoruz. Kapı ve Kraliyet Kapısı ve Tünel. Türkiye'de tam bir Hitit Mirası turundan sonra Kapadokya'ya geri dönüyoruz.

İçerir:
- İngilizce Rehber
- Transferler
- Öğle yemeği

Hariç:
- İçecekler