İSTANBUL'DAN GÜNLÜK BURSA TURU

39 EURO

İSTANBUL'DAN GÜNLÜK BURSA TURU

İstanbul'dan Bursa Gün&..

İstanbul'dan Bursa Günü Turu

Detaylar:
Yeşil Bursa ve Uludağ Dağının Doğal Güzelliğine Günübirlik Geziler
Osmanlı İmparatorluğu'nun ilk başkenti, muhteşem dağı, tarihi mekanları ve şehrin güzelliğine katkıda bulunan çok çeşitli ağaç türleri ile sizleri bekliyor.
08:00 / 08: 30 - Sizi otelinizden alacağız.

Bursa
Sabah erkenden İstanbul'dan ayrılıp feribotu Yalova'ya götürüyoruz ve daha sonra Bursa'nın merkezine gidiyoruz. Bursa yolunda bir yerde duracağız ve 1 saatlik boş zamanınız olacak. ATV quad bisiklet kiralayabilir ve sürüş sırasında doğanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Bugün ilk ziyaretimiz Osmanlı Sultanı I. Mehmet'e ait Yeşil Cami ve Yeşil Türbe olacak. İsterseniz, bazı el işi hediyeler ve kaliteli ipek almak için yakındaki çarşıyı da ziyaret edebilirsiniz.
Daha sonra dağa çıkacağız. Tüm şehrin muhteşem manzarasının tadını çıkaracağız ve bu günün hatırası olarak tutmak için birçok fotoğraf çekeceğiz. Ayrıca, dağda geleneksel bir öğle yemeği için yerel bir restoranda öğle yemeği yiyeceğiz. Öğle yemeğinden sonra telesiyejin, bir tür teleferikin tadını çıkaracağız ve yaz aylarında dörtlü bisiklet kiralamak için serbest zamanınız olacak ve kış döneminde dağlarda kayak yapmak için kayak ekipmanı alacaksınız. Bir sonraki durağımız 600 yıldan daha eski olan şaşırtıcı eski ağaçta olacak. Şehrin en büyüleyici yerlerinden biri haline geldi.
İstanbul'a dönmeden önce ziyaret edilecek son yer burası olacak. Feribotu İstanbul'a geri götüreceğiz.

Tur bitiyor, sizi otelinize geri götürüyoruz.
Toplam tur süresi: 7 H

Neler Dahil:
- Aktar
- Öğle yemeği
- Tüm giriş ücretleri
- İngilizce Konuşma Turu Rehberi