GÜNLÜK ANTALYA KANYON RAFTING TURU

40 EURO

GÜNLÜK ANTALYA KANYON RAFTING TURU

GÜNLÜK ANTALYA KANYON RAFTING TURU

Detay:
08:30 civarında eski Kaleiçi şehrinde otelinizden alın. Beşkonak Köprülü Kanyon'a gideceğiz. Yol yaklaşık iki buçuk saat sürüyor. Raf..

GÜNLÜK ANTALYA KANYON RAFTING TURU

Detay:
08:30 civarında eski Kaleiçi şehrinde otelinizden alın. Beşkonak Köprülü Kanyon'a gideceğiz. Yol yaklaşık iki buçuk saat sürüyor. Rafting öncesinde, rehberiniz güvenlik kuralları ve kürekle ilgili bazı yakın bilgiler verecektir. Rafting üssünde can yeleği ve kask giyeceğiz. Maceramıza tarihi bir köprüden başlayacağız. Güzergâhımız sırasında doğal bir atmosferde ağaçların altında öğle yemeği molası vereceğiz. Ve böylece, turumuza devam edeceğiz. Ayrıca ziyaret edeceğimiz küçük şelalenin yüzme ve yürüyüş yolunda kısa bir mola vereceğiz. Rafting yapmaya devam etmek için tekrar tekneye menteşeleneceğiz. Sal turumuz 15: 30'da bitecek. Küçük bir aradan sonra Antalya'ya geri döneceğiz. 18:30 civarı Antalya'daki otelinize dönüş

Notlar:
• Bu tur düzenli.
• Tur, eski Kaleiçi şehrindeki otellerden karşılama hizmetlerini içerir. Diğer yerlerden karşılama hizmeti için ek ücret alınacaktır.
• Program hava veya deniz koşullarına göre değiştirilebilir.
• Lütfen şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, mayo, havlu alın. Su için sportif veya bağlanabilir dış mekan ayakkabıları giymeniz önerilir.

İçerir:
- Öğle yemeği
- Aktar
- Ekipman
- Kılavuz
- Sigorta

Hariç:
- İçecekler