HAKKIMIZDA

Hakkımızda,

Turkey Magic Travel, Pamukkale'de bulunan bir aile işletmesi ve seyahat acentesidir.
Türkiye'nin tüm bölgelerinde turlar konusunda uzmanız ve her zaman geniş yelpazedeki tekliflerimizi genişletip geliştiriyor, yeni ve heyecan verici turlar ekliyoruz.
Merkezi Pamukkale'de bulunan bir aile şirketi olan Türkiye Magic Travel, 1981 yılında kuruldu ve on binlerce insanın seyahatlerinden daha iyi keyif almasına yardımcı olan güvenilir bir kaynak haline geldi.


Neler Sunuyoruz?

Herşey Dahil Paketleri
İster balayınızı kutluyor olun, isterse ailenizle birlikte kurtulmak isteyin, her şey dahil tatil paketlerimiz sizi bekliyor.

Grup Turları
Tek bir gezginden büyük bir gruba kadar olan gruplar için turlarımızdan herhangi birini özelleştirebilir ve düzenli olarak yapabiliriz.

Uçak
Rakiplerimizin çoğundan farklı olarak, üçüncü bir tarafa gitmek zorunda kalmadan uçuşlarınızı paketinizin bir parçası olarak ekleyebiliriz.

Bizi Benzersiz Kılan Nedir?
Bir seyahat uzmanı
Birçok ajans sizi rezervasyon süreci boyunca birden fazla kişiyle uğraşmaya zorlayarak ayrık ve kişiliksiz hale getirir. Turkey Magic Travel'da, ilk temas anından güvenli bir şekilde eve dönene kadar aynı seyahat uzmanıyla ilgileneceksiniz.

Bizi şahsen ziyaret edin
İşlerini yalnızca çevrimiçi ve hatta yurt dışından yapan diğer birçok ajansın aksine, hala düzenli çalışma saatlerini sürdürüyoruz ve West Roxbury ofisimize planlanan ziyaretler veya bırakmalar nedeniyle memnuniyet duyuyoruz.

Kişisel hizmet
Buradaki ekibimiz güler yüzlü ve nazik. Sunduğumuz destinasyonlarda uzmanız ve onlar hakkında derin ürün bilgisine sahibiz. Size kişisel bir hizmet sunacağız ve tüm seyahat ihtiyaçlarınızın karşılandığından emin olarak rezervasyonunuzu baştan sona işleme koyacağız.

itibar
Turkey Magic Travel olarak sizden tekrar iş kazanmak için çalışıyoruz ve bizi arkadaşlarınıza ve ailenize tavsiye etmenizi istiyoruz. Tavsiyeleriniz bizim için son derece değerlidir ve bunları hak etmek için gayretle çalışmamız gerektiğini biliyoruz.