9 GÜN POPÜLER BALAY TURU

789 EURO

9 GÜN POPÜLER BALAY TURU

9 Gün Popüler Balayı Turu:

Türkiye'ye hoşgeldiniz! Türkiye'nin büyük Ege ve Akdeniz sahilinde özel ve olağanüstü bir şey arıyorsanız, daha fazla kendiniz..

9 Gün Popüler Balayı Turu:

Türkiye'ye hoşgeldiniz! Türkiye'nin büyük Ege ve Akdeniz sahilinde özel ve olağanüstü bir şey arıyorsanız, daha fazla kendinizi yormayın. İstanbul - Bodrum - Fethiye - Antalya ve İstanbul dahil olmak üzere Türkiye'nin en iyi turu. Bu, tüm çan ve ıslık ile sizin için mükemmel bir tur. Uzun otobüs seferleri yok, sadece iç hat uçuşları sizi rahat ve konforlu bir şekilde hedefinize ulaştırıyor. Bu turu rezervasyonu yaparak İstanbul, Ege Bölgesi ve Akdeniz Bölgesi'ni görebilirsiniz. Türkiye'de tatilleri için tarih, kültür, deniz, kum ve partileri sevenler için ideal bir tur!

Detaylar:

1.Gün: İstanbul - Varış Günü
Havaalanında karşılayın Otelinize transfer. Size oda anahtarınız verilecek ve günün geri kalanı İstanbul'u keşfetmek için sizindir. Geceleme İstanbul'da.
İstanbul'da iki havaalanı var. İstanbul Atatürk Havalimanı şehir merkezine 20 km, Sabiha Gökçen Havalimanı ise şehir merkezine 55 km uzaklıktadır. Atatürk Havalimanı'ndan otelinize transfer dahildir, Sabiha Gökçen Havalimanı'na varırsanız lütfen transfer ücretleri için bizimle iletişime geçin.

2.Gün: İstanbul Şehir Turu
Kahvaltı dahil
İstanbul şehir turu için 08: 30'da hareket ediyoruz. TOPKAPI SARAYI 15. yüzyıldan 19. yüzyıla kadar Osmanlı sultanlarının enfes sarayı kristal, gümüş ve Çin porseleni, sultanlar ve aileleri tarafından giyilen elbiseler, İmparatorluk Hazinesi'nin ünlü mücevherleri, minyatürler, Kutsal Örtü; Peygamber Muhammed'in kutsal emanetleri. SULTANAHMET IMPERIAL CAMİİ Mimar Mehmet tarafından 16. yüzyılda inşa edilen Ayasofya'nın karşısında, mavi İznik çinilerinin görkemli iç dekorasyonu nedeniyle MAVİ CAMİ olarak bilinir. HIPPODROME Savaş arabalı yarışların sahnesi olan antik Hipodrom, üç anıtla; Theodosius Dikilitaşı, bronz Yılanlı Sütun ve Konstantin Sütunu. Öğle yemeği molası ve sonra SPICE BAZAAR'a (Mısır Çarşısı) gidiyoruz, burada hava, tarçın, kimyon, safran, nane, kekik ve akla gelebilecek her bitki ve baharatın cazip aromalarıyla dolu. Akşamın geri kalanı İstanbul'un tadını çıkarmak için sizindir.

Lütfen Dikkat: Ayasofya Pazartesi günleri kapalıdır, Topkapı Sarayı Salı günleri kapalıdır, Kapalıçarşı pazar günleri kapalıdır. Turunuz bu günlerden birinde ise Ayasofya yerine Yeraltı Sarnıcı'nı ve Kapalıçarşı yerine Topkapı Sarayı müzesini ziyaret etmenizi, Mısır Çarşısı'nı ziyaret etmenizi öneririz.

Grand Spice Bazaar, birçok Egzotik Baharat ve Ot, Türk Baklava, Türk Lokumu, Türk Kahvesi, fındık ve meyveler, Seramik El Sanatları, Nazar boncuğu, tamamen doğal zeytinyağı, Hediyelik eşya dükkanları ve mağazalarda sabunlar ve diğer birçok mal.

3.Gün: İstanbul'dan Bodrum'a uçuş
Kahvaltı ve Akşam Yemeği Dahil
Kahvaltıdan sonra Boğaz Turu'na hareket. 08: 30'dan itibaren büyülü İstanbul, Boğaz Tekne Turu ve Mısır Çarşısı Turu'nun keyfini çıkarın. SPICE BAZAAR (Mısır Çarşısı) dahil olmak üzere tekneden görebileceğiniz bir dizi sitenin keyfini çıkarın. TEKNE İLE BOĞAZİ Avrupa ve Asya'yı ayıran suyolu boyunca tekne ile geleneksel bir gezi. Turdan sonra, iç hat uçuşları için İstanbul Atatürk Havalimanı'na hareket ediyoruz. Havaalanından transfer ve Bodrum'daki otelinize giriş. Akşam yemeği ve geceleme Bodrum'da.

4.Gün: Bodrum Şehir Turu
Kahvaltı ve Akşam Yemeği Dahil
09: 30'da kahvaltıdan sonra Bodrum Şehir Turu'na hareket edilir. Bodrum'un simgesi olan Aziz Peter Kalesi'ni ziyaret edin. Haçlı kalesi 1402 ve 1409 yılları arasında St.John Şövalyeleri tarafından yaptırılmıştır. Günümüzde kale odaları Tunç Çağı, Miken, Arkaik ve Klasik, Helenistik, Roma ve Bizans dönemlerine ait eserlerin sergilendiği bir müze olarak kullanılmaktadır. Kale aynı zamanda Türkiye'nin en büyük sualtı arkeoloji müzesine ev sahipliği yapıyor. Dünyadaki türünün birkaç tanesinden biridir. Bir gemi enkazının müzenin yeniden inşası görülmeye değer. Kale turundan sonra, Eski Dünyanın Yedi Harikasından biri olan Türbeden geriye kalanları göreceğiz.
Kral Türbesi Türbesi, büyük boyutlara ve görkemli mimariye sahip mezar anıtlarının kökenindedir. Bugün, temizlenmiş platformu ve muhteşem Türbeden bazı bulguları görebilirsiniz. Taşlar kalenin inşası için kullanıldı ve mezarın bazı kısımları İngiltere'nin Londra'daki British Museum'da sergileniyor. Anıtkabir turundan sonra Amfitiyatroya hareket edin. Antik tiyatroyu ziyaret edin. Tiyatro, Bodrum'a bakan yamaçta yer almaktadır. Mausolus zamanında inşa edilen Asya'daki küçük Helenistik öncesi tiyatrolardan ve dolayısıyla en eski tiyatrolardan biridir.

9.Gün: Antalya - Turun Sonu
Kahvaltı dahil
Kahvaltıdan sonra otelden çıkış yapın. Biz dönüş havaalanı transfer hizmetini yapıyoruz.

İçerir:
- HB otelleri
- Öğle yemekleri
- Giriş bedeli
- Transferler
- Havalimanı aktarmaları
- İç hat uçak biletleri
- Halk otobüsü transferi
- İngilizce rehberler

Hariç:
- İçecekler
- Kişisel giderler