8 GÜN MARMARİS FETHİYE MARMARİS TÜRKİYE GULET TURU

749 EURO

8 GÜN MARMARİS FETHİYE MARMARİS TÜRKİYE GULET TURU

MARMARİS FETHİYE MARMARİS TÜRKİYE Gulet Turu

Detaylar:
1.Gün - MARMARİS
İlk gün Marmaris limanında (15:30 civarı) misafirlerimizle buluşacağız. Akşam yemeği teknede servis edile..

MARMARİS FETHİYE MARMARİS TÜRKİYE Gulet Turu

Detaylar:
1.Gün - MARMARİS
İlk gün Marmaris limanında (15:30 civarı) misafirlerimizle buluşacağız. Akşam yemeği teknede servis edilecek ve akşamı Marmaris'teki marinaya demirlemiş olarak geçireceğiz.
Teknede konaklama

2.Gün - EKİNCİK KOYU - DALYAN - İZTUZU PLAJI - KAUNOS
Kahvaltıdan ve biraz bilgi verdikten sonra, yüzmek için şansımız olacak İztuzu plajına kadar sahili takip edeceğiz. Gemide kalabilir, yüzmenin ve güneşlenmenin tadını çıkarabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak, dar, sazlık kaplı su yollarında küçük bir nehir teknesi ile Dalyan ve antik Kaunos kentine bir geziye katılabilirsiniz. Kaunos'ta Likya kaya mezarları, tiyatro, akropolis vb. Göreceğiz. Nehir kenarındaki bir restoranda öğle yemeğinden sonra, ünlü çamur banyolarını deneyebilirsiniz. Turdan sonra, Ekincik koyuna doğru yanaşmak için seyir yapacağız.
Teknede konaklama

3. GÜN - EKINCIK BAY - CLEOPATRA'NIN BANYOSU - TERSANE ADASI
Kahvaltıdan sonra Aga limanına hareket edilir. Öğle yemeği yiyeceğiz ve yüzmek için boş zamanlarımız olacak. Ardından, Roma Hamamı'nın antik kalıntılarında yüzmenin tadını çıkarmak için Kleopatra'nın Hamamına (Hamam Koyu olarak da adlandırılır) devam edeceğiz. Akşam yemeği ve geceleme Göcek adaları arasında bir koyda.
Teknede konaklama

4.GÜN - KIZIL ADASI - FETHİYE
Bugün 12 Ada Bölgesinde yelken açıyoruz. Yüzmek için '' Kızıl Adası '' (Kızıl Ada) 'da duracağız ve sonra Fethiye limanına gideceğiz.
Teknede konaklama

5.GÜN - FETHİYE - 12 ADA
12 Ada bölgesinde seyir yapmaya devam ediyoruz. İlk olarak Yassıca Adası'nda duracağız ve sonra Fethiye Körfezi'ndeki bazı harika koyları ziyaret edeceğiz.
Akşam yemeği ve geceleme bu koylardan birinde yapılır.
Teknede konaklama

6.GÜN - BEDRİ RAHMI BAY - DOMUZ ADALARI - AGA LIMANI
Kahvaltıdan sonra, 1973 yılında kayalarda bir balık boyayan ilk 'Mavi Kruvazörlerden' birinin adını taşıyan Bedri Rahmi Koyu'na yelken açacağız. Öğle yemeğinden sonra Domuz Adası'na hareket ediyoruz.
Teknede konaklama

7.Gün - KUMLUBUKU - CENNET ADASI - MARMARİS
Bugün Kumlubükü'ne hareket ediyoruz. Öğle yemeğinden sonra Kumlubükü bölgesinde son yüzmeyi yapacağız. Sonra Marmaris'e döneceğiz.
Akşam yemeği ve geceleme Marmaris limanında yapılır.
Teknede konaklama

8.Gün - MARMARİS
Kahvaltıdan sonra gitme zamanı. Hizmetlerimiz burada sona eriyor.
Notlar:
• Program hava veya deniz koşullarına göre değiştirilebilir.
• Gidiş: Her Cumartesi.
• Özel kabin istiyorsanız lütfen tek bir ek talep ediniz.
• Uçuşlar için de rezervasyon ayarlayabiliriz. Uçuş ücretleri seyahat tarihlerinize göre değiştirilebilir.

İçerir:
- 7 kahvaltı
- 6 öğle yemeği
- 7 akşam yemeği
- Yerel transferler
Hariç:
- İçecekler
- Giriş ücretleri ve yolculuk sırasında turlar
- Kişisel giderler

Önemli notlar turlarla ilgilidir:
Güzergahı takip etmeyi amaçlıyoruz; ancak, kötü hava ve / veya deniz koşulları kaptanı bu programı değiştirmeye zorlayabilir. Yolcularımızın güvenliği bir numaralı önceliktir. Bu, günlük hedeflerin yanı sıra gece duraklarını da içerebilir. Ana seyahat planına ulaşamazsak, diğer olasılıkları tartışmak için elimizden geleni yapacağız. Hiçbir koşulda para iadesi yapılmaz.

Yat bilgisi
Tur sırasında standart bir gulet kullanılır. Bazıları klima ile donatılmış olabilir ve sadece belirtilmişse kullanılır. Yatlar varışta belirlenir. Gulet, rezervasyon sırasında önceden belirlenemez veya garanti edilemez. Tüm yatlarımızda yat sigortası var. Tüm yolculara kendi seyahat sigortalarını yaptırmalarını tavsiye ediyoruz.
İçerir:
- Liman ve marina ücretleri, vergiler ve yakıt paket fiyatına dahildir.
- Yolcular tüm standart yatçılık araçlarını gemide kullanabilirler. Buna şnorkel, maske ve masa oyunları dahildir.
- Bu kabin kiralamasında keten kumaş temin edilmiştir. Lütfen temin edilmeyeceği için kendi banyo / plaj havlunuzu getirmeniz gerektiğini unutmayın.
Hariç:
- Giriş ücretleri ve isteğe bağlı aktiviteler kabin kiralama paket fiyatına dahil değildir.

Yemekler ve içecekler.
Tüm yemekler seyahatinize dahildir. Buna kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği, ikindi çayı ve atıştırmalıklar dahildir. Kabin kiralama paketinizde içecek servisi yoktur. Kendi içkilerinizi getirmenize izin verilmez. Su dahil tüm içecekler gemide makul fiyatlarla satılmaktadır. Bir çubuk sekmesi her zaman mevcuttur. Yolculuğunuzun sonunda bardan aldığınız tüm ekstra içecekleri ödemeniz istenecektir.

Konaklama.
Kabinlerin tahsisi yerinde yapılır. Tüm gulet ve kabin düzenleri farklıdır, kabinler önceden belirlenmemiştir. Bu yolculuklarda, grup dağılımınıza bağlı olarak ikiz, çift, üçlü veya dört kabinde konaklayabilirsiniz. Mümkünse, çiftleri çift kişilik bir kabinde ve bireyleri çift kişilik odada barındırmak için elimizden geleni yapacağız. Başka bir yolcu ile birlikte atanmak istemeyen bireysel seyahat edenler için tek kişilik ek kabinler mevcuttur. Tüm kabinler tuvalet ve duşlu özel banyoya sahiptir.

Kısıtlamalar
Kabin kiralama rehberli olmayan bir tur. Gemide ziyaret edeceğiniz siteler ve yerler hakkında bilgi veren yerel bir rehber yoktur.
Bu kabin gezisinde her yaştan çocuğa izin verilmektedir. Ancak, 1-3 yaş arası çocuklar için önerilmez. 4 ila 10 yaşları arasında ebeveynlerinin / velilerinin kabinlerinde kalmaları halinde, tam seyir oranında% 50 indirim uygulanır. Birden fazla çocuk varsa, ilk çocuktan% 50 ve sonraki her çocuktan tam ücret tahsil edilecektir. 11 yaşından büyükler tam bir seyir oranında ücretlendirilir.
Bu seyahat programını takip etmek için her türlü çaba gösterilecektir; ancak, kötü hava ve / veya deniz koşullarında bu program değişebilir. Bu, günlük planları ve gece duraklarını içerebilir. Ana seyahat planına ulaşamazsak, diğer olasılıkları tartışmak için elimizden geleni yapacağız. Hiçbir koşulda para iadesi yapılmaz.