8 GÜN KEMER KEKOVA KEMER TÜRKİYE GULET TURU

699 EURO

8 GÜN KEMER KEKOVA KEMER TÜRKİYE GULET TURU

KEMER KEKOVA KEMER TÜRKİYE Gulet Turu

Detaylar:

1.Gün - KEMER
15:30 civarı Kemer yat limanında misafirlerimizle buluşacağız. Akşam yemeği ve akşamı Kemer'deki yat limanına yanaşmış teknede geç..

KEMER KEKOVA KEMER TÜRKİYE Gulet Turu

Detaylar:

1.Gün - KEMER
15:30 civarı Kemer yat limanında misafirlerimizle buluşacağız. Akşam yemeği ve akşamı Kemer'deki yat limanına yanaşmış teknede geçireceğiz.
Teknede konaklama

2.GÜN - OLYMPOS - ADRASAN KOYU
Kahvaltıdan sonra öğle yemeği ve yüzmek için bolca zamanımız olacak Olympos'a gideceğiz. Olympos antik kentini de ziyaret edebilirsiniz. Ardından geceyi geçireceğimiz Adrasan Koyu'na hareket edeceğiz.
Teknede konaklama

3.Gün - DEMRE - GÖKKAYA KOYU
Kahvaltıdan sonra Demre'ye hareket edilir. Myra antik kentine ve St. Nicholas Kilisesi'ne isteğe bağlı bir ziyaret yapabilirsiniz.
Bundan sonra Gökkaya koyuna devam edeceğiz. Yüzme ve isteğe bağlı su sporları için birçok fırsatınız var. Bir geceleme için Gökkaya Koyu'na yanaşacağız.
Teknede konaklama

4.Gün - KEKOVA - GÜNEŞ ŞEHİR
Bugün Gökkaya'nın gizli koylarında dinleneceğiz. Tam gün Batık Şehir turuna katılma seçeneği vardır. Geceyi Kekova'da geçireceğiz.
Teknede konaklama

5.Gün - KEKOVA - SİMENA KALESİ
Bugün, Dolchiste antik kentinin kalıntılarına yelken açmak için Batık Şehir'e gideceğiz.
Bundan sonra, sualtı Likya Mezarları'na ve Batık Şehir'e bakan büyülü bir manzara görmek için Simena Kalesi'ne çıkacağız. Gece Üçağız veya Kekova'ya yanaşacağız.
Teknede konaklama

6.GÜN - PHASELIS KOYU
Kahvaltının tadını çıkarırken Porto Ceneviz'e veya Sazak Koyu'na hareket edilir. Bir uçurum dalış yeri bulma şansınız olacak. Geceyi Phaselis Koyu'nda geçireceğiz.
Teknede konaklama

7.Gün - KEMER
Kahvaltıdan sonra, iyi korunmuş antik Phaselis şehrine isteğe bağlı bir ziyaretiniz var. 3 liman, su kemeri, hamam, tiyatro, Hadrian Kapısı ve Akropolis göreceksiniz.
Bundan sonra akşam yemeği için Kemer'e geri döneceğiz. Şehri ziyaret etme seçeneğiniz var. Dün geceyi bu limanda geçireceğiz.
Teknede konaklama

8.Gün - KEMER
Kahvaltıdan sonra tekneden ayrılacaksınız. Hizmetlerimiz burada sona eriyor


Notlar:
• Program hava veya deniz koşullarına göre değiştirilebilir.
• Gidiş: Her Cuma, Cumartesi, Pazar, Pazartesi.
• Özel kabin istiyorsanız lütfen tek bir ek talep ediniz.
• Uçak bileti de ayarlayabiliriz. Uçuş ücretleri seyahat tarihlerine göre değişmektedir.

Önemli notlar turlarla ilgilidir:
Güzergahı takip etmeyi amaçlıyoruz; ancak, kötü hava ve / veya deniz koşulları kaptanı bu programı değiştirmeye zorlayabilir. Yolcularımızın güvenliği bir numaralı önceliktir. Bu, günlük hedeflerin yanı sıra gece duraklarını da içerebilir. Ana seyahat planına ulaşamazsak, diğer olasılıkları tartışmak için elimizden geleni yapacağız. Hiçbir koşulda para iadesi yapılmaz.

Yat bilgisi
Tur sırasında standart bir gulet kullanılır. Bazıları klima ile donatılmış olabilir ve sadece belirtilmişse kullanılır. Yatlar varışta belirlenir. Gulet, rezervasyon sırasında önceden belirlenemez veya garanti edilemez. Tüm yatlarımızda yat sigortası var. Tüm yolculara kendi seyahat sigortalarını yaptırmalarını tavsiye ediyoruz.

İçerir:
- Liman ve marina ücretleri, vergiler ve yakıt paket fiyatına dahildir.
- Yolcular tüm standart yatçılık araçlarını gemide kullanabilirler. Buna şnorkel, maske ve masa oyunları dahildir.
- Bu kabin kiralamasında keten kumaş temin edilmiştir. Lütfen temin edilmeyeceği için kendi banyo / plaj havlunuzu getirmeniz gerektiğini unutmayın.
Hariç:
- Giriş ücretleri ve isteğe bağlı aktiviteler kabin kiralama paket fiyatına dahil değildir.
- İçecekler

Yemekler ve içecekler.
Tüm yemekler seyahatinize dahildir. Buna kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği, ikindi çayı ve atıştırmalıklar dahildir. Kabin kiralama paketinizde içecek servisi yoktur. Kendi içkilerinizi getirmenize izin verilmez. Su dahil tüm içecekler gemide makul fiyatlarla satılmaktadır. Bir çubuk sekmesi her zaman mevcuttur. Yolculuğunuzun sonunda bardan aldığınız tüm ekstra içecekleri ödemeniz istenecektir.

Konaklama.
Kabinlerin tahsisi yerinde yapılır. Tüm gulet ve kabin düzenleri farklıdır, kabinler önceden belirlenmemiştir. Bu yolculuklarda, grup dağılımınıza bağlı olarak ikiz, çift, üçlü veya dört kabinde konaklayabilirsiniz. Mümkünse, çiftleri çift kişilik bir kabinde ve bireyleri çift kişilik odada barındırmak için elimizden geleni yapacağız. Başka bir yolcu ile birlikte atanmak istemeyen bireysel seyahat edenler için tek kişilik ek kabinler mevcuttur. Tüm kabinler tuvalet ve duşlu özel banyoya sahiptir.

Kısıtlamalar
Kabin kiralama rehberli olmayan bir tur. Gemide ziyaret edeceğiniz siteler ve yerler hakkında bilgi veren yerel bir rehber yoktur.
Bu kabin gezisinde her yaştan çocuğa izin verilmektedir. Ancak, 1-3 yaş arası çocuklar için önerilmez. 4 ila 10 yaşları arasında ebeveynlerinin / velilerinin kabinlerinde kalmaları halinde, tam seyir oranında% 50 indirim uygulanır. Birden fazla çocuk varsa, ilk çocuktan% 50 ve sonraki her çocuktan tam ücret tahsil edilecektir. 11 yaşından büyükler tam bir seyir oranında ücretlendirilir.
Bu seyahat programını takip etmek için her türlü çaba gösterilecektir; ancak, kötü hava ve / veya deniz koşullarında bu program değişebilir. Bu, günlük planları ve gece duraklarını içerebilir. Ana seyahat planına ulaşamazsak, diğer olasılıkları tartışmak için elimizden geleni yapacağız. Hiçbir koşulda para iadesi yapılmaz.