8 GÜN MUTLU BALAYI

759 EURO

8 GÜN MUTLU BALAYI

8 Gün - 7 Gece Mutlu Balayı:

Türkiye'ye hoşgeldiniz! Türkiye'de bir hafta kalmak için özel ve olağanüstü bir şey arıyorsanız o zaman daha fazla kendinizi yormayı..

8 Gün - 7 Gece Mutlu Balayı:

Türkiye'ye hoşgeldiniz! Türkiye'de bir hafta kalmak için özel ve olağanüstü bir şey arıyorsanız o zaman daha fazla kendinizi yormayın. İstanbul, Kuşadası, Efes, Pamukkale ve Bodrum dahil Türkiye'nin en iyi turu. Bu, tüm çan ve ıslık ile sizin için mükemmel bir tur. Uzun süreli otobüs yolculukları yok, sadece iç hat uçuşları sizi rahat ve rahat bir şekilde gideceğiniz yere ulaştırıyor. Bu turu rezerve ederek İstanbul ve Ege Bölgesi'ni görebilirsiniz.

1.Gün: İstanbul - Varış Günü
Havaalanında karşılayın Otelinize transfer. Günün geri kalanı İstanbul'u keşfetmek için sizindir. Geceleme İstanbul'da.

2.Gün: İstanbul Şehir Turu
İstanbul Şehir Turu için 08.30'da hareket ediyoruz. İlk olarak, TOPKAPI SARAYI; 15. yüzyıldan 19. yüzyıla kadar uzanan Osmanlı sultanlarının büyük sarayı, kristal, gümüş ve Çin porseleni, sultanlar ve aileleri tarafından giyilen elbiseler, İmparatorluk Hazinesi'nin ünlü mücevherleri, minyatürler, Kutsal Manto; Peygamber Muhammed'in kutsal emanetleri. SULTANAHMET IMPERIAL CAMİİ Mimar Mehmet tarafından 16. yüzyılda inşa edilen Ayasofya'nın karşısında, mavi İznik çinilerinin görkemli iç dekorasyonu nedeniyle MAVİ CAMİ olarak bilinir. HIPPODROME Savaş arabalı yarışların sahnesi olan antik Hipodrom, üç anıtla; Theodosius Dikilitaşı, bronz Yılanlı Sütun ve Konstantin Sütunu. Öğle yemeği molası ve daha sonra birçok Egzotik Baharat ve Ot, Türk Baklava, Türk Lokumu, Türk Kahvesi, fındık ve meyveler, Seramik gibi küçük hediyelik eşyalarda alışverişiniz için uygun fiyatlarla eşsiz bir atmosfer olan Kapalıçarşı'ya götüreceğiz. El Sanatları, Nazar Boncuğu, tamamen doğal zeytinyağı, sabunlar ve Hediyelik eşya Dükkanları ve mağazalar. Akşamın geri kalanı İstanbul'un tadını çıkarmak için sizindir. Geceleme İstanbul'da.

Lütfen Dikkat: Ayasofya Pazartesi günleri, Topkapı Sarayı Salı günleri kapalıdır. Turunuz bu günlerden birindeyse, Ayasofya ve Topkapı sarayı müzesi yerine Yeraltı Sarnıcı'nı ziyaret etmenizi öneririz.

3.Gün: İstanbul'dan İzmir'e Uçakla - Kuşadası
08.30 da kahvaltıdan sonra Boğaz Turu'na hareket ediyoruz. Tekneden görebileceğiniz siteler dizisinin tadını çıkarın. BOĞAZ TARAFINDAN BOĞAZİ Avrupa ve Asya'yı ayıran su yolu boyunca tekne ile yapılan geleneksel bir gezidir. Turdan sonra İzmir'e iç hat uçuş için İstanbul Havalimanı'na hareket ediyoruz. Havaalanından transfer ve Kuşadası'ndaki otelinize giriş yapın. Geceleme Kuşadası'nda.

4.Gün: Kuşadası - Efes Turu - Türk Şirince Köyü
08: 30'da, dünyanın en iyi korunmuş antik yerlerinden biri olan Efes, otel rehberli turundan, Artemis Tapınağı, Curetes caddesi, ünlü Roma hamamları, Celsus Kütüphanesi, Büyük tiyatro ve Meryem Ana Evi. Öğle yemeği arası 13.00. Öğle yemeğinden sonra Türkiye'nin en eski sanatlarından birini yapmaya devam eden bir yeri ziyaret edeceğiz; bir halı dokuma merkezi. Öğle yemeğinden sonra bir Türk Köy Turu yapacağız. Şirince’nin inşaat tarzı bugün Anadolu Rumlarına aittir. Yamaçtaki evlerin hepsi beyaz boyalarıyla orijinaldir. Şirince Köyü ayrıca Türkiye'nin en iyi şaraplarından bazılarını - özellikle meyve şaraplarını - yapmak için harika bir üne sahiptir. Üzüm bağlarını ziyaret edeceğiz ve Türk şarap üreticileri ile meyve şarabı yapmayı öğrenmenin zamanı geldi. Akşamları, meyve şarabı yapma bilginiz test edilecektir. Yolda, iyi bir fabrika fiyatı alma fırsatına sahip olacağınız bölgedeki ünlü deri üretim merkezlerinden birini ziyaret edeceğiz. Bu rehberli turda, Türkiye pazarlarında iyi bilinen sürekli nagging ve bazen zorbalıktan kaçınacaksınız. Eski ustalar hakkında bilgi edinirken alışveriş deneyiminin keyfini çıkarmanızı sağlar. Geceleme Kuşadası'nda.

5.Gün: Kuşadası - Pamukkale Turu
08.00'de Pamukkale travertenleri ve Hierapolis antik kenti turumuza başlıyoruz. Domitian Kapısı, Sütunlu Kapı ve Katedral, Karahayit'in Kızıl Sularını ziyaret edeceksiniz. Öğle yemeğimizi sonra Pamukkale'ye yapacağız. Gecede Pamukkale'de.

6.Gün: Pamukkale'den Bodrum'a
Bugün Pamukkale'den Bodrum'a seyahat ediyoruz. 2, 5 saat sonra yolda bir mola vereceğiz. Bodrum'a arabayla sadece 5 saatte. Akşam yemeği ve geceleme Bodrum'da.

7.Gün: Bodrum Serbest Günü
Kahvaltı ve Akşam Yemeği Dahil
Gün senin. Erken kalkmak, güneş ışığının tadını çıkarmak ve manzaraları ve doğal muhteşem plajı ve berrak denizi almak ve şehri keşfetmek, yerel pazarlarda alışveriş yapmak, sahilde rahatlamak veya sahip olduğunuz birçok günlük geziden birinin tadını çıkarmak zorunda değilsiniz. ndan şeçmek. Bunlar arasında Aqua Park, tüplü dalış, balık tutma turu ve çok daha fazlası bulunmaktadır. Geceleme Bodrum'da.

8.Gün: Bodrum'dan İstanbul'a - Turun Sonu
Kahvaltıdan sonra İstanbul'a iç hat uçuşumuz için Bodrum havaalanına hareket ediyoruz ve sonra eve dönüyoruz.

İçerir:
- BB konaklama
- Transferler
- Havalimanı aktarmaları
- Giriş bedeli
Hariç:
- İçecekler
- Yemekler
- Kişisel giderler