7 GÜN RAHATLATICI BODRUM

699 EURO

7 GÜN RAHATLATICI BODRUM

7 Gün Dinlendirici Bodrum

Detaylar:

1.Gün - Bodrum - Varış Günü
(Akşam yemeği dahil)
Bodrum havaalanından veya Bodrum otobüs durağından otelinize transf..

7 Gün Dinlendirici Bodrum

Detaylar:

1.Gün - Bodrum - Varış Günü
(Akşam yemeği dahil)
Bodrum havaalanından veya Bodrum otobüs durağından otelinize transfer edilecektir. Otele vardığınızda, konakladığınız gece için rezervasyon yaptığınız otele gideceğiz. Size oda anahtarınız verilecek ve günün geri kalan kısmı Bodrum'un tadını çıkarmak ve keşfetmek için sizindir.

2.Gün - Bodrum - Bodrum'da Serbest Gün ve Hamam Türk Hamamı
(Kahvaltı ve akşam yemeği dahil)
Hamam, Türk hamamı için bir kelime - elbette, tatilinizin ve masajınızın unutulmaz bir parçası en iyi bölüm. Mermer döşemede konuk baştan ayağa batırılır, daha sonra ustaca tüm ölü hücrelerinizi ve kuru cildinizi kaybederek temizlenir, tekrar rahatlayın ve sabunlu kabarcıklarla kaplandıkça uzaklaşın, masör tüm bu düğümleri ve gergin bitleri düzeltir . O zaman tek yapmanız gereken saçınızı yıkamak ve güne çıkmadan önce bol miktarda güneş kremi koymaktır. Mevcut en ferahlatıcı deneyim.

3.Gün - Dalış
(Kahvaltı ve akşam yemeği dahil)
Bodrum'u dalgıçlar için ilginç bir yer yapan elbette, sıcak, sakin, gelgit ve güçlü akımlardan arınmış Ege Denizi'nin kendisidir. Deneyimli dalgıçlar çeşitli dalışlarla kendi unsurlarında olacaklar. Sağlam, volkanik açık deniz adaları, kaplıcalar, mağaralar, resifler ve muhteşem bırakmalar dahil olmak üzere çok çeşitli yerler sunmaktadır. Dalış için yeni olanlar için, bölgede tüplü dalış için stressiz bir giriş için mükemmel bir ortam sağlayan birçok güvenli koy var mı?

4.Gün - Bodrum - Serbest Gün
(Kahvaltı ve akşam yemeği dahil)
Gün senin. Erken kalkmak, güneş ışığının tadını çıkarmak ve manzara ve doğal muhteşem plaj ve berrak denizi almak zorunda değilsiniz.

5. Gün - Piknik Tekne Gezisi
(Kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği dahildir)
Denizde bir gün öğle yemeği dahil ve gemide servis edilir. Yaklaşık olarak yola çıktık. Bodrum kıyı şeridinin turkuaz denizlerinde gezinmek için 11:00. Kristal berraklığında suda yüzüp şnorkelle yüzebileceğiniz veya hafif esintiyle rahatlayabileceğiniz, çarpıcı manzaraların tadını çıkarabileceğiniz ve güneşinizi nazikçe dalgalanan dalgaların sesiyle mükemmelleştirebileceğiniz en güzel koylardan birkaçını ziyaret edeceğiz. Siyah adada, Bodrum'dan yarım saat sonra, kayalardan dışarı akan ılık maden sularının ten rengini güzelleştirdiğine inanılan mağarada banyo yapabilirsiniz. Karada yaklaşık yakl. 17:00.

6.Gün - Bodrum - Serbest Gün
(Kahvaltı ve akşam yemeği dahil)
Gün senin. Erken kalkmak, güneş ışığının tadını çıkarmak ve manzaraları ve doğal muhteşem plajı ve berrak denizi almak zorunda değilsiniz.

7.Gün - Bodrum - Turun Sonu
(Kahvaltı dahil)
Kahvaltıdan sonra otelden çıkış yapın. Havaalanına transfer.

İçerir:
- Bodrum Havalimanı veya Bodrum otobüs durağından varış transferi
- Bodrum'da 7 Gece HB otel
- Türk banyosu
- Dalış
- Öğle yemeği dahil Piknik Tekne Gezisi
- Seyahat planında belirtilen tüm giriş ücretleri
- Ulaşım
- Profesyonel İngilizce konuşan tur rehberleri
- Bodrum Havalimanı veya Bodrum otobüs durağına dönüş transferi

Hariç:
- İçecekler