7 GÜN ANNE GÜNÜ ÖZEL

489 EURO

7 GÜN ANNE GÜNÜ ÖZEL

“Cennet Annelerin ayaklarının altındadır” Türk kültüründe ünlü bir atasözüdür. Bu özel güne bu bakış açısıyla yaklaşıyoruz ve bu özel programı özel fiyatlarla sunarak..

“Cennet Annelerin ayaklarının altındadır” Türk kültüründe ünlü bir atasözüdür. Bu özel güne bu bakış açısıyla yaklaşıyoruz ve bu özel programı özel fiyatlarla sunarak tüm anneleri takdir ediyoruz. Bu zarif tur, el sanatları atölyeleri olan annelerin, yemek pişirme derslerinin ve annelerimizin kesinlikle bir parçası olmaktan mutluluk duyacağı diğer birçok aktivitenin göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır.

Detaylar:

1.Gün: İstanbul - Varış Günü
Türkiye'ye hoş geldiniz, İstanbul'a varış. Havaalanından transfer ve biraz dinlenmek için otelinize giriş. Bu gece, geleneksel Türk yemeklerinin tadını çıkarırken ve geceleri İstanbul'un mistik atmosferinin tadını çıkarırken hoş bir akşam yemeği yiyeceksiniz. Geceleme İstanbul'da.

2.Gün: İstanbul Şehir Turu - Türkçe Yemek Dersi
Sabah oryantasyonundan sonra ilk Türk pişirme dersinize katılacağınız İstanbul gezi turuna başlıyoruz: tadını çıkaracağınız öğle yemeği hazırlamak! Öğle yemeğinden sonra TOPKAPI SARAYI'nı ziyaret edin. 15. yüzyıldan 19. yüzyıla kadar uzanan Osmanlı sultanlarının enfes sarayı, kristal, gümüş ve Çin porseleni, sultanlar ve aileleri tarafından giyilen elbiseler, İmparatorluk Hazinesi'nin ünlü mücevherleri, minyatürler, Kutsal Manto; Peygamber Muhammed'in kutsal emanetleri. SULTANAHMET IMPERIAL CAMİİ: 16. yüzyılda mimar Mehmet tarafından yaptırılan Ayasofya'nın karşısında, mavi İznik çinilerinin görkemli iç dekorasyonu nedeniyle MAVİ CAMİ olarak bilinir. HIPPODROME: Üç anıtla birlikte araba yarışlarının sahnesi olan Antik Hipodrom; Theodosius Dikilitaşı, bronz Yılanlı Sütun ve Konstantin Sütunu. Yerel bir restoranda akşam yemeği. Geceleme İstanbul'da.

3.Gün: İstanbul Şehir Turu - Oryantal Dans ve Folklor Sınıfı
Kahvaltı dahil, eski İstanbul şehrinin günlük turu için otelinizden saat 08.30'da alınır. ST'yi ziyaret edin. SOPHIA 4. yüzyılda Büyük Konstantin tarafından inşa edilen ve 6. yüzyılda Justinian tarafından yeniden inşa edilen bu antik bazilika, tüm zamanların mimari harikalarından biridir. GRAND SPICE BAZAAR'ı ziyaret edin Turumuz sizi birçok Egzotik Baharat ve Ot, Türk Baklava, Türk Lokumu, Türk Kahvesi, fındık ve meyveler, küçük hediyelik eşyalar gibi alışverişleriniz için uygun fiyatlarla eşsiz bir atmosfer olan Grand Spice Bazaar'a götürecektir. Hediyelik Eşya Mağazaları ve mağazalarında Seramik El Sanatları, Nazar Boncuğu, tamamen doğal zeytinyağı, sabunlar ve diğer birçok ürün olarak kullanılmaktadır. Turdan sonra dinlenmek için otele dönün. Akşam, Belly dans ve folklor dersinize ayrılıyoruz. Bu çok unutulmaz bir sınıf oryantal dans teknikleri ve folklor dansı öğrenecek. Özel hareketleri ve bir profesyonelden izleyicinin dikkatini nasıl çekeceğinizi öğreneceksiniz. Restoranda akşam yemeği yiyoruz. Geceleme İstanbul'da.

4.Gün: İstanbul, Boğaz Turu - İstanbul'dan İzmir ve Kuşadası
Kahvaltı ve Akşam Yemeği Dahil Kahvaltıdan sonra Boğaz Turu'na hareket ediyoruz. 08: 30'dan itibaren büyülü İstanbul Boğazı Tekne Gezisi'nin keyfini çıkarın. Tekneden görebileceğiniz siteler dizisinin tadını çıkarın
TEKNE İLE BOĞAZİ Avrupa ve Asya'yı ayıran suyolu boyunca tekne ile geleneksel bir gezi. Türk restoranında öğle yemeği molası. Öğle yemeğinden sonra İzmir'e iç hat uçuş için İstanbul Havalimanı'na hareket ediyoruz. Havaalanından transfer ve Kuşadası'ndaki otelinize giriş yapın. Akşam yemeği ve geceleme Kuşadası'nda.

5.Gün: Efes Turu - Şirince Köyü Turu - Tekstil ve meyve şarabı tadımı
Kahvaltı ve Akşam Yemeği Dahil 08.30'da kahvaltıdan sonra, dünyanın en iyi korunmuş antik kalıntılarından birine gideceğiz. Bir zamanlar antik dünyanın ticaret merkezi olan Efes'i ziyaret, Türkiye'yi ziyaret etmenin en önemli noktasıdır. Efes turundan sonra Şirince Köyü'ne hareket ediyoruz. Güzel Şirince köyünü ve Meryem Ana'nın önerilen doğum yeri olan 42 kilisenin kalıntılarını ziyaret edin. Bugün yerli halkın el yapımı tekstiller yaptığını görmek için Şirince Köyü'ne gideceğiz. Göreceğimiz tekstiller arasında halılar, kilimler, giysiler ve yastık kılıfları gibi ev eşyaları yer alıyor. Türk kadınları tarafından Türkiye ve yerel bölge ile ünlü olan bu karmaşık stilleri ve desenleri yapmak için kullanılan eski teknikleri ilk elden göreceksiniz. Şirince ayrıca çok çeşitli meyve şarabı çeşitleri ile de ünlüdür. Yerel şarap imalathanelerinde bu şarapların tadını çıkarma şansımız olacak. Akşam yemeği ve geceleme Kuşadası'nda.

6.Gün: Defile ve Hamam
Kahvaltı, Öğle Yemeği ve Akşam Yemeği bugün dahil, kahvaltıdan sonra, deri ürünlerinin yapıldığını göreceğiniz bir deri fabrikasına gideceğiz. Ceketlerin, el çantalarının ve diğer birçok ürünün nasıl yapıldığını göreceksiniz. Yerel bir uzmandan bir gösteri izleyeceksiniz ve bir model gibi hissedeceğiniz bir defile katılma şansınız olacak. En ünlü deri markaları genellikle Türkiye'de üretilmektedir ve buradaki tüm ürünlerin en kaliteli ve en iyi işçiliğe sahip olduğundan emin olabilirsiniz. Defileden sonra Türk Hamamına gidin. Türk hamamına girerken, günlük yaşamın tüm acelesini dışarıda bırakırsınız, kıyafetlerinizi bir bel bezi ile değiştirir ve geleneksel takunyaları süslersiniz. İç sıcaklık, binanın merkezi kubbesi altında 50 dereceye kadar ulaşır. Bu ısı ve nem, vücudun gözeneklerini açar ve ovma ve görevli tarafından yapılan bir masaj için vücudun yağlı yağlarını çıkarır. Nazik bir sabun masajından sonra banyo yerini havluyla terk edip dinlenme odasına geçersiniz. Burada size yatıştırıcı ve lezzetli bir çay sunulmaktadır. Hamamı yenilenmiş, güzel ve tazelenmiş olarak bırakırsınız. Akşam yemeği ve geceleme Kuşadası'nda.

7.Gün: İzmir - İstanbul
Kahvaltıdan sonra, eve dönüş yapacağınız İstanbul'a iç hat uçuşumuz için İzmir havaalanına hareket ediyoruz.

İçerir:
- İngilizce - konuşan tur rehberleri
- İç hat uçuşları
- Rehberli seyir ve mentoined olarak turlar
- Havaalanı transferi

Hariç:
- İçecekler
- Ekstra vergi ve harçlar