ÇOCUK DOSTU PAKET İÇİN 7 GÜN İSTANBUL

0 EURO

ÇOCUK DOSTU PAKET İÇİN 7 GÜN İSTANBUL

Bu tipik aile ve çocuk dostu paket İstanbul'un öne çıkan özelliklerini sunuyor.

7 Gün - 6 Gece Çocuk Dostu Paket İstanbul

Detaylar:

1.Gün: İstanbul'a varış...

Bu tipik aile ve çocuk dostu paket İstanbul'un öne çıkan özelliklerini sunuyor.

7 Gün - 6 Gece Çocuk Dostu Paket İstanbul

Detaylar:

1.Gün: İstanbul'a varış.
Havaalanına gelişinizde şoförümüz tarafından otelinize transfer edileceksiniz. Rehberimiz size turunuzla ilgili tüm bilgileri verecektir. Günün geri kalanı İstanbul'u ziyaret etmek. İstanbul'da Konaklama.

2.Gün: İstanbul Eski Şehir Turu
Eski Şehir turu için saat 08: 20'de otelinizden alınacaksınız. Gezinin sabah bölümünde Ayasofya Müzesi, Sultanahmet Camii, Hipodrom Meydanı ve Kapalı Çarşı'yı ziyaret edeceksiniz. Öğle yemeğinden sonra Topkapı Sarayı'nı ve Sultan Mezarlarını ziyaret edeceksiniz. Tur 16: 30'da bitiyor, sonra otelinize bırakılacaksınız. İstanbul'da Konaklama.
Not:
Ayasofya Pazartesi günleri kapalı, Topkapı Sarayı Salı günleri kapalı, Sultanahmet Camii cuma günleri ziyaret edilmiyor, Kapalı Çarşı pazar günleri kapalı.

3.Gün: Sabah Boğaz Turu, Beylerbeyi Sarayı Turu
Yarım günlük bir Boğaz Turuna çıkacaksınız. Otelden araçla alma saati 08:20 civarındadır. Ziyaret edeceksiniz: Haliç (otobüsten), Mısır Çarşısı (Mısır Çarşısı) ve Boğaziçi'nde tekne ile tekne turu yapın. Ayrıca tur sırasında Royal Yıldız Sarayı İmparatorluk Bahçeleri, Çırağan Palace Hotel Kempinski ve Beylerbeyi Sarayı'nı da göreceksiniz. Yolculuktan sonra bir restoranda öğle yemeği yiyeceksiniz, daha sonra Beylerbeyi Sarayı'nı ziyaret eden Asya Yakası'na, Osmanlı Sultanları için yaz sarayına ve Osmanlı döneminde önemli devlet ziyaretçileri için misafirhaneye geçeceksiniz. Ardından en iyi bakış açısından İstanbul ve Boğaz'ın panoramik manzarasını sunan Çamlıca Tepesi'ni ziyaret edeceksiniz. Turdan sonra saat 18: 00'de otelinize transfer edileceksiniz. İstanbul'da Konaklama.
Not:
Beylerbeyi Sarayı Pazartesi ve Perşembe günleri kapalıdır.

4.Gün: Adalar Turu
Bu ada turu otelinizden saat 08: 30'da başlar. Feribotu, geçmişte prensler için sürgün yeri olarak hizmet veren Büyükada (Büyük Ada) Adalarından birine götürün. Haliç'ten çıkarken, Topkapı Sarayı, Ayasofya ve Sultanahmet Camii'nin kubbelerinin ve minarelerinin görülebileceği yarımada Sarayburnu çevresinde dolaşacaksınız. Adaya vardığınızda, atlı taşıma turuyla adanın etrafındaki lüks Osmanlı konaklarını ve diğer güzel Viktorya tarzı yaz villalarını göreceksiniz - adalardan birinde bu, izin verilen tek ulaşım aracıdır, motorlu taşıtlar kesinlikle yasaktır . Renkli meyve ağaçları, güzel bahçeler, orman alanları ve her yerde görülecek egzotik çiçekler var. Daha sonra rahat bir sahil balık restoranında lezzetli bir öğle yemeğinin tadını çıkarabilir ve modern İstanbul silüetinin gökdelenleri arasında kubbe ve minarelere bakarak rahatlayabilirsiniz. Tur saat 18: 30'da otelinize bırakma ile sona erer. İstanbul'da Konaklama.

5.Gün: Akvaryum ziyareti ile serbest gün
Saat 10:00 civarında bir klima aracıyla otelinizden alınacak ve alışveriş yapma şansına sahip olacağınız İstanbul Akvaryum da dahil olmak üzere ilgi duyduğunuz yerlere gideceksiniz. Otelde bırakma saati olan saat 18: 00'e kadar vaktiniz olacaktır. İstanbul'da Konaklama.

6.Gün: Miniatürk ve Vialand Gezisi
Otelinizden saat 09: 00'da alınacak ve Miniatürk'ün bulunduğu Sütlüce için araç kullanmaya başlayacaksınız. Adından da anlaşılacağı gibi, Türkiye'nin minyatürleşmiş ünlü figürleri ve binaları ile İstanbul'dan ayrılmadan hızlı bir Türkiye turu yapan minyatür bir versiyonu. Ardından, Türkiye'nin en büyük tema parkı olan 'Vialand'a gideceksiniz. Park içinde saat 20: 00'ye kadar boş zamanınız olacak. Alışveriş yapabilir, öğle / akşam yemeği yiyebilir ve gezintiye çıkabilirsiniz. Turdan sonra otelinize bırakılacaksınız. İstanbul'da Konaklama.

7.Gün: Kalkış
Uçuş saatinize bağlı olarak otelinizden alınacak ve doğrudan havaalanına aktarılacaksınız.

İçerir:
- 6 Gece BB konaklama
- 5 Gün düzenli grup turları
- İngilizce Rehber
- Havalimanı aktarmaları
-  Giriş bedeli
- Öğle yemeği
- Yerel transferler

Hariç:
- Akşam yemegi
- İçecekler

Not:
Gerçek fiyatlandırma, seyahat eden kişi sayısına ve her bir çocuğun yaşına bağlı olarak değiştirilebilir.