7 GÜN KAPADOKYA VE ERCİYES KAYAK KIŞ PAKETİ

969 EURO

7 GÜN KAPADOKYA VE ERCİYES KAYAK KIŞ PAKETİ

7 Gün Erciyes Kayak ve Kapadokya Kış Paketi

Detaylar:
1.Gün - İstanbul'dan Kayseri'ye uçun
Otelinizden alınacak ve havaalanına transfer olacaksınız. İstanbul'dan K..

7 Gün Erciyes Kayak ve Kapadokya Kış Paketi

Detaylar:
1.Gün - İstanbul'dan Kayseri'ye uçun
Otelinizden alınacak ve havaalanına transfer olacaksınız. İstanbul'dan Kayseri Havalimanı'na uçun.
Kayseri Havalimanı'na varışta, personelimizle buluşacak, daha sonra Kayseri şehri üzerinden Erciyer kayak merkezine transfer olacaksınız. Erciyes kayak merkezinde güzel otellerden birinde geceleme.Otelinizde akşam yemeği yiyip günün tadını çıkaracaksınız. Erciyes'te bir gecede.

2.Gün - Erciyes Dağı'nda kayak yaparak eğlenin
Otelinizde kahvaltı yapacak ve Mt. Erciyes. Akşam yemeğini otelde ve Erciyes'te bir gecede yiyeceksiniz.

3. Gün - Erciyes Kayak Merkezi'nde Tam Gün Kayak Etkinliği
Otelinizde kahvaltı yaptıktan sonra karın güzelliğini hissedecek ve Erciyes Dağı'nda kayak yapmanın keyfini çıkaracaksınız. Erciyes Dağı'nda otelinizde ve gecede akşam yemeği yiyeceksiniz.

4.Gün - Erciyes Kayak Merkezi'nden Kapadokya'ya gidin
Otelde kahvaltı edeceksiniz ve oteldeki personelimiz ile buluşacaksınız. Kapadokya'ya transfer olacaksınız. Kapadokya'ya varışta otele giriş ve geceleme Cave Hotel'de.

5.Gün - Peri Bacaları Turu 09: 30'da
Bu günde şunları görebileceksiniz:
DEVRENT VADİSİ: Devrent, Aktepe'nin kuzey yamaçlarında, Paşabağları'na (Keşişler Vadisi) 1 km ve Avanos'a 5 km mesafede yer almaktadır. Devrent'teki kalıntılar, büyük gövdeli birkaç sivri peri bacasına ev sahipliği yapan üç vadiye yayılmıştır.
AŞK VADİSİ: Üç başlı peri bacalarını görmek için en iyi yer. Paşa'nın Bağı olan Paşabağ, inanılmaz doğal kaya oluşumları ile çevrilidir; muhteşem bir sahne.
AVANOS: M.Ö. 3000 yılından bu yana pişmiş toprak sanat eseri merkezi, muhtemelen yamaçların derinliklerine yerleştirilmiş geleneksel bir seramik atölyesini ziyaret etmeye davet edeceğiniz bir kasabadır. Kasabanın içinden geçen Kızıl Nehir'den gelen kil, hem toprağa hem de yerel ekonomiye hayat veriyor.
Uçhisar: Uçhisar, Kapadokya'nın tam ortasında yer alan bir troglodyte şehridir. Adı, bir zamanlar kale olarak kullanılan kasabanın merkezindeki muazzam kaya parçasının adını almıştır. Bu olağanüstü kaya, tüm Kapadokya ve Erciyes (Argeus) Dağı manzaralı bölgenin en yüksek zirvesidir.
Turdan sonra otelinize geri transfer edileceksiniz.
Geceleme Kapadokya'da.

6.Gün - Rose Valley ve Mazıkoy Yeraltı Şehir Turu 09: 30'da
Güney Kapadokya'nın tam günlük turu için otelinizden alınacaksınız. Bu günde şunları görebileceksiniz:
KIZILCUKUR: Ürgüp'ün arkasında izole bir vadi. Bazı büyük gizli kaya oyma kiliseleri ile güzel kaya oluşumu vardır. Bu alanın en ilginç kısmı, küçük köyleri ve kasabaları bir örümcek ağı gibi üzüm bağları ve bahçelerden bağlayan sayısız parkur. Bölgede çalışan ve size üzüm, elma veya kayısı sunan köylüleri görmek her zaman mümkündür.
CAVUSIN: Bölgedeki en eski yerleşim yerlerinden biri olan Çavuşin, Göreme-Avanos yolu üzerinde Göreme'ye 2 km. Uzaklıktadır. Vaftizci Yahya Kilisesi, köyün panoramik manzarasını sunmaktadır. Bu kilise ve resimleri 5. yüzyıla kadar uzanıyor ve bölgedeki en eski kiliseyi yapıyor. Kapadokya için alışılmadık büyük bir avlusu vardı, bu aşınmış
ancak.
MAZIKOY: Kapadokya'nın en büyük ve en derinlerinden 40'ı. Her ikisi de sekiz katlıdır, ancak hepsi halka açık değildir.
PİGONON EVİ: Güvercin evlerini ve kaya oluşumlarını ziyaret edin.
Kapadokya'da bir gecede.

7.Gün - Kapadokya'dan İstanbul'a uçun
Otelde kahvaltı ve check-out yapacaksınız. Personelimiz sizi almak için otelinize gelecek. Havaalanına transfer olacaksınız.
Kayseri veya Nevşehir Havaalanı'ndan İstanbul'a uçun. Varışta, havaalanındaki personelimizle buluşacak ve otelinize transfer olacaksınız.

İçerir:
- İstanbul, Erciyes ve Kapadokya Havalimanı Transferleri
- Erciyes Dağı ve Kapadokya'da 5 gece otel
- İç hat uçak biletleri
- Seyahat planında belirtilen tüm giriş ücretleri
- Ulaşım
- İstanbul - Kayseri uçak biletleri
- Turlar için İngilizce Rehberi

Hariç:
- Akşam yemegi
- İçecekler
- Teleferik geçişleri
- Kayak malzemeleri kiralama
- Personel ve şoföre ipuçları