İSTANBUL'DAN UÇAKLA 7 GÜN SİHİRLİ TÜRKİYE TURU

0 EURO

İSTANBUL'DAN UÇAKLA 7 GÜN SİHİRLİ TÜRKİYE TURU

Uçakla 7 Gün Sihirli Türkiye Turu.

Detaylar:

1.Gün: İstanbul Havalimanı'ndan İstanbul'daki Otele Transfer
İstanbul havaalanına vardığınızda sizi karşılaya..

Uçakla 7 Gün Sihirli Türkiye Turu.

Detaylar:

1.Gün: İstanbul Havalimanı'ndan İstanbul'daki Otele Transfer
İstanbul havaalanına vardığınızda sizi karşılayacak ve otelinize transfer edeceğiz. Geceleme İstanbul'da. Günün geri kalanı sizindir.

2.Gün: Tam Gün İstanbul Şehir Turu
Rehberimiz sizi İstanbul'un önemli yerlerine ziyaretiniz için götürecektir. Özetle, otelde kahvaltı yaptıktan sonra otelinizdeki tur rehberi ile buluşacaksınız ve sizi Roma Hipodromu, Sultanahmet Camii, Ayasofya Müzesi turları için Eski İstanbul şehrine götüreceğiz. İstanbul'un tarihi, mimarisi, siyasi sistemi, kültürleri ve kültürler arası yapısı ile ilgili yerleri ziyaret ederken tur rehberiniz açıklayacaktır.
Turdan sonra, geceyi geçirmek için BB otelinize geri aktarılacaksınız.

3.Gün: İstanbul'da Boğaz Turu
Bugün, kahvaltınızı otelde yaptıktan sonra rehberiniz sizi otelinizde karşılayacak ve Eminönü'ne Mısır Çarşısı veya Mısır Pazarı'nda bir tur için götürecek.
Avrupa'yı Asya'ya bağlayan İstanbul Boğazı boyunca Boğaz nehrinde muhteşem bir yolculuk için bir tekneye bineceksiniz.
Bu turda Mısır Çarşısı'nın tarihi, bitki ve baharatlar hakkında bilgi edinme, Osmanlı Sarayları, evler, kiliseler, mezarlıklar, camiler, nehir boyunca konaklar, hikayeler hakkında ayrıntılı bir ders alma ve nihayet nehrinin efsanesi.
Turdan sonra, turunuz sırasında bir başka büyük şehir olan İzmir'e uçuşunuz için Atatürk havaalanına transfer olacaksınız. Uçuş süresi, yolculuk sırasında tur rehberiniz tarafından belirtilecektir. İzmir havaalanına varışta karşılanacak ve otelinize transfer edilecektir.

4.Gün: Pamukkale'ye Rehberli Efes-Selçuk Tur / Otobüs Turu
Bugün yaygın olarak bilinen eşsiz bir antik kenti Efes'i ziyaret edeceksiniz.
Tur rehberiniz ve şoförünüz sizi otelinizde karşılayacak ve birlikte günlük tur için Efes antik kentine gideceksiniz. Hayatının son yıllarını geçirdiği söylenen Meryem Ana Evi'ni ziyaret edeceksiniz.
Bu turda tarih, mimari, siyasi sistem, Artemis Tapınağı, mermer sanatları, sağlık sistemi ve Meryem Ana Evi'ni,
Turdan sonra Pamukkale'ye otobüsünüzü ayarlayacağız. 3 saatlik bir otobüs yolculuğundan sonra Pamukkale'ye varacaksınız ve gece kalmak için sizi otelinize transfer edeceğiz.

5.Gün: Pamukkale Turu ve Hierapolis Turu
Kahvaltınızı otelde yaptıktan sonra turunuz başlar. Rehberinizle yaptığınız turda Pamukkale'nin tarihini keşfedeceksiniz. Tur rehberiniz size UNESCO tarafından Dünya Mirası olarak listelenen Pamukkale kalsiyum terasının jeolojik yapısını ve sürecini ve Hierapolis'in tarihi ve kültürünü açıklayacaktır.
Turdan sonra otelinize geri bırakılacaksınız.

6.Gün: Denizli'den İstanbul'a Uçuş
Bugün Denizli'den İstanbul'a uçacaksınız, otelden havaalanına transfer ayarlıyoruz. Varışta karşılanacak ve otelinize götürüleceksiniz.
Otel check-in işleminden sonra günün geri kalanında keyif alabilirsiniz. Geceleme İstanbul'da otelde.

7.Gün: Kalkış
Otelde kahvaltı. Öğlen saatlerine bak. Kalkış transferinize kadar çantalarınızı otelde bırakabilirsiniz. Uçuş gününüze bağlı olarak, kalkış uçuş saatinizden yaklaşık 4,5 saat önce otelinizden alınacaksınız.

İçerir:
- İstanbul-İzmir arası iç hat uçuşları
- Tüm havaalanı transferleri
- Turunuz sırasında rehberler
- 6 Gece
- 6 Kahvaltı
- 6 Öğle Yemeği
- Transfer otobüsü

Hariç:
- İçecekler
- Pamukkale'de balon turu
- Pamukkale'de yamaç paraşütü
- Pamukkale'de Giriş Kleopatra havuzu