7 GÜNLÜK ÜST SATIŞ PAKETİ

539 EURO

7 GÜNLÜK ÜST SATIŞ PAKETİ

7 Günlük En Çok Satan Paket

Ana Sayfa »Turlar» Paket Turlar »5 - 7 Gün» Heyecan Verici Türkiye Tur Paketi 7 Günlük
Neredeyse her ulustan b..

7 Günlük En Çok Satan Paket

Ana Sayfa »Turlar» Paket Turlar »5 - 7 Gün» Heyecan Verici Türkiye Tur Paketi 7 Günlük
Neredeyse her ulustan birçok yapı bulabileceğiniz Türkiye'nin doğal harikalarına fırsat bulabileceğinizi kaç tatil paketi biliyorsunuz? Bunu düşün; İngilizce konuşan profesyonel bir rehber eşliğinde 7 gün içinde güzel alanları görme fırsatına sahip olacaksınız.
Ziyaret Görülecek Yerler
Kapadokya, Pamukkale, Antalya


1.Gün - KAPADOKYA & KUZEY KAPADOKYA TURUNA UÇUŞ
05:00 am your Otellerinizden alınacak ve Havaalanına transfer edileceksiniz. (Zaten havaalanındaysanız, doğrudan uçuşa katılabilirsiniz.)
06:40 Istanbul İstanbul'dan Kapadokya'ya uçun. (Uçuş süresi, uçuşların mevsimsel tarifesi nedeniyle değişebilir.)
08:00 - Kayseri veya Nevşehir Havalimanlarına iniş.
Tur alanına aktarılacaksınız.
Tur, eşsiz peri bacalarının bulunduğu en büyük yürüyüş alanı olan Devrent Vadisi'nde başlayacak. Eşsiz kaya oluşumlarının eşsiz fotoğraflarını çektikten sonra, daha önceki Hıristiyan din adamlarının ilk yerleşimlerini gördüğünüz yer olan Paşabağ Keşişler Vadisi'nde mantar şeklindeki peri bacalarını göreceksiniz. Yerel bir restoranda öğle yemeği molası verilir. Ardından, yüzlerce yıl öncesine ait çok sayıda irili ufaklı peri bacası, kaya oymalı kilise ve evleri olan Göreme Açık Hava Müzesi'ni göreceksiniz. Turun sonunda, tüm Göreme'yi üstten görebileceğiniz Uçhisar'ın doğal kalesini ziyaret edeceksiniz.
16:00 ─ Kuzey Kapadokya turu sona erecek.
Otellerinize transfer olacaksınız.
Kapadokya'da bir gece kalın.

2.Gün - GÜNEY KAPADOKYA TURU & PAMUKKALE OTOBÜSÜ
Bu gün, sıcak hava balonu uçuşuna ek ücret karşılığında katılabilirsiniz.
09:30 ─ Kahvaltı ve otelden çıkış sonrasında Güney Kapadokya ve güzelliklerini keşfetmeye başlamak için buluşma noktasına götürüleceksiniz.
Ziyaret edeceğiniz ilk yer, kırmızı tüf peri peri bacaları üzerinde güneş doğarken muhteşem bir manzara yaratan Kızıl Vadi'dir. Sonra eski Hıristiyanların kaya oymalı kiliselerinin ibadetlerini yaptığını görebileceğiniz Çavuşin Köyü'ne gideceğiz. Öğle yemeğinde mola vereceksin. Öğle yemeğinden sonra, eski yerleşimcilerin inşa ettiği güvercin evleri olan Güvercin Vadisi boyunca devam edeceğiz. Muhteşem fotoğraflar çektikten sonra Kaymaklı Yeraltı şehrinin en uzun tünellerini ve en eski yeraltı mağaralarını göreceğiz.
17:00 ─ Güney Kapadokya turu sona erecek.
Otobüs durağına aktarılacaksınız.
20:00 Cap İç otobüsle Kapadokya'dan Pamukkale'ye hareket edeceksiniz. Otobüs yolculuğu yaklaşık 10 saat sürecek ve kişisel ihtiyaçlarınız için yolda duracaktır.
Gecede otobüs yolculuğu.

3.Gün - PAMUKKALE VE HIERAPOLİS TURU
05:30 - Pamukkale Otogarı'na varış.
Tazelenmek için Pamukkale'deki otellerinize transfer olacaksınız.
09:30 ─ Oteldeki kahvaltının ardından alınacak ve tur rehberimizin buluşma noktasına aktarılacaksınız.
10:00 white Beyaz tur, şifalı suda sağlık bulabileceğiniz Türkiye'nin ünlü Kızıl Kaplıcaları ile başlayacak.
10:30 ─ Zamanda geriye gitme zamanı. Hierapolis antik kenti, muhteşem manzaralarla bekleyecek. Bu sitede Nekropol, Roma Hamamları, Domitian Kapısı, Latrina, Petrol Fabrikası, Ön Sokak, Agora, Bizans Kapısı, Triton Çeşmesi, Katedral, Apollo Tapınağı, Plütonyum, Tiyatro ve Antika Havuzu göreceksiniz.
12:30 ─ Pamukkale'nin her köşesinde güzel fotoğraflar çektikten sonra tur rehberimiz size bir saatlik boş zaman verecektir. Ayrıca Antik Havuz'da kendi pahasına yüzebilirsiniz, ancak yüzme giysilerinizi getirmeyi unutmayın.
13:30 ─ Diğer grup üyelerine tekrar katılacak ve sağlıklı suyun aktığı beyaz tepenin üzerinden geçme şansına sahip olacaksınız. Bir öğle yemeği yiyeceksin.
15:30 Pamuk Pamukkale'yi ziyaret ettiğinizde, antik yaşam kaynağı Onyx Fabrikasını yaklaşık 30 dakika ziyaret etmeden tur bitemez.
16:00 ─ Pamukkale ve Hierapolis turu sona erecek.
Otellerinize transfer olacaksınız.
Pamukkale'de bir gece kalın.

4.Gün - PAMUKKALE'DEN ANTALYA DAHİLİ OTOBÜS
Otelde kahvaltı ve check-out yapılacaktır. Antalya'ya seyahat etmek için otobüs terminaline geçeceksiniz, otobüs yolculuğu 4 saat sürüyor. Antalya'ya geldikten sonra otelinize götürüleceksiniz. Otele check-in ve günün geri kalanı eğlence olacak.
Antalya'da bir gece kalın.

5.Gün - PERGE, ASPENDOS, YAN VE MANAVGAT ŞELALE TURU
08:30 ─ Otelde kahvaltıdan sonra güzel tur başlayacak. Orada birçok fotoğraf çekeceksiniz, bu yüzden pillerinizi şarj etmeyi unutmayın.
Ziyaret edilecek ilk yer, sadece bölge değil, tüm Anadolu'nun en düzenli Roma şehirlerinden biri olan Perge'dir. Mimarisinin yanında mermer heykeliyle ünlüdür. M.S. 2. yüzyılda inanılmaz derecede iyi korunmuş antik tiyatronun inşa edildiği Aspendos Antik Kenti'ni gördüğünüzde, 15.000 kişi kapasiteye sahiptir ve hala festivaller ve müzik konserleri için kullanılmaktadır.
Yakındaki bir nehirdeki yerel bir restoranda öğle yemeği yiyeceksiniz. Türkiye'nin en iyi klasik antik kentlerinden olan Side'den ayrılacağız; bu bölgedeki en büyük köle pazarına hizmet eden bir liman kentiydi. Roma döneminde Side'de büyük bir tiyatro, Roma Hamamları ve Apollon Tapınağı dahil olmak üzere çok sayıda inşaat yapıldı.
Ayrıca kendi başınıza keşfetmek için boş zamanınız olacak. Geri dönüş yolunda, muhteşem fotoğraflar çekebileceğiniz Manavgat Şelalesi'ni görme şansınız olacak. (Zamana izin verilirse, şelaleyi görebileceksiniz.)
17:30 ─ Antalya turu sona erecek.
Otellerinize transfer olacaksınız.
Antalya'da bir gece kalın.

6.Gün - ANTALYA'DA ÜCRETSİZ GÜN
Her köşeyi keşfederek bütün günü Antalya'da geçirme fırsatınız olacak.
Günün geri kalanı ücretsiz. Antalya, Türkiye'nin en büyük yaz tatili merkezidir, bu yüzden yapılacak ve keşfedilecek çok şey var!
Antalya'da bir gece kalın.

7.Gün - İSTANBUL'A UÇUŞ
Otelde kahvaltı ve check-out yapılacaktır. Otelden alınacak, İstanbul'a uçmak için Antalya Havalimanı'na transfer olacaksınız. Geldikten sonra, gizli ulaşım servisimiz sizi alacak ve merkezi konumdaki İstanbul'daki otelinizi transfer edecektir.

İçerir:
- Seyahat planına göre tüm konaklamalar
- Dahili otobüs ve uçak biletleri
- Bahsedildiği gibi tüm Otobüs istasyonu ve Havaalanı transferi
- Profesyonel tur rehberi
- Seyahat programında belirtilen yemekler
- Seyahat planında belirtilen giriş ücretleri
- Turdaki tüm nakliyatlar
- Yerel vergiler ve hizmet ücretleri

Hariç:
Kişisel giderler
Öğle yemeğinde içecekler
Yemekleri
Pamukkale'de Kleopatra Antik Havuzuna giriş