6 GÜN İSTANBUL BALAYI TATİL

589 EURO

6 GÜN İSTANBUL BALAYI TATİL

6 Gün İstanbul Balayı Tatili

Detaylar:
1.Gün :, İstanbul'a varış
Havaalanında isminizle bir tabela tutan meslektaşlarımızdan biri tarafından karşılanacaksınız. Onlar bizim aracım..

6 Gün İstanbul Balayı Tatili

Detaylar:
1.Gün :, İstanbul'a varış
Havaalanında isminizle bir tabela tutan meslektaşlarımızdan biri tarafından karşılanacaksınız. Onlar bizim aracımıza eşlik edecek ve doğrudan otelinize transfer edilecektir. İstanbul'da serbest gün. İstanbul'da Konaklama.

2.Gün: İstanbul Şehir Turu
Saat 08: 30'da otelinizden alınacaksınız. Ziyaret edeceksiniz: Ayasofya, Sultanahmet Camii, Roma Hipodromu Kapalı Çarşı Öğle yemeğinden sonra: Topkapı Sarayı, Sultan Mezarları ve tur 16: 30'da sona erecek ve otele geri dönecek.
Not:
Topkapı Sarayı Salı günleri, Kapalıçarşı Pazar günleri kapalıdır. Cuma günleri Sultanahmet Camii ziyaret edilmeyecek.

3.Gün: Dolmabahçe Sarayı ve Beylerbeyi Sarayı Turu
Otelinizden 08: 00-08: 30 saatleri arasında alınacaksınız. İlk olarak Osmanlı padişahları için yeni bir konut olan Dolmabahçe Sarayı'nı ziyaret ediyoruz. Avrupa antikaları, mobilyaları ve 4,5 tonluk avizesi ile ünlü olan saray, 46 salondan oluşan 285 odaya sahiptir. Saraydan sonra bir sonraki durak Bezmi Alem Camii'dir. Öğle yemeği yiyeceksiniz ve daha sonra Boğaz Köprüsü'nü kullanarak klimalı tur otobüsü ile bir kıtadan diğerine adım atmak için eşsiz bir şansınız olacak. İlk durak, orijinal mobilyaları ve Harem ile görkemli bahçeleri ile Osmanlı Sultanlarının yazlık evi olan Beylerbeyi Sarayı'dır. Bir sonraki durak, İstanbul'un en yüksek noktası olan Çamlıca Tepesi. Üstünde, geleneksel tarzda düzenlenmiş güzel bahçelerden İstanbul ve Boğaz'ın muhteşem panoramasını dinleyebilir ve hayran kalabilirsiniz. Turdan sonra saat 18: 00'de otelinize geri döneceksiniz.
İstanbul'da Konaklama.

4.Gün: Boğaz Turu
Yarım günlük bir Boğaz Turuna çıkacaksınız. Otelden araçla alma saati 08:15 civarındadır. Ziyaret edeceksiniz: Haliç Mısır Çarşısı ve daha sonra halka açık tekne ile Boğaz'da bir tekne turu yapın. Tur sırasında ayrıca Kraliyet Yıldız Sarayı İmparatorluk Bahçeleri, Çiragan Palace Hotel Kempinski ve Beylerbeyi Sarayı'nı da göreceksiniz. Yolculuktan sonra otelinize transfer edileceksiniz. Ücretsiz öğleden sonra. İstanbul'da Konaklama.

5.Gün: Prens Adaları
Bu ada turu otelinizde saat 08: 30'da başlıyor. Feribotu, geçmişte prensler için sürgün yeri olarak hizmet veren Büyükada Adalarından birine götürün. Haliç'ten çıkarken, Topkapı Sarayı, Ayasofya ve Sultanahmet Camii'nin kubbelerinin ve minarelerinin görülebileceği yarımada Sarayburnu çevresinde dolaşacaksınız. Adaya vardığınızda, atlı taşıma turuyla adanın etrafındaki lüks Osmanlı konaklarını ve diğer güzel Viktorya tarzı yaz villalarını göreceksiniz - adalardan birinde bu sadece izin verilen ulaşım aracıdır, motorlu taşıtlar kesinlikle yasaktır . Renkli meyve ağaçları, güzel bahçeler, orman alanları ve her yerde görülecek egzotik çiçekler var. Daha sonra rahat bir sahil balık restoranında lezzetli bir öğle yemeğinin tadını çıkarabilir ve modern İstanbul silüetinin gökdelenleri arasında kubbelere ve minarelere bakarak rahatlayabilirsiniz.
Bu, İstanbul sakinlerinin şehrin acelesi dışında koşmak için ziyaret ettikleri dinlenmek ve eğlenmek için mükemmel bir gün. Feribotla geri dönün ve saat 18: 00'e kadar otele bırakın. İstanbul'da Konaklama.

6.Gün: İstanbul'dan Ayrılış
Uçuş saatinize bağlı olarak otelinizden alınacak ve doğrudan Atatürk Havalimanı'na aktarılacaksınız.

İçerir:
- 5 gecelik BB konaklama
- İngilizce profesyonel rehberlikle 3 tam günlük düzenli grup turu
- İngilizce mesleki rehberlikle 1 yarım günlük düzenli grup turu
- Otelde kahvaltı
- Tam günlük turlar sırasında öğle yemeği
- Havalimanı aktarmaları
- Ziyaret edilen sitelere giriş ücretleri

Hariç:
- İçecekler
- Akşam yemegi

Notlar:
Fiyatlar Yeni Yıl, Paskalya Dönemi, Anzak Dönemi ve Bayram Tatili Dönemleri için geçerli değildir
Aşağıdaki ek düzenlemeler akşam etkinlikleri olarak programınıza eklenebilir: