6 DAYS TURKEY PACKAGE TOUR BY FLIGHT

999 EURO

6 DAYS TURKEY PACKAGE TOUR BY FLIGHT

Bu 12 günlük güzergah, sizi Türkiye'ye varış günü ve kalkış gününü..

Bu 12 günlük güzergah, sizi Türkiye'ye varış günü ve kalkış gününüz de dahil olmak üzere 12 gün içinde otobüsle Türkiye'nin en önemli turistik yerlerine götürür.
Bazı günler için programlar, tatillere, müze kapanışlarına ve alternatif aktivitelere izin vermek için hareket ettirilebilir.

Birçok gezgin İstanbul'a Türkiye gezilerine başlar. İstanbul, Türkiye'ye girdiğiniz yerdeyse, seyahatinizin sonunda eve dönüş uçuşunuzu yakalamak için muhtemelen oraya geri dönmeniz gerekecektir.
İstanbul'u seyahatinizin sonu için saklayın! Havalimanına çift yönlü transfer maliyetini ve sıkıntısını, İstanbul otelinizde paketten çıkarma ve yeniden paketleme masraflarını kendiniz karşılayacaksınız.
Ayrıca, alışveriş yapmayı planlıyorsanız, İstanbul Kapalıçarşı'dır ve alışverişinizi seyahatinizin sonuna kadar kaydederek, tüm Türkiye'de alışverişlerinizi beraberinizde götürmek zorunda kalmayacaksınız.

Notlar:
• Bu fiyat çift kişilik odada kişi başıdır. Lütfen tek bir ek, üçüncü kişi ve çocuk fiyatları isteyin
• Oteller oda ve kahvaltıya dayalıdır. Giriş saati 14:00 ve çıkış saati 11:00.
• Tüm turlar düzenli. Özel tur seçenekleri için lütfen bizimle irtibata geçiniz.
• Programlarımız sizin için uygun değilse herhangi bir değişiklik yapabilirsiniz. Seyahat programınızda birlikte çalışabiliriz.
• Kötü hava koşulları nedeniyle program değişebilir.
• Topkapı Sarayı Salı günleri kapalıdır. Yerini Chora Müzesi alacak.
• Kapalıçarşı pazar günleri kapalıdır.
• Caferaga Medrese Pazartesi günleri kapalıdır.
• Kış sezonunda Ayasofya Müzesi Pazartesi günleri kapalıdır. Yerini Chora Müzesi alacak.
• Boğaz turu programı hava veya deniz koşullarına göre değiştirilebilir.
• Kapadokya ve Pamukkale'de sıcak hava balonu uçuşu, macera veya günlük turlar için ayrı olarak rezerve edilebilir
• Pamukkale'de yamaç paraşütü ayrı olarak rezerve edilebilir.
• Kapadokya'da Türk gecesi ayrı olarak rezerve edilebilir

Ayrıntılı Yol Programı

1.gün
İstanbul'a varış ve otelinize transfer. İstanbul'da bir gecede

2.Gün - Bizans ve Osmanlı Emanetler Turu
Kahvaltı ve Öğle Yemeği Dahil
08:30 otelinizden alınca bir zamanlar dünyanın en büyüğü olan 5. yüzyıldan kalma Ayasofya'yı ziyaret edin. Bir sonraki durak, çarpıcı mavi İznik çinili iç mekanı ile ünlü Sultanahmet Camii'nde. Daha sonra antik Roma Hipodromu'nu ziyaret edin. Eski şehirdeki öğle molasının ardından Osmanlı Sultanlarının 400 yılı aşkın bir süredir büyük imparatorluklarını yönettikleri Topkapı İmparatorluk Sarayı'nı ve Süleymaniye Camii'ni ziyaret edin. Tur saat 17: 00'de bitiyor, otele geri dönüyor. İstanbul'da bir gecede

3.Gün - Boğaz Turu ve İki Kıta Turu
Kahvaltı ve Öğle Yemeği Dahil
08:30 Spice Market'i ziyaret etmek için otelinizden alın ve ardından Avrupa ve Asya kıtalarını bölen boğaz, Boğaz'da bir tekne turu yapın, Öğleden sonra bir aradan sonra, son derece lüks olan Dolmabahçe Sarayı'nı ziyaret edin. sultanlar. İstanbul'un Asya yakasına, Kıtalararası Boğaz köprüsünü geçerek Çamlıca Tepesi'ni gezmek için İstanbul'a bakıp güzel fotoğraflar çekebileceğiniz en yüksek nokta. Tur saat 17: 00'de bitiyor, otele geri dönüyor. Geceleme İstanbul'da.

4.Gün - İstanbul
Kahvaltı dahil
Saat 20: 30'da halk otobüsü ile Kapadokya'ya ücretsiz gündüz ve gece otobüsü. Gece otobüsünün süresi 11 saattir.

5.Gün - Kapadokya Turu
Öğle Yemeği Dahil
Kapadokya'ya varış ve tur başlamadan önce tazelemek için otele transfer.
Benzersiz peri bacalarını görmek için Devrent Vadisi'ni ziyaret etmek için otelinizden ayrılın. En ilginç mantar şeklindeki zirveleri görmek için Pasabasag'a (Keşiş Vadisi) gidin. Öğle yemeği için Avanos şehrine gidin. Öğleden sonra Göreme'deki kaya kiliseleri ve Hıristiyan yerleşimlerinin kalıntılarının geri döndüğü başka bir güzel açık hava müzesini ziyaret edin. yüzlerce yıl. Son olarak, otelinize dönmeden önce Uçhisar'daki doğal kaleleri ziyaret edin. Kapadokya'da bir gecede

6.Gün - Kapadokya Turu
Kahvaltı ve Öğle Yemeği Dahil
Kızıl vadiyi ziyaret etmek için otelinizden ayrılın ve ünlü kaya kiliselerini keşfedin ve Güllüdere vadisinde (Gül Vadisi) 5 km yürüyüş yapın. Ardından Çavusin köyünü ziyaret edin. Bu köy, Hıristiyan din adamlarının evleri ve kiliseleri ile ünlüdür. Öğle yemeği için güvercin vadisine gidin. Öğleden sonra Kaymaklı yeraltı şehrini ziyaret edin. İlk Hıristiyanların korku ve inanç içinde yaşadığı yer. Dönüş yolunda Kapadokya'daki Ortahisar Gecelik doğal kaleleri ziyaret edin

7.Gün - Kapadokya
Kahvaltı dahil
Antalya'ya ücretsiz gece ve gece otobüsü 20: 00'de halk otobüsü ile. Gece otobüsü süresi 10 saattir.

8.Gün - Antalya Turu
Öğle Yemeği Dahil
Antalya'ya varış ve tur başlamadan önce tazelemek için otele transfer.
08:15 Perge antik sitesini detaylı olarak ziyaret etmek için otelinizden alın; Stadyum, Roma Kapısı, Nymphaeum, Roma Hamamı, Helenistik kapı, Sütunlu Ana Cadde ve Agora. Aspendos Tiyatrosu yakınındaki Köprüpazarı deresinde öğle yemeği, öğle yemeğinden sonra Aspendos Tiyatrosu ve Tarihi Su Kemerleri'ni ziyaret ediyoruz. Türk el sanatlarının da tanıtıldığı alışveriş molası. Side'nin tanıtımı ve bir buçuk saat serbest zaman. Antalya'da geceleme

9.Gün - Antalya - Pamukkale
Kahvaltı dahil
Ücretsiz gün ve halk otobüsü ile Pamukkale'ye otobüs. Otobüsün süresi 4 saattir. Pamukkale'de bir gecede

10.Gün - Pamukkale ve Hierapolis Turu
Kahvaltı ve Öğle Yemeği Dahil
Kahvaltıdan sonra otel sürücünüzden Pamukkale ziyaretine; Pamukkale ve Hierapolis antik kenti Apollo Tapınağı, nefes kesen Tiyatro, büyüleyici Nekropolis ve son St. Philip'in şehit olduğu Hierapolis antik kentinin en büyük hamamları. Philip, Hierapolis'teki erken kilise ile bağlantılıdır ve Pamukkale'de kent tarihi açısından önemli bir rol oynamıştır. Turun öne çıkanları kalsiyum teraslarını ve havuzlarını ziyaret ediyoruz.
Turdan sonra, Kuşadası'na (Efes) otobüsle 17: 00'da (süre 3 saat). Kuşadası'nda bir gecede

11.Gün - Efes Turu
Kahvaltı ve Öğle Yemeği Dahil
Tur, antik dünyanın yedi harikasından biri olan Artemis Tapınağı'nın kalıntılarını ziyaret ederek başlar. Daha sonra, şüphesiz en mükemmel korunmuş Greko-Romen şehri olan Efes'in muhteşem ana alanına ilerler. Kalıntılar arasında ayakta kalan belirgin özellikler Celsius Kütüphanesi, Agora, Tiyatro, Odeon, Trajan Çeşmesi, Domitianus Tapınağı ve Roma Latrines'tir. Öğle yemeğinin ardından Meryem Ana Evi'ni ziyaret edin; son günlerini geçirdiği yer olarak bilinir.
Turdan sonra, bir gece otobüsü ile İstanbul'a bir gecede otobüs. (Süre 10 saat)

12.Gün - İstanbul

İstanbul'a varış ve Atatürk havaalanına transfer. Tur ve hizmetlerin sonu.

Fiyata dahildir:
• Seyahat planında belirtilen halk otobüsleriyle transferler.
• Yerel vergiler ve hizmet ücretleri
• güzergah üzerinde otel konaklama
• Seyahat programında belirtilen yemekler
• Profesyonel İngilizce konuşan rehberlik
• Çeşitli sitelere giriş ücretleri
• Klima minibüs ile ulaşım

hariçtir
• Akşam yemegi
• İçecekler
• Rehberlik, sürücü ve otel personeli için ipuçları.