6 GÜN ALTIN TÜRKİYE

489 EURO

6 GÜN ALTIN TÜRKİYE

İstanbul ve Kapadokya Tur Paketi
Detaylar:

1.Gün - İSTANBUL'DA GELEN & ÜCRETSİZ GÜN
İstanbul'daki havalimanına geldiğinizde şoförlerimizden biri sizi alıp oteli..

İstanbul ve Kapadokya Tur Paketi
Detaylar:

1.Gün - İSTANBUL'DA GELEN & ÜCRETSİZ GÜN
İstanbul'daki havalimanına geldiğinizde şoförlerimizden biri sizi alıp otelinize transfer edecektir. Seyahat ağrısı olduğu için günün geri kalan kısmını otelde geçireceksiniz, ancak isterseniz eğlenebilirsiniz. Sana kalmış.
İstanbul'da bir gecede kalacaksınız.
Not: Halihazırda İstanbul'da kalıyorsanız ertesi gün Türkiye turuna başlanacaktır.
İstanbul'da bir gecede kalın.
Boğaziçi Akşam Yemeği Turu günlük turlar İstanbul

2.Gün - TAM GÜN İSTANBUL TURU
08:30 ─ Otelde kahvaltı yaptıktan sonra personelimiz otelinize gelecek ve sizi İstanbul turunun buluşma noktasına götürecektir.
Sultanahmet bölgesine (eski şehir) gideceğiz. İlk konumumuz MS 537'de inşa edilen ünlü Ayasofya olacak. Kısa bir yürüyüşten sonra Sultanahmet Camii'ne (Sultanahmet Camii) ulaşacağız. Bu cami Müslümanlar için çok önemlidir. Duvarlarda fayans süslemelerini gördüğünüzde şaşıracaksınız. Alışveriş yapmak için Türkiye'nin en büyük alışveriş merkezine gideceğiz. Bölgeyi keşfetmek için boş zamanınız olacak. Yerel bir restoranda öğle yemeği molası vereceğiz. Öğle yemeğinden sonra İstanbul şehir turunun son varış noktası olan Topkapı Sarayı'na gideceğiz.
17:00 ─ Tur sona erdiğinde, otellerinize transfer edilirsiniz.
İstanbul'da bir gecede kalın.

3.Gün - KAPADOKYA VE İLK KAPADOKYA TURUNA UÇUŞ
05:00 ─ Otelinizden alınacak ve havaalanına transfer olacaksınız.
06:45 Istanbul İstanbul'dan Kapadokya'ya uçacaksınız.
08:00 Kayseri Kayseri veya Nevşehir Havalimanlarında olacaksınız. Varışınızdan sonra havaalanından alınacak ve Kapadokya turunun ilk varış noktasına transfer olacaksınız.
Devrent Vadisi, Kapadokya günlük turunun ilk yeri olacak. Farklı türde hayvan biçimli kayaları görebileceksiniz. Muhteşem peri bacalarını görmek için Paşabağ Vadisi'ne gideceğiz. Bundan sonra, el işi yaparken, Avanos'ta çömlekçilik yaparken insanları izleyeceğiz. Yerel bir restoranda öğle yemeği molası vereceğiz. Göreme Açık Hava Müzesi günlük turumuzun son durağı olacak. İşte bir tür Kapadokya Bölgesi.
17:00 ─ Kapadokya turu sona erecek. Otellere transfer edileceksiniz.
Türk Gecesi Gösterisine ek ücret karşılığında katılabilirsiniz. Ekstra etkinlikler bölümüne ekleyebilirsiniz.
Kapadokya'da bir gece kalın.
Kapadokya Sıcak Hava Balonu Uçuş Turları Günlük Turlar Kapadokya

4.Gün - İKİNCİ KAPADOKYA TURU & İSTANBUL'A UÇUŞ
09:30 ─ Otelde yapılan kahvaltının ardından Kapadokya'nın ikinci günlük tur noktasına transfer olacaksınız.
Ünlü kaya kesme kiliselerini görmek için Kızıl Vadi'ye gideceğiz. Bundan sonra Güllüdere Vadisi'ne gideceğiz. Elbette, burada inanılmaz fotoğraflar yakalayacaksınız. Manzara manzarası sizi şaşırtacak. Çavuşin Köyü'ne gideceğiz. Burada bazı eski mağara evleri göreceksiniz. Yerel bir restoranda öğle yemeği molası vereceğiz. Öğle yemeğinden sonra Güvercin Vadisi'ne geçeceğiz. Bu vadi güvercin evleri ile ünlüdür. Kaymaklı Yeraltı Şehri, Kapadokya günü turunun sonu olacak.
17:00 ─ İkinci Kapadokya günü turu sona erecek. Uçuş müsaitliğine göre Kayseri veya Nevşehir Havalimanlarına transfer olacaksınız.
19: 30'da İstanbul'a bir uçuşunuz olacak.
İstanbul Havaalanına 20: 45'te varacaksınız.
İstanbul'a varışta otellerinize transfer olacaksınız.
İstanbul'da bir gecede kalın.

5.Gün - BOĞAZDA TUR
08:30 ─ Otelde kahvaltı yaptıktan sonra tekneye transfer olacaksınız.
Bundan sonra, Eminönü İskelesi'nden teknelerde bir buçuk saatlik nefes kesen Boğaz turu, iki kıtayı ayıran mavi suda daha önce hiç yaşamadığınız deneyimi yaşatacak.
Profesyonel tur rehberimiz Boğaz'ın kıyı şeridinde göreceğiniz saraylar hakkında kısa bir bilgi verecektir. Daha sonra 17. yüzyıldan kalma renkli baharat pazarında çeşitli otları ve Türk lezzetlerini koklayabildiğimiz ve tadına bakabileceğimiz rehberli bir ziyaret yapın.
08:30 ─ İstanbul turu 12: 30'da sona erecek. Sultanahmet Meydanı'na bırakılacaksınız. Günün geri kalanı ücretsiz. Manzaraları keşfetmenin keyfini çıkarabilir, öğle yemeği yiyebilir ya da eski şehirdeki Türk Hamamına gidebilirsiniz.
İstanbul'da bir gecede kalın.

6.Gün - İSTANBUL'DA ÜCRETSİZ GÜN & HAVALİMANINA TRANSFER
Kahvaltıdan sonra otelde check-out yaptıktan sonra size İstanbul'un merkezinde alışveriş yapmak için serbest zaman vereceğiz. Bundan sonra, ulaşım servisimiz uçuş programınıza göre sizi havaalanına transfer edecektir.
6 Gün Altın Türkiye Turu sona erdi.

İçerir:
- Almak ve bırakmak
- İç hat uçak biletleri
- Profesyonel tur rehberi
- İstanbul'da 4 gece
- Kapadokya otelde 1 gece
- Seyahat programında belirtilen yemekler
- Seyahat planında belirtilen giriş ücretleri
- Yerel vergiler ve hizmet ücretleri
- Turdaki tüm nakliyatlar

Hariç:
- Kişisel giderler
- Öğle yemeğinde içecekler
- Yemekler