İSTANBUL'DA 6 GÜN AİLE DOSTU PAKET

509 EURO

İSTANBUL'DA 6 GÜN AİLE DOSTU PAKET

Bu tipik aile ve çocuk dostu paket İstanbul'un öne çıkan özelliklerini sunuyor.

Çocuk Dostu Paketi için 6 Gün - 5 Gece İstanbul ve Bursa

Detaylar:

1.Gün:..

Bu tipik aile ve çocuk dostu paket İstanbul'un öne çıkan özelliklerini sunuyor.

Çocuk Dostu Paketi için 6 Gün - 5 Gece İstanbul ve Bursa

Detaylar:

1.Gün: İstanbul'a varış.
Havaalanına gelişinizde şoförümüz tarafından otelinize transfer edileceksiniz. Rehberimiz size turunuzla ilgili tüm bilgileri verecektir. Günün geri kalanı İstanbul'u ziyaret etmek. İstanbul'da Konaklama.

2.Gün: İstanbul Eski Şehir Turu:
Eski Şehir turu için saat 08: 20'de otelinizden alınacaksınız. Gezinin sabah bölümünde Ayasofya Müzesi, Sultanahmet Camii, Hipodrom Meydanı ve Kapalı Çarşı'yı ziyaret edeceksiniz. Öğle yemeğinden sonra Topkapı Sarayı'nı ve Sultan Mezarlarını ziyaret edeceksiniz. Tur 16: 30'da bitiyor, sonra otelinize bırakılacaksınız. İstanbul'da Konaklama.
Not:
Ayasofya Pazartesi günleri kapalı, Topkapı Sarayı Salı günleri kapalı, Sultanahmet Camii cuma günleri ziyaret edilmiyor, Kapalı Çarşı pazar günleri kapalı.

3.Gün: Bursa Turu:
Otelinizden saat 08: 30'da alınacak, ardından muhteşem bir manzaraya sahip olan Boğaz köprüsü ile İstanbul'un Asya yakasına geçeceksiniz. İstanbul'un Asya yakasında Yalova'ya giden bir feribota bineceğiz. Muhteşem bir deniz manzarasının fotoğrafını çekmek için harika bir yolculuğunuz olacak. Yeşil Camii ve Yeşil Türbe'yi ziyaret edeceğiz. Sonra teleferikle dağa tırmanacağız. Tüm şehri ayaklarınızın altında bulabileceğiniz ve ormanda çok sayıda ağaç türü görebileceğiniz Teleferik yolculuğu 15 dakika sürecek ve her saniye bir fotoğraf çekmek isteyeceksiniz. Dağda barbekü ile öğle yemeği yiyeceğiz. Öğle yemeğinden sonra, deniz seviyesinden 2.486 metre yükseklikte otobüsle dağın tepesine çıkacağız. Sonra, 600 yıldan daha eski olan inanılmaz bir yaşlı ağaç göreceksiniz. Turdan sonra, otelinize 21: 00'da bırakarak İstanbul'a geri döneceksiniz. İstanbul'da Konaklama.

4.Gün: Sabah Boğaz Turu, Beylerbeyi Sarayı Turu:
Yarım günlük bir Boğaz Turuna çıkacaksınız. Otelden araçla alma saati 08:20 civarındadır. Ziyaret edeceksiniz: Haliç (otobüsten), Mısır Çarşısı (Mısır Çarşısı) ve Boğaziçi'nde tekne ile tekne turu yapın. Ayrıca tur sırasında Kraliyet Yıldız Sarayı İmparatorluk Bahçeleri, Çırağan Palace Hotel Kempinski ve Beylerbeyi Sarayı'nı da göreceksiniz. Yolculuktan sonra bir restoranda öğle yemeği yiyeceksiniz, daha sonra Beylerbeyi Sarayı'nı ziyaret eden Asya Yakası'na, Osmanlı Sultanları için yaz sarayına ve Osmanlı döneminde önemli devlet ziyaretçileri için misafirhaneye geçeceksiniz. Ardından en iyi bakış açısından İstanbul ve Boğaz'ın panoramik manzarasını sunan Çamlıca Tepesi'ni ziyaret edeceksiniz. Turdan sonra saat 18: 00'de otelinize transfer edileceksiniz. İstanbul'da Konaklama.
Not:
Beylerbeyi Sarayı Pazartesi ve Perşembe günleri kapalıdır.

5. Gün: Adalar Turu:
Bu ada turu otelinizden saat 08: 30'da başlar. Feribotu, geçmişte prensler için sürgün yeri olarak hizmet veren Büyükada (Büyük Ada) Adalarından birine götürün. Haliç'ten çıkarken, Topkapı Sarayı, Ayasofya ve Sultanahmet Camii'nin kubbelerinin ve minarelerinin görülebileceği yarımada olan Sarayburnu (Seraglio Noktası) çevresinde dolaşacaksınız. Adaya vardığınızda, atlı taşıma turuyla adanın etrafındaki lüks Osmanlı konaklarını ve diğer güzel Viktorya tarzı yaz villalarını göreceksiniz - adalardan birinde bu, izin verilen tek ulaşım aracıdır, motorlu taşıtlar kesinlikle yasaktır . Renkli meyve ağaçları, güzel bahçeler, orman alanları ve her yerde görülecek egzotik çiçekler var. Daha sonra rahat bir sahil balık restoranında lezzetli bir öğle yemeğinin tadını çıkarabilir ve modern İstanbul silüetinin gökdelenleri arasında kubbe ve minarelere bakarak rahatlayabilirsiniz. Tur saat 18: 30'da otelinize bırakma ile sona erer. İstanbul'da Konaklama.

6.Gün: Kalkış:
Uçuş saatinize bağlı olarak otelinizden alınacak ve doğrudan havaalanına aktarılacaksınız.

İçerir:
- 5 gece BB konaklama
- 4 günlük düzenli grup turları
-   Havalimanı aktarmaları
-   Giriş bedeli
-   Öğle yemeği
- Yerel transferler
- İngilizce Tout kılavuzu

Hariç:
Akşam yemegi
İçecekler

Not:
Gerçek fiyatlandırma, seyahat eden kişi sayısına ve her bir çocuğun yaşına bağlı olarak değiştirilebilir.