5 GÜN KUSADASI STOPOVER TURU

349 EURO

5 GÜN KUSADASI STOPOVER TURU

5 Gün Kuşadası mola turu

Detaylar:
1.Gün: Kuşadası - Varış Günü
İzmir Havalimanı veya Kuşadası otobüs durağından otelinize transfer edilecektir. Varışta, konaklamalarınızın gece için rezerv..

5 Gün Kuşadası mola turu

Detaylar:
1.Gün: Kuşadası - Varış Günü
İzmir Havalimanı veya Kuşadası otobüs durağından otelinize transfer edilecektir. Varışta, konaklamalarınızın gece için rezerve edildiği otele giriş yapmanıza yardımcı olacağız. Günün geri kalanı partinin tadını çıkarmak ve Kuşadası'nı keşfetmek için sizindir.

2.Gün: Günlük Efes Turu
Rehberli Efes Turu, dünyanın en iyi korunmuş antik kalıntılarından biri olan 08: 30'da başlıyor. Bir zamanlar antik dünyanın ticaret merkezi olan Efes'i ziyaret, Türkiye'yi ziyaret etmenin en önemli noktasıdır. Zenginliği ve himayesi görkemli mimari programını destekleyen şehir, tanrıça Artemis'e ithaf edilmiştir. Muazzam tapınağı bir zamanlar Antik Dünyanın yedi harikasından biri olarak kabul edildi ve birkaç kez yeniden inşa edildi, MÖ 3. yüzyıldan kalma son haliyle uzanıyor. Kalıntılar turunda ayrıca bir tiyatro, spor salonu, agora ve hamamların yanı sıra Celsus Kütüphanesi ve son yıllarını geçirdiği Meryem Ana'nın son evi yer almaktadır. Geceleme Kuşadası'nda.

3.Gün: Günlük Pamukkale Turu
Sabah 08: 00'de kahvaltıdan sonra, Pamukkale'nin nefes kesen beyaz kalsiyum uçurumlarının rehberli turu için rehberiniz tarafından grubunuza katılacaksınız. Isıtmalı sularda yıkanabilir ve burada bulunan antik kalıntıları ziyaret edebilirsiniz. Bugün açık büfe öğle yemeği ekledik. Kuşadası'na geri döndüğümüzde otele yaklaşık 20.00'de geri döneceğiz.

4.Gün: Kuşadası (Serbest Gün)
Erken kalkmak, güneş ışığının tadını çıkarmak ve manzaraları ve doğal muhteşem plajı ve berrak denizi almak ve şehri keşfetmek, yerel pazarlarda alışveriş yapmak, sahilde rahatlamak veya birçok günlük geziden birinin tadını çıkarmak zorunda kalmayacaksınız. seçim yapmak zorunda. Bunlar arasında Tüplü dalış, balık tutma turu, dört safari, at safari, Türk gecesi, günlük Samos gezisi, Türk hamamı, tandem gökyüzü dalışı, mikrolight uçuşları, uçurtma sörfü, Pergamon turu, göl turu, Bodrum Turu, Didyma, Milet, Priene, ya da İstanbul Şehir Turu'na ve daha pek çok şeye günlük uçak rezervasyonu yapın. Lütfen bu turlarla ilgili bilgi isteyin.

5.Gün: Kuşadası - Turun Sonu
Kahvaltıdan sonra otelden çıkış yapın. İzmir Havalimanı'na dönüş.

İçerir:
- BB Hotel konaklama
- İngilizce konuşan rehber
- Transferler
- Havalimanı aktarmaları
- Giriş bedeli

Hariç:
- Yemekler
- İçecekler