5 GÜN İSTANBUL LALE FESTİVALİ TURU

429 EURO

5 GÜN İSTANBUL LALE FESTİVALİ TURU

İSTANBUL LALE FESTİVAL TURU (4 GECE / 5 GÜN)

2006 yılından bu yana, Nisan ayında, İstanbul şehir hükümeti İstanbul'un parklarına, caddelerine, trafik kavşaklarına ve hemen hemen her yere ..

İSTANBUL LALE FESTİVAL TURU (4 GECE / 5 GÜN)

2006 yılından bu yana, Nisan ayında, İstanbul şehir hükümeti İstanbul'un parklarına, caddelerine, trafik kavşaklarına ve hemen hemen her yere milyonlarca lale dikiyor. 2016 yılında tüm İstanbul'a 30 milyon lale dikildi. Bu, baktığınız her yerde parlak renk sıçramaları ile muhteşem bir bahar çiçeği festivali ile sonuçlandı. İstanbul Lale Festivali sadece lale değil; aslında, diğer çiçekler - hercai menekşe, yaban mersini, vb - kontrast ve şekil ve renk çeşitliliği için ekilir. Ekranlar nefes kesici! Kendinize milyonlarca deneyim kazandırın ve İstanbul'daki bu heyecan verici yıllık festivalin bir parçası olun. Bu şehri bizim için dünyadaki en büyüleyici yapan sayısız şeyden bahsetmiyoruz bile.

Detaylar:

Gün 01. İstanbul
İstanbul Atatürk Havalimanı'na vardığınızda karşılanacaksınız ve özel bir minibüs tarafından otelinize transfer edileceksiniz. Günün geri kalanında boş zamanlarınızda geçirilecek ve geceyi otelinizde geçireceksiniz.

2. Gün Tam Gün İstanbul Şehir Turu
Otelin açık büfesinde kahvaltı edeceksiniz. Daha sonra İstanbul'un tam günlük Eski Şehir turu için lobide rehberiniz ve şoförünüzle buluşacaksınız. Tur, Topkapı Sarayı, Ayasofya, Sultanahmet Camii, Hipodrom, Mısır Dikilitaşı, Yılanlı Sütun, Türk El Sanatları ve yerel ürünlerin sergilendiği Kapalıçarşı ve alacağınız Sultanahmet Meydanı ve Gülhane Parkı'nı kapsayacak. İstanbul'un olağanüstü lalelerinin tadını çıkarın. Tur bittikten sonra, gecenizi geçireceğiniz otelinize geri aktarılacaksınız.
Not: Ayasofya Pazartesi günleri kapalı, Topkapı Sarayı Salı günleri kapalı, Kapalıçarşı Pazar günleri kapalı. Turunuz bu günlerden birinde ise, Ayasofya veya Topkapı Müzesi Yeraltı Sarnıcı ile değiştirilecektir.

Gün 03. Tam Gün İstanbul Boğaz Turu
Otelin açık büfesinde kahvaltı edeceksiniz. Daha sonra, tam gün Boğaz turu için rehberiniz ve şoförünüz lobide buluşacaksınız. Tur, Nisan ayında İstanbul'un 360 derecelik panoramik manzarasının ve güzel Lalelerinin tadını çıkaracağınız Galata Kulesi'ni ziyaret ederek başlayacak. Bundan sonra, rehberinizin alışveriş deneyiminizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacağı Mısır Çarşısı'na aktarılacaksınız. Eminönü'nden Asya ve Avrupa kıtalarını birbirinden ayıran Boğaz boyunca bir feribot ile şehrin sunduğu en iyi manzaraları deneyimleyeceksiniz. Boğaz gezisi bittikten sonra Lale Festivali sırasında İstanbul'un en iyi yerlerinden biri olan Emirgan Parkı'na geçmeden önce Boğaz'da yürüyüş yapmak için Ortaköy'e transfer olacaksınız. Tur bittikten sonra, gecenizi geçireceğiniz otelinize transfer edileceksiniz.

Gün 04. Tam Gün İstanbul Asya Turu
Otelinizin büfesinde kahvaltı yapacaksınız. Daha sonra Asian Istanbul'u keşfetmek için tam gün boyunca rehberiniz ve şoförünüzle lobide buluşacaksınız. Tur, Üsküdar'daki Beylerbeyi Sarayı'nı ziyaret ederek başlayacak, daha sonra Çamlıca Tepesi'ni ziyaret edip İstanbul'un en yüksek noktalarından birinin manzarasının tadını çıkaracaksınız. Daha sonra Bahariye ve Moda'nın daha az ziyaret edilen sanatsal sokaklarında otantik bir yürüyüşün tadını çıkarmak için Kadıköy'e geçeceksiniz. Tur, Lale yayılmasının büyülü renkleri ile doldurulacak olan Göztepe 60. Yıl Parkı'nı ziyaret ile sona erecek. Tur bittikten sonra gecenizi geçireceğiniz otelinize geri aktarılacaksınız.
Not: Beylerbeyi Sarayı Pazartesi ve Perşembe günleri kapalıdır. Turunuz bu günlerden birinde ise, yerini Chora Müzesi alacaktır.

5.Gün - İstanbul'dan hareket
Otelin açık büfesinde kahvaltı yapacaksınız. Daha sonra havaalanına transfer için lobide şoförünüzle buluşacaksınız.

İçerir:
- İstanbul Atatürk havaalanından varış havaalanı transferi
- İstanbul'da 4 gece otel
- 4 açık büfe kahvaltı
- 3 öğle yemeği
- Rehberli İstanbul Şehir Turu
- Rehberli İstanbul Boğaz turu
- Rehberli İstanbul Asya turu
- Transferler
- Mesleki İngilizce - konuşan tur rehberi
- Seyahat planında belirtilen tüm giriş ücretleri
- İstanbul Atatürk havaalanına dönüş havaalanı transferi

Hariç:
- Kapsamalarda özellikle belirtilmeyen hizmetler.
- İçecekler
- Akşam yemegi