İSTANBUL'DAN 5 GÜN PAMUKKALE VE 3 AKŞAM SPA TEDAVİSİNİ KEŞFEDİN.

589 EURO

İSTANBUL'DAN 5 GÜN PAMUKKALE VE 3 AKŞAM SPA TEDAVİSİNİ KEŞFEDİN.

İSTANBUL'DAN 5 GÜN PAMUKKALE VE SPA TEDAVİSİ PAKETİ.
Pamukkale veya Pamuk Kalesi bir UNESCO miras alanıdır. Tarih boyunca insanlar kaplıca sularını doğal bir kaplıca varış noktası olarak kullanmak için buraya geldiler, bir&cced..

İSTANBUL'DAN 5 GÜN PAMUKKALE VE SPA TEDAVİSİ PAKETİ.
Pamukkale veya Pamuk Kalesi bir UNESCO miras alanıdır. Tarih boyunca insanlar kaplıca sularını doğal bir kaplıca varış noktası olarak kullanmak için buraya geldiler, birçoğu hala sularda dinlenmeye geliyor. Kaplıcalar yüksek mineral içeriğine sahip, şimdi yokuş aşağı akan ve yerel otellere ve spa merkezlerine ilham veren doğal basamaklı havuzlar yarattı.
Modern Oteller, termal spa merkezleri ve daha küçük bir aile işletmesi otel inşa etmiştir. Her ikisi de şımartılmaktan ve antik harikaları keşfetmek için güneşin tadını çıkarmak için bu çarpıcı yerlere yakındır. Pamukkale'yi ve rahatlamanın lüksünü keşfedeceksiniz.

Detaylar:
1.Gün: Denizli Havalimanı'na Varış ve Pamukkale'ye Transfer - Karahayıt
İstanbul - Denizli arası uçuş. Çardak - Denizli Havalimanı'na varışınızda temsilcimiz sizi havaalanının çıkış kapısında karşılayacaktır. Daha sonra otelinize transfer edilecek ve küçük Karahayit kasabasında zamanın tadını çıkaracaksınız.

2.Gün: Pamukkale Hierapolis Turu ve Sağlıklı Yaşam Oturumu
09:30 AM sizi otelinizden alacağız ve tam gün Pamukkale turu için gruba katılacağız, "pamuk kalesi" Türkçe, kaplıcalar ve travertenlerin bulunduğu karbonat minerallerinin teraslarını içeren doğal bir sitedir. ılıman iklimi ile yılın büyük bölümünde akan su. UNESCO Dünya Mirası listesindeki Hierapolis antik kentini de ziyaret edeceğiz. Buradaki kaplıcalar M.Ö.2. Yüzyıldan beri spa olarak kullanılmaktadır ve insanlar rahatsızlıklarını yatıştırmaya geldiler, birçoğu emekli ya da burada ölüyor. Büyük Nekropol, Marcus Aurelius'un Lahiti de dahil olmak üzere lahitlerle doludur. Ayrıca Kleopatra Yüzme Havuzu'nda yüzme şansınız olacak. Gezi sırasında öğle yemeğinizi yiyeceksiniz.
Günün sonunda hak ettiğiniz masaj, çamur seansı ve termal banyo seansını alacağınız merkeze transfer edileceksiniz. Seansın ardından sizi Karahayıt'ta akşam yemeği ve geceleme için otelinize geri getiriyoruz.

3.Gün: Pamukkale Turkuaz Turu ve Sağlıklı Yaşam oturumu.
08:30 civarında sizi otelinizden alıp tam günlük Pamukkale Turkuaz Turu için gruba katılacağız. Turumuza Denizli-Afyon-Ankara ve Denizli Çivril karayollarında bulunan ve Denizli merkezine 30 km uzaklıktaki Kaklık mağarasında başlıyoruz.
Aksine, ana galerinin neredeyse tüm alanı, mağaranın dışında şelaleler tarafından çıkan kaynak suyunun oluşturduğu muhteşem renklerle Travertenlerle kaplıdır. Havuzlarda basamak şeklinde gelişen ve tavanın çökmesine bağlı olarak bu bloklar üzerinde gelişen bu beyaz Travertenler, Pamukkale'nin küçük bir minyatürüdür.
Kaklık'ta yaptığımız ziyaretten sonra Salda Gölü istikametinde ilerliyoruz
Türkiye'nin en derin gölü olan Salda, Burdur'da 1 saat 20 dakika uzaklıktadır. Pamukkale'den uzak. Binlerce turist, turkuaz renkli göl ve beyaz kumları görmek için Salda Gölü'nü görmeye geliyor.
Türkiye'nin en derin gölü olmasına rağmen, Salda dünyanın üçüncü en derin gölüdür. Ziyaretçilerine görsel bir şölen sunan Salda Gölü, mavi ve yeşilin doğal güzelliğidir.

Salda'da güzel bir yüzme zamanından sonra son durağımız teleferiğe doğru ilerliyoruz.
1.396 metre uzunluğundaki teleferik sistemi, Bağbaşı Kent Ormanı ile Zeytin Yaylası arasında bağlantı kuracak ve saatte yaklaşık 2.000 kişinin bakım kapasitesine sahip olacak. Teleferik en az 6 dakika içinde Zeytin Yaylası'na ulaşacak. Teleferikle, insanlar boş zamanlarını doğal bir ortamda geçirecek ve doğa ve Denizli şehrinin manzarasının tadını çıkaracaklar.

Tur bitiyor, sizi çamur seansı ve termal banyo seansıyla tekrar hak ettiğiniz masajı almak için Merkeze transfer edeceğiniz Karahayit'e geri götürüyoruz. Seansın ardından sizi Karahayıt'ta akşam yemeği ve geceleme için otelinize geri getiriyoruz.

Gün 4: Afrodisias Turu ve Wellness oturumu
09: 30'da sizi otelinizden alır ve tam günlük Afrodisias turu için gruba katılacağız. Bugünkü bu tur rehbersizdir. Aphrodisias antik kenti, Türkiye'deki Yunan ve Roma dönemlerinin en önemli arkeolojik alanlarından biridir.
Aphrodisias, Menderes Nehri havzasında, İzmir limanının 100 mil güneydoğusunda verimli bir vadide yer almaktadır. Şehrin patron tanrıçası Afrodit'in kutsal alanı ile ünlü Aphrodisias, MÖ birinci yüzyıldan beri uzun ve müreffeh bir varlık yaşadı. Bugün, şehrin antik anıtlarının çoğu ayakta durmaktadır ve kazılar çok sayıda ince mermer heykel ve diğer eserler ortaya çıkarmıştır. 15:30 civarında tur sona erer ve sizi çamur seansı ve termal banyo seansıyla son hak ettiğiniz masajı almak için Merkeze transfer edeceğiniz Karahayit'e geri götürürüz. Seansın ardından sizi Karahayıt'ta son akşam yemeği ve geceleme için otelinize geri getiriyoruz.

5. Gün: Kalkış ve Denizli Havalimanı'na transfer.
Sabah erken check-in ve havaalanına transfer. Uçuş için Denizli - İstanbul. İstanbul Havalimanı'na varışta hizmetlerimiz sona eriyor.

İçerir:
- HB otelleri
- Öğle yemekleri
- Akşam yemegi
- Giriş bedeli
- Giriş sağlık merkezi
- Turları ve otel / merkezi transfer eder
- Denizli Havaalanı transferleri
- İç hat uçak biletleri
- İngilizce rehberler

Hariç:
- Transfer İstanbul Havalimanı
- İçecekler
- Kişisel giderler