5 GÜN ANZAK TURU

399 EURO

5 GÜN ANZAK TURU

İstanbul Gelibolu Anzak Hatıraları İstanbul
KALKIŞ TARİHİ: 22 Nisan Her Yıl

5 Gün Anzak Turu, sınırlı vakti olan ve Anzak Günü için Gelibolu'yu ziyaret etmek isteyen..

İstanbul Gelibolu Anzak Hatıraları İstanbul
KALKIŞ TARİHİ: 22 Nisan Her Yıl

5 Gün Anzak Turu, sınırlı vakti olan ve Anzak Günü için Gelibolu'yu ziyaret etmek isteyenler ya da Anzak Günü için Gelibolu'ya gitmek için uğraşmaktan güçlük çekenler isteyenler için idealdir.

SEÇMELER
İstanbul, Ayasofya, Hipodrom, Sultanahmet Camii, Kapalı Çarşı, Gelibolu Savaş Alanı, Savaş Müzesi, Anzak Koyu, Yalnız Çam, Chunuk Bair, Anzak Hatıraları ve daha fazlası…

Detaylar:
Gün 01-22 Nisan İstanbul'a Hoş Geldiniz
Havalimanında karşılanacağınız ve otelinize transfer edeceğiniz İstanbul'a hoş geldiniz. (Check-in sürelerinin otellere göre değiştiğini, ancak normalde öğleden önce olmadığını unutmayın) günün geri kalanında İstanbul'u keşfetmekte özgürsünüz ve o akşam size tur hakkında bilgi verecek ve sorularınızı cevaplayacak olan rehberinizle buluşacaksınız. Sende olmalı. Geceleme İstanbul'da.

Gün 02-23 Nisan İstanbul Tam Gün Klasik Tur
Otelinizde kahvaltı yaptıktan sonra, tam günlük bir İstanbul turuna başlarsınız. Öne çıkan özellikler arasında antik Roma Hipodromu (araba yarışları bölgesi) ve 15. yüzyılda bir camiye dönüştürülen Bizans kilisesi olan Ayasofya'ya bir ziyaret bulunmaktadır. Öğle yemeğinden sonra Türk halılarının nasıl yapıldığına bir göz atacağız. Ayrıca ünlü "Sultanahmet Camii" ni ve dünyanın en büyük kapalı çarşısı olan Kapalıçarşı'yı ziyaret edeceksiniz. Burada, geçit yollarından oluşan labirentini çevreleyen yaklaşık 4.000 küçük dükkandan bazılarını keşfetmek için boş zamanınız olacak. Kahvaltı
Bu gece isteğe bağlı Türk Folklor akşamını kaçırmayın. Gecelik İstanbul

Gün 03 - 24 Nisan Gelibolu Savaş Alanları
Sabah erkenden Gelibolu yarımadasına doğru yola çıkacağız. Gelibolu'da Lone Pine Avustralya Anıtı, Chunuk Bair Yeni Zelanda Anıtı ve ANZAK Koyu'nu ziyaret eden Gelibolu'nun 1.Dünya Savaşı savaş alanlarında kısa bir oryantasyon turundan önce Kabatepe'de barbekü öğle yemeğinin tadını çıkaracağız. Turdan sonra, uzun gece için iyi bir yer almak için doğruca şafak servisine gidiyoruz. Gecelik ANZAC Koyu Kahvaltı. Yolda yiyecek ve içecek almak için süper marketlerden birinde durun.
Uyku tulumlarınızı, sıcak kıyafetlerinizi, ıslak hava ekipmanlarınızı ve el fenerlerinizi unutmayın, çünkü Gelibolu bugün atalarımızın indiği 1915'teki kadar karanlık ve soğuktur. Lütfen şapkanızı, güneş kreminizi ve iyi yürüyüş ayakkabılarınızı getirin

04-25 Gün Gün ANZAC Gelibolu'da Anma Günü
Güneş doğmadan önce ANZAC Dawn Service'e uyanın. Bu özel günde düşmüş atalarımızı anarken neredeyse sağır edici sessizliğin farkına varıyoruz. Geç öğleden sonra İstanbul'a geri dönmeden önce Avustralya ve / veya Yeni Zelanda Anıtı hizmetlerine katılıyoruz. Gecelik İstanbul.

Gün 05-26 Nisan İstanbul
Turumuz kahvaltıdan sonra sona eriyor ve yeni dostlarımıza veda ediyoruz. Kahvaltı tur sonu.

İçerir:
- Atatürk veya Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan geliş ve gidiş havaalanı transferi
- Tamamen klimalı, sigara içilmeyen bir otobüste ulaşım
- Tur süresince İngilizce konuşan profesyonel rehber
- İstanbul ve Anzak Sitesinde Rehberli Turlar
- Seyahat planı başına giriş ücretleri
- İstanbul'da 3 Gece
- 3 Kahvaltı

Hariç:
- Sürücü ve Rehbere Şükran
- İçecekler
- Uluslararası uçak biletleri
- Kişisel giderler

Önemli Uyarı:
Lütfen Anzak Koyu'nda ve ertesi gün Gelibolu'da bir gecede yanınızda taşıyacağınız bir günlük paket getirin. 25 akşamı İstanbul'da. Ana bagajınız bir gece koçta güvenli bir şekilde kilitlenecektir. Ayrıca gece boyunca Anzak Koyu'ndaki havanın çok soğuk olabileceğini unutmayın, bu nedenle bu konaklama için uyku tulumları, battaniyeler ve sıcak giysiler ve hatta yağmur yağması durumunda ıslak bir hava ceketi getirmenizi öneririz.