2 GÜN: BİR GECE STAND BODRUM

189 EURO

2 GÜN: BİR GECE STAND BODRUM

Bodrum'da Bir Gece Standı.

Bu, 2020 sezonu için yeni bir dalış programıdır. Hafta veya hafta sonları 2 günlük liveaboard'dur. Bodrum sadece dalış aktiviteleri ile değil mavi yolculuk turlarıyla da ünlü..

Bodrum'da Bir Gece Standı.

Bu, 2020 sezonu için yeni bir dalış programıdır. Hafta veya hafta sonları 2 günlük liveaboard'dur. Bodrum sadece dalış aktiviteleri ile değil mavi yolculuk turlarıyla da ünlüdür. Bu iki muhteşem etkinliği bir araya getirdik ve normalde günlük programlara giremediğimiz bazı dalış noktalarına dalmamızı sağlayan “Bir Gecelik Stand” dalışları yarattık.
Tam pansiyon konaklama, üst güvertede, yıldızların altında ve uyku tulumlarınızın içinde. Sıcak yaz aylarında ince bir battaniye fazlasıyla yeterli olacaktır! Açık büfe kahvaltı ve yetenekli aynı zamanda kaptanımız tarafından özenle hazırlanan lezzetli öğle yemeğinin yanı sıra, sevgili dalgıç Harun a.k.a. Barbekü profesörü etinizi barbeküde akşam yemeği için ızgaralar. Tabii ki, böyle güzel bir gece biraz kaçışla taçlandırılmalıdır! Yanınızda her türlü alkollü içecek veya içecek getirebilirsiniz ....

DAY1: Varış ve toplantı
Akşam saatlerinde kaptanla ve mürettebatla buluşacağınız tekneye varacaksınız. Bodrum'da yıldızların altında ilk gecenizi geçireceksiniz. Rehberimiz sizi Bodrum otobüslerinden alacaktır.

2. GÜN: Dalış günü 1
Sabah kahvaltısı için sabah erken kalkın ve sabah güneşin tadını çıkarın. Bugün dalış için ilk gününüz, brifing ve hava durumu raporlarını takip edeceksiniz. Bugün gündüz 2 dalış ve 1 Gece dalış yapacaksınız.
Günün sonunda Kaptan size harika bir barbekü hazırlayacak. Geceleme yine teknede yıldızların altında olacak.

3. GÜN: 2. dalış günü ve gidiş.
Sabah kahvaltısı için sabah erken kalkın ve sabah güneşin tadını çıkarın. Bugün 2 dalış yapacaksınız. Limana varış, turunuzun sonu anlamına gelir. Rehberimiz sizi Bodrum otobüsüne geri getirecektir.

Dalış noktaları:
Orak Adası çevresinde 2 dalış noktası, bir duvar ve bir resif, Pabuç noktası etrafında bir gece dalış ve ertesi gün, Gizli Resif'e dalış yapmak için Kara Ada'nın güney noktasına hareket ediyoruz. Baş duvar, 2 günde toplam 5 dalış.

Maks. 15 dalgıç. Hafta sonları sınırlıdır, yerinizi ayırtmayı kaçırmayın.

İçerir:
- 2 günde toplam 5 dalış.
- Tam pansiyon, uyku tulumlarında liveaboard konaklama
- Katılımcılar uyku tulumlarını getirmelidir.
- 2 kahvaltı, 2 öğle yemeği, 1 barbekü yemeği!
- Alkollü ruhlarınızı gemiye getirebilirsiniz.
- Dalgıçlar için ücretsiz 1 tüplü dalış deneyin.

Hariç:
- İçecekler
- Gerekirse tam ekipman.