İSTANBUL'DAN 2 GÜN KAPADOKYA TURU SICAK HAVA BALONU DAHİL

589 EURO

İSTANBUL'DAN 2 GÜN KAPADOKYA TURU SICAK HAVA BALONU DAHİL

Kapadokya'da 2 Günlük Paket Turu Sıcak Hava Balonu dahil
Detaylar:
Size Kapadokya'ya harika bir yolculuk yapma fırsatı sunuyoruz. Biz bu güzergah içine Kapadokya en iyi iki tur ..

Kapadokya'da 2 Günlük Paket Turu Sıcak Hava Balonu dahil
Detaylar:
Size Kapadokya'ya harika bir yolculuk yapma fırsatı sunuyoruz. Biz bu güzergah içine Kapadokya en iyi iki tur dahil. Bir de sıcak hava balonu uçuşu ekledik.
Bu tur programına gidiş-dönüş uçak bileti, bir gecelik otel konaklaması, iki Kapadokya günü turu, tüm transferler ve nakliyatlar, iki öğle yemeği ve bir kahvaltı dahildir. Daha fazla bilgi için lütfen içerme ve hariç tutma bölümünü ziyaret edin.
Ziyaret Görülecek Yerler
Gül Vadisi, Kaymaklı Yeraltı Şehri, Pidgeon Vadisi, Güllüdere Vadisi, Çavuşin Köyü, Göreme Açık Hava Müzesi, Kaya Kiliseleri, Pasabagi Peri Bacaları, Avanos Çömlek Demonstratonu, Uçhisar Kalesi - Doğal Kaya Kalesi
Devrent - Hayal Vadisi


1.Gün - KAPADOKYA & KAPADOKYA'DA SARI TURA GELEN
Personelimiz İstanbul'daki otelinize gelecek ve İstanbul Havalimanı'na transfer olacaksınız. Kapadokya'ya bir uçuşunuz olacak. Kapadokya'ya vardığınızda, personelimiz isim işaretinizle sizi bekliyor olacak. Tur alanına aktarılacaksınız.
Sarı tur Kızıl Vadi'yi ziyaret ederek başlayacak. Vadide yürüdüğünüzde, eski yüzyıllarda inşa edilmiş kaya kiliselerini göreceksiniz. Yürüyüşten sonra Güllüdere Vadisi'ne varıyoruz. Burada, Kapadokya'yı izlemek için harika bir yer olacak. Kapadokya'yı izledikten ve fotoğraf çektikten sonra Çavuşin Köyü'ne geçeceğiz. Köyde çok sayıda mağara evi görebileceksiniz. Yerel bir restoranda öğle yemeği yiyeceğiz. Öğle yemeğinden sonra Güvercin Vadisi'ne gideceğiz. Vadiyi keşfetmek için biraz zamanınız olacak. Son hedefimiz, insanların eski yüzyıllarda sığınak olarak kullandığı Kaymaklı Yeraltı Şehri olacak.
Kapadokya günü turumuz saat 17: 00'de sona erecek. Otelinize transfer edileceksiniz. Geceleme Kapadokya'da.

2.Gün - SICAK HAVA BALONU SÜRÜCÜ & KAPADOKYA KIRMIZI TUR & İSTANBUL'A GERİ DÖN
Otelinizden 03: 00'da alınacak ve sıcak hava balonu alanına transfer olacaksınız. Uçuştan sonra 07: 30'da otellerinize transfer edilecektir. Lütfen okuyun = Balonlar Hakkında Önemli Güncelleme
Otelde kahvaltı servis edilir. Otelden çıkış yapıldıktan sonra, seyahat ekibimiz sizi 09: 30'da otellerinizden alacaktır. Kırmızı tur alanına aktarılacaksınız.
Kapadokya turuna Devrent Vadisi'ni (Hayal Vadisi olarak bilinir) ziyaret ederek başlayacağız. Vadinin her yerinde hayvan şeklindeki kayaları göreceksiniz. Ardından Paşabağ Vadisi'ne gideceğiz. Bu vadi, peribacalarının cenneti olarak bilinir. Bacaları keşfettikten sonra Avanos'a gideceğiz. Burada çok sayıda seramik ve seramik dükkanı var. İnsanları sanat yaparken izleyebileceksiniz. Bazı kayalık kiliseleri görmek için Göreme'ye gideceğiz. Yerel bir restoranda öğle yemeği yiyeceğiz. Daha sonra Göreme Açık Hava Müzesi'ne gideceğiz. Müzede Kapadokya'nın her yerinde izler görebilirsiniz. Son durağımız, insanların büyük bir kale inşa ettiği Uçhisar olacak.
Kapadokya günü turumuz saat 17: 00'de sona erecek. Kayseri veya Nevşehir Havalimanlarına transfer olacaksınız. İstanbul'a bir uçuşunuz olacak. İstanbul'a geldiğinizde, seyahat ekibimiz isim işaretinizle sizi bekleyecek. Ardından İstanbul'daki otellerinize transfer olacaksınız.

İçerir:
- İstanbul ve Kapadokya'daki tüm Havaalanı transferleri
- Gidiş-Dönüş Uçak Bileti
- 2 Kapadokya Günü Turu
- 1 gecelik otel konaklama
- Sıcak Hava Balonu Sürüşü
-1 Kahvaltı & 2 Öğle Yemeği
- Bahsedilen tüm transferler
- Rehberlik hizmeti
- Tüm giriş ücretleri

Hariç:
- Kişisel giderler
- Öğle Yemeğinde İçecekler
- Akşam yemegi