İSTANBUL'DAN PALANDOKEN'DE 2 GÜN KAYAK TURU

569 EURO

İSTANBUL'DAN PALANDOKEN'DE 2 GÜN KAYAK TURU

Palandöken'de 2 Gün - 1 Gece Kayak Turu

Detaylar:
Palandöken Kayak Merkezi Erzurum'un güneyindedir ve doğu-batı doğrultusunda yer alan zirve 3185 metredir. En soğuk ikliml..

Palandöken'de 2 Gün - 1 Gece Kayak Turu

Detaylar:
Palandöken Kayak Merkezi Erzurum'un güneyindedir ve doğu-batı doğrultusunda yer alan zirve 3185 metredir. En soğuk iklimlere sahip olan Erzurum, kış aylarında 4-5 ay boyunca kar örtüsü ile örtülü Türkiye'nin en yüksek rakımlı yerlerinden biridir. Palandöken Kayak Merkezi normal hava koşullarında, kar 2-3 metre yüksekliğe kadar ulaşabilir. Paket turumuz tüm havaalanı transferlerini, gidiş-dönüş uçak biletlerini, 1 gecelik her şey dahil tatil köyü konaklamalarını içerir.

1.Gün: İstanbul'daki otelinizden 05: 00'de alın ve 07: 00'de Erzurum'a gitmek için havaalanına transfer. Sizi havaalanında karşılayacağız ve otelinize transfer edeceğiz. Öğle ve akşam yemekleri dahildir. Ski Resort in Palandoken şehri konaklamaları.

2.Gün: Serbest gün. Saat 20: 00'de alın ve 23: 00'e İstanbul'a gitmek için Erzurum Havalimanı'na transfer. Sizi havaalanında karşılayacağız ve otelinize transfer edeceğiz. Kahvaltı ve öğle yemeği dahildir.

İçerir:
- Havaalanı transferi
- İç hat uçak biletleri
- Açık büfe kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri
- Yemeklerle birlikte sınırsız alkolsüz içecek, fıçı bira ve şarap
- Beş çayı
- Tüm asansörler ve pistler ücretsizdir
- Ücretsiz Kablosuz