İSTANBUL'DAN UÇAKTA 3 GÜN KAPADOKYA TURU

349 EURO

İSTANBUL'DAN UÇAKTA 3 GÜN KAPADOKYA TURU

Uçakla İstanbul'dan 3 Gün - 2 Gece Kapadokya Turu

Detaylar:
İç hat uçuşlarınız rezerve edildi mi? Evetse, bunun yerine Kapadokya havalimanını başlatmak / bitirmek için bu tur paketini reze..

Uçakla İstanbul'dan 3 Gün - 2 Gece Kapadokya Turu

Detaylar:
İç hat uçuşlarınız rezerve edildi mi? Evetse, bunun yerine Kapadokya havalimanını başlatmak / bitirmek için bu tur paketini rezerve edebilirsiniz.

1.Gün: İSTANBUL - KAPADOKYA
Bugün İstanbul'dan Türkiye'nin en ünlü bölgelerinden biri olan Kapadokya'ya doğru yola çıkacaksınız. İstanbul'daki konaklama yerinizden tahsil edilecek ve uçuşunuzu karşılamak için havaalanına transfer olacaksınız. Kapadokya'ya vardığınızda, doğrudan konaklama biriminize aktarılacaksınız.
Alternatif Kalkış:
Kapadokya Havaalanlarından (Kayseri Havalimanı veya Nevşehir Havalimanı):

2.Gün: KAPADOKYA
İsteğe Bağlı Tur Dünyanın En İyi Sıcak Hava Balonu Uçuşu
İsteğe bağlı Sıcak Hava Balonculuğu ile ilgilenenler için, bu sabah güneş doğmadan önce bunu yapma ve tura katılmak için yeterli zamanda geri dönme şansınız olacak. Kapadokya, hayatınızda şahit olacağınız en büyüleyici ve büyülü manzaralardan biridir ve hepsini havadan yakalamaktan daha iyi bir yoldur. Sıcak hava balonunuzda güneşin doğuşunu izlemek için güneş doğmadan önce toplanacaksınız. Kaçırmamak için bir deneyim.
Peri bacalarının büyülü ülkesi
Bugün gününüz sabah 09: 30'da Kuzey Kapadokya Turu için bir karşılama ile başlayacak.

Günün geri kalanı, Kuzey Kapadokya turunun tüm manzaralarını ve alanlarını ziyaret etmekle başlıyor. Açık Hava Müzesi'nin ünlü tarihi bölgesini ziyaret edeceksiniz. Burada, eski zamanların Hıristiyan yerleşimlerinden kalan eski fresklerin tadını çıkarmak için özel konutlarda dolaşabilirsiniz. Kendinizi bölgenin tarihine kaptırırken, çanak çömlek üretimi ile ünlü Avanos'u da ziyaret edeceksiniz. M.Ö. 3000 yılına kadar uzanan atölyelerden birini ziyaret edin. sanatçıları işlerinde izlemek için.

Ünlü 3 başlı, adil baca Paşabağın güzel manzaralarını görmek için durduğunuz günün avantaj noktalarının yanı sıra, aşağıdaki bu büyülü ve harika manzaraya tam panoramik bir manzara sunan Göreme Esentepe'nin tadını çıkarın. Dervent Vadisi'ndeki bacaklarınızı, ayın üzerinde yürüdüğünüz izlenimi bırakacak ve manzaraya genellikle ay gibi adlandırılacak şekilde uzanacaksınız. Ürgüp ve oradaki tüm çılgın kaya oluşumları üzerinde güzel bir manzara olan Üç Güzeller'i de ziyaret edeceksiniz.

Gününüz 17: 00'da konaklama yerinize geri gönderilmekle sona erecektir.

3.Gün: KAPADOKYA & İSTANBUL'A DÖNÜŞ
Kapadokya'nın Büyüleyici Kırmızı ve Gül Vadileri Yürüyüşü
Bugün Güney Kapadokya Turu'nda görülecek daha çok şeyle dolu aksiyon dolu bir gün. Bugün Kapadokya'yı oluşturan birçok güzel vadiyi ziyaret etme günü. Güzel gül renkli kayaların adını taşıyan Gül Vadisi var. Kızıl Vadi, gizli kiliselere giden birçok yolu ile. Kaya oluşumlarına kazılmış tüm güvercin deliklerini sergileyen Güvercin Vadisi, bugün üzerinde tuttuğu tüm benzersiz görünümü veriyor. Çoğu insanın yanı sıra bu vadiye neden ad verildiğini açıklayan kayalara sahip en sevdiği Aşk Vadisi.
Gizemli Yeraltı Şehri
Bugün diğer önemli noktalardan biri Yeraltı Şehri ziyaretiniz. Bu şehirler, kaçan Hıristiyanların zulümden saklanmaları için kazılmıştı. Sadece kendilerini değil, aynı zamanda hayvancılık yapmak ve tüm yiyeceklerini, şaraplarını ve sularını saklamak için iyi hazırlanmışlardır. Bu eski zamanların mühendisliğine hayran kalacaksınız. Yeraltından sonra Meskendir Vadisi'nde kısa bir yürüyüşle geniş açık alanların tadını çıkarmanın zamanı gelecek. Ayrıca Çavuşin Vadisi'nde bir durağı ve Uçhisar Kalesi'nin panoramik manzarasını ziyaret ederek başka bir fotoğraf fırsatı ile bölgedeki en eski yerleşime katılacaksınız.

İstanbul'a dön
Tur, 17:00 civarında sona erecek ve daha sonra İstanbul'a geri dönmek için otelinize geri dönmeden önce zamanınız olacaktır. Havalimanına İstanbul varışınızdan, oradaki konaklama biriminize aktarılacaksınız.

İçerir:
- İstanbul-Kapadokya - İstanbul Yurtiçi uçak biletleri
- İstanbul havalimanı transferleri X2
- Kapadokya Havalimanı transferleri X2
- Kapadokya'da 2 gece konaklama
- Profesyonel tur rehberi ve giriş ücretleri ile Kuzey Kapadokya turu
- Profesyonel tur rehberi ve giriş ücretleri ile Güney Kapadokya turu
- 2 kahvaltı, 2 öğle yemeği

Hariç:
- Sıcak Hava Balonu uçuşu, ayrıca rezervasyon yapılabilir.