2 GÜN ANZAK GÜN TURLARI 2020

149 EURO

2 GÜN ANZAK GÜN TURLARI 2020

Başlangıç ​​Tarihi: 24 Nisan Cuma
Bitiş Tarihi: Cumartesi 25 Nisan
Başlangıç: İstanbul
Bitiş: İstanbul veya Eceabat (kişisel düzenlemelere bağlı olarak)
Süre: 2 Gün (1 Gece)

Tur ..

Başlangıç ​​Tarihi: 24 Nisan Cuma
Bitiş Tarihi: Cumartesi 25 Nisan
Başlangıç: İstanbul
Bitiş: İstanbul veya Eceabat (kişisel düzenlemelere bağlı olarak)
Süre: 2 Gün (1 Gece)

Tur 24 Nisan sabahı başlıyor. Sizi İstanbul'un popüler bir bölgesi olan Sultan Ahmet'teki buluşma noktamızdan alacaksınız ve sizi 25 Nisan akşamı oraya geri götüreceğiz. Alternatif olarak, sizleri Eceabat'a (Çanakkale) bırakabiliriz, böylece Türkiye turunuza devam edebilirsiniz. 23-25 ​​Nisan tarihleri ​​arasında İstanbul'da kalacak yer bulamayacağımızı lütfen unutmayın.

Birinci Gün: 24 Nisan Cuma - İstanbul'dan Gelibolu'ya - Gelibolu Rehberli Turu
Sabah saat 10.00'da Sultan Ahmet bölgesindeki belirlenen Samyeli Seyahat buluşma noktasında buluşacağız (bu bölge çoğu otel ve hostelin bulunduğu yere yakındır). Daha sonra antrenöre bineceğiz ve Gelibolu'ya doğru yola çıkacağız. Yolculuğumuz boyunca, öğle yemeği ve Anzak Koyu'ndaki geceleme için ihtiyaç duyacağınız malzemeleri almayı bırakacağız. Ayrıca, bu savaşta savaşan insanların türü hakkında bir fikir vermenize yardımcı olmak ve 104 yıl önce koşulları resmetmeniz için Gelibolu hakkında bir film göstereceğiz.
Gelibolu Yarımadası'ndaki ANZAK Günü anma törenleri Türkiye, Avustralya ve Yeni Zelanda tarafından organize edilmekte ve yürütülmektedir. Gelibolu'ya vardığımızda, ertesi sabah erken saatlerde başlayacak olan Şafak Servisi için iyi bir yer almak için Anzak Koyu'na gideceğiz. Lone Pine, Nek ve Chunuk Bair Savaş Anıtı'nı ziyaret etme imkanı da vardır.
Gecelik: Anzak Koyu

Önemli: Anzak Koyu'ndaki geceleme için bir günlük paket getirmeniz gerekecektir. 24 saat sabahı ana valiziniz İstanbul'da yüklendiğinde, bir gecede güvenli bir şekilde kilitlenir. Bu, Eceabat veya İstanbul'a 25'inci akşamı gelene kadar tekrar erişemeyeceğiniz anlamına gelir. Ayrıca Anzak Koyu'ndaki geceleme sırasında havanın çok soğuk olabileceğini lütfen unutmayın. Uyku tulumları, sıcak giysiler ve battaniyeler getirmenizi şiddetle tavsiye ederiz. Yağmur durumunda ıslak hava ceketi de öneririz.


İkinci Gün: 25 Nisan Cumartesi - ANZAC Günü (Gelibolu'dan İstanbul'a)
Şafak Servisi, ilk ışıkta 25. kişi için başlar, herkes için gerçekten hareketli bir deneyim. Hizmet, düşmüşleri hatırlamak için toplanan binlerce insan gibi, vatandaşlarınızın övgü ve masallarını içerir.
Dawn Servisinden sonra, diğer anma törenleri için çeşitli sitelere gideceğiz. Ziyaret edeceğimiz ilk yer Lone Pine'daki Avustralya Servisi ve ardından Chunuk Bair'deki Yeni Zelanda Servisi olacak. NZ hizmetinden sonra rehberiniz ve koçunuz sizi alacak ve Eceabat'a gideceğiz. Eceabat'ta kısa bir mola vereceğiz ve turdan ayrılmak isteyenler bunu yapabilir. Daha sonra koçumuz akşam saatlerinde İstanbul'a hareket edecek ve Samyeli Travel buluşma noktasına geri döneceğiz. Bu gecede konaklama sağlanmayacağını lütfen unutmayın.

Turu Eceabat'ta terk etmek isterseniz, Çanakkale'ye feribot ile Türkiye çevresindeki seyahatlerinize devam edebilirsiniz.

İçerir:
- Tamamen klimalı lüks koçumuzda ulaşım (Sigara içilmez)
- İngilizce Tur rehberi
- 24 Nisan'da Anzak Koyu'na erken varış
- 24 Nisan'da Anzak Koyu'nda geceleme

Hariç:
- Havaalanı / Otel transferleri
- Konaklama
- Yemekler / İçecekler
- Uçuşlar
- Kişisel giderler