15 GÜN ÇEKİCİ YAZ PAKETİ

1199 EURO

15 GÜN ÇEKİCİ YAZ PAKETİ

15 Gün Çekici Yaz Paketi.

1.Gün - İSTANBUL'DA VARIŞ
Öğün: Yemek Yok
Tatiliniz İstanbul'a gelişle başlayacaktı. Türkiye'nin en güzel şehirlerinden biridir. Havaalanındaki se..

15 Gün Çekici Yaz Paketi.

1.Gün - İSTANBUL'DA VARIŞ
Öğün: Yemek Yok
Tatiliniz İstanbul'a gelişle başlayacaktı. Türkiye'nin en güzel şehirlerinden biridir. Havaalanındaki seyahat ekibimiz tarafından karşılanacak ve otele doğru yola çıkacaksınız.
İstanbul'da bir gecede kalın.

2.Gün - İSTANBUL ESKİ ŞEHİR TURU
Yemek: Kahvaltı ve Öğle Yemeği
Otelde doyurucu bir kahvaltının tadını çıkarın. Sizi otelden alacağız ve İstanbul'un eski şehir bölgesine aktarılacaksınız. Ziyaret edilecek yerler:
Ayasofya Müzesi: 1935 yılında müze olarak hizmet vermeye başlayan Ayasofya, İstanbul'un en büyük Bizans kilisesidir.
Sultanahmet Camii: 17. yüzyılda Sultan Ahmet tarafından yaptırılmış olan cami, muhteşem mimarisi ve 6 minaresi ile İstanbul'un ve dünyanın en güzel mimari yapılarından ve camilerinden biridir.
Hipodrom: Bizans döneminde Hipodrom olarak biliniyordu. “Hipodrom” atların karesi anlamına gelir. Osmanlı döneminde At Meydanı'na atıfta bulundu.
Kapalıçarşı: Zamanla ortadan kaybolmaya başlayan yerel el sanatları örneklerinin yer aldığı yerdir.
Topkapı Sarayı: Dünyanın en görkemli manzarasına ev sahipliği yapan yerdir.
Yerel restoranda öğle yemeği yiyeceksiniz.
Turun sonunda otellerinize transfer olacaksınız.
İstanbul'da bir gecede kalın.

3.Gün - BOĞAZ TURU VE İKİ KITASI TURU
Yemek: Kahvaltı ve Öğle Yemeği
Şahane bir kahvaltıdan sonra Mısır Çarşısı olarak da bilinen Mısır Çarşısı'na doğal bir yolculuk yapacaksınız. Bitkiseller, doğal ilaçlar, kuyumcular, botanik dükkanları vb. Var. Kısa bir süre sonra, Avrupa'yı Asya'dan ayıran güzel boğaz olan Boğaz boyunca unutulmaz bir yolculuk için Boğaz feribotuna çıkıyoruz. Öğle yemeği molasından sonra şehri keşfetmeye devam ediyoruz. Bir sonraki sürüş noktası Boğaziçi Köprüsü ve ardından İstanbul'un Marmara Denizi'ne bakan 360 ° panoramik manzaralarını sunan Çamlıca Tepesi'ne gideceğiz. Günün son varış noktası Dolmabahçe Sarayı. Mustafa Kemal Atatürk burayı konut olarak kullandı. 340'dan fazla odası vardır.
Turun sonunda otellerinize transfer olacaksınız.
İstanbul'da bir gecede kalın.

4.GÜN - KAPADOKYA'YA UÇUŞ & ÜCRETSİZ GÜN
Öğün: Kahvaltı
İstanbul'dan uçakla Kapadokya'ya ulaşacağız. Havaalanındaki seyahat ekibimiz tarafından karşılanacak ve otele doğru yola çıkacaksınız. Bu ücretsiz günde otelde dinlenebilirsiniz.
Kapadokya'da bir gece kalın.

5.Gün - KUZEY KAPADOKYA TURU
Yemek: Kahvaltı ve Öğle Yemeği
Bugün Kapadokya'daki Sıcak Hava Balonu uçuşuna katılabilirsiniz.
Kahvaltınızın tadını çıkardıktan sonra, tam gün Kuzey Kapadokya turuna katıldığınız için bir temsilcinin temsilcisi tarafından alınacaksınız. İlk olarak, eşsiz peri bacalarını görmek için Devrent Vadisi'ne yola çıkacağız. Bir sonraki yer mantar şeklindeki zirveleri görmek için Paşabağ Keşiş Vadisi. Ve sonra Avanos'u ziyaret edeceksiniz. Hititlerden bu yana Avanos'ta çömlekçilik yapıldığı bilinmektedir. Öğle yemeğinden sonra varış yeri Göreme Açık Hava Müzesi Göreme Açık Hava Müzesi 4. yüzyıldan 13. yüzyıla kadar manastır hayatının yaşandığı bir bölgedir. Günün son hedefi Uçhisar'ın doğal kaleleridir. Uçhisar, en güzel panoramik manzaranın yapıldığı tepenin etrafında yer almaktadır.
Kapadokya'daki otellerinize aktarılacaksınız.
Kapadokya'da bir gece kalın.
Kapadokya Türk Gecesi Gösterisi ve Akşam Yemeği

Bu program geleneksel Türk Gece Şovları ile eğlenmenizi sağlıyor. Harika bir akşam yemeği ve sınırsız yerli alkol alacaksınız.
6.GÜN - GÜNEY KAPADOKYA TURU
Yemek: Kahvaltı ve Öğle Yemeği
Acente temsilcimiz sizi otelden almadan önce güne doyurucu bir kahvaltı ile başlayabilirsiniz. Tur rehberinin kısa bilgileriyle Güney Kapadokya'dan yolculuğa başlayacaksınız. Kızıl Vadi, Güney Kapadokya'nın ilk destinasyonudur. Güneş battığında harika manzaralar sunan Kapadokya'nın en güzel yerlerinden biridir. Daha sonra Hıristiyan Din Adamlarının evleri ve kiliseleri ile ünlü Çavusin köyünü ziyaret edeceksiniz. Bugün, tarihini eski tutmayı başaran bu köy, görülmeye değer yerlerden biri. Öğle yemeği molası verdikten sonra Güvercin Vadisi'ni ziyaret edeceğiz. Öğleden sonra erken Hıristiyanların yaşadığı Kaymaklı yeraltı şehrini ziyaret edeceğiz.
Kapadokya'daki otellerinize aktarılacaksınız.
Kapadokya'da bir gece kalın.

7. GÜN - DERINKUYU U.C. VE IHLARA VADİSİ TURU
Yemek: Kahvaltı ve Öğle Yemeği
Dişi bir kahvaltının tadını çıkardıktan sonra Derinkuyu Yeraltı şehrine aktarılacaksınız. Kapadokya bölgesinin jeolojik oluşumu ile inşa edilen Derinkuyu Yeraltı Şehri, geniş bir topluluğun ihtiyaçlarını karşılayacak alanlardan oluşmaktadır. Bu yeraltı şehrini keşfettikten sonra Ihlara Vadisi'ne gideceğiz. Ünlü kayalık kiliseleri keşfedeceğiz ve vadiden 4 km yürüyüş yapacağız. Otele dönerken Selime Köyü'nü ziyaret edeceğiz.
Kapadokya'da bir gece kalın.

8.Gün - İZMİR'E UÇUŞ VE KUSADASI'DA ÜCRETSİZ GÜN
Öğün: Kahvaltı
Kahvaltıdan sonra otelden check-in yapacak ve İzmir'e uçuşunuz için havaalanına transfer olacaksınız. İzmir'e vardığınızda bir temsilcinin temsilcisi sizi Kuşadası'ndaki otele selamlayacak ve eşlik edecektir. Otelinizi ve günün geri kalanını kontrol edersiniz.
Kuşadası'nda bir gece kalın.

9.Gün - PAMUKKALE VE HIERAPOLİS TURU
Yemek: Kahvaltı ve Öğle Yemeği
Besleyici bir kahvaltı yaptıktan sonra otelden alınacak ve tam grubun ilk buluşacağı Selçuk'taki buluşma noktasına götürüleceksiniz. Pamukkale'ye doğru yola çıkacağız. Pamukkale ve Hierapolis'i meslek lisanslı bir tur rehberi ile keşfetmeden önce saat 11: 45'te öğle yemeği molası vereceğiz. Pamuk Kayalıklarının manzarasını izleyeceksiniz, mineral kaplıcaların, özellikle kaplıcaların biriktirdiği bir kireçtaşı biçimidir. Ayrıca bazilikası, tiyatrosu ve Roma Hamamları ile Hierapolis şehrinin antik kalıntılarını ziyaret edeceksiniz. Tur rehberi ile yerleri ziyaret ettikten sonra, kendiniz keşfetmekte özgür olacaksınız. İsterseniz bu boş zamanlarınızda Pamukkale antik havuzlarını (masrafları kendisine ait olmak üzere) yüzebilirsiniz.
Otelinize transfer edileceksiniz.
Kuşadası'nda bir gece kalın.
Tarihi harabelerden Türkiye'nin doğa harikalarına hayran kalacağınız on önemli yeri keşfetmeye hazır olun.
Destinasyonlar: İstanbul, Kapadokya, Pamukkale, Efes, Priene, Miletos, Didyma.

10. GÜN - EFES TURU
Yemek: Kahvaltı ve Öğle Yemeği
Nefis bir kahvaltıdan sonra sizi otelden alacağız ve sonra tur rehberi ile buluşacağız. Efes'te günün ilk varış noktası. Tur rehberi etkinlikler hakkında kısa bilgi verecektir. Efes'teki ilk yer, bir zamanlar antik dünyanın Yedi Harikasından biri olan Artemis Tapınağı'dır. Muhteşem yeri ziyaret ettikten sonra öğle yemeği için zamanınız olacak. Bir sonraki hedef, geçen yıl onu geçirdiğine inanılan Meryem Ana Evi. Ziyaret için son yer Isabey Camii. Günün sonunda otobüsle Kuşadası'na gideceğiz ve buradan şehirlerarası gün Dolmuş'a Bodrum'a (süre 2 saat 10 dk) gidiyoruz. Vardığınızda, temsilcimiz sizi otele transfer için teslim alacaktır.
Bodrum'da bir gece kalın.

11.Gün - KUSADASI'YA BODRUM
Öğün: Kahvaltı
Otelde nefis bir kahvaltı ve Kuşadası'ndan Bodrum'a otobüsle ulaşımın ardından. Günün geri kalanını istediğiniz gibi geçirin.
Bodrum'da bir gece kalın.

12.Gün - BODRUM'DA GEÇİM GÜNÜ
Öğün: Kahvaltı
Otelde kahvaltı servis edilir. Günün geri kalanı ücretsiz. Bodrum'u kendiniz keşfedebilirsiniz.
Bodrum'da bir gece kalın.

13.Gün - BODRUM'DA GEÇİM GÜNÜ
Öğün: Kahvaltı
Otelde kahvaltı yaptıktan sonra Bodrum'u kendiniz keşfedebilirsiniz. Bodrum'da çok bakir plajlar ve koylar var. İsterseniz bir tekne turuna katılabilirsiniz.
Bodrum'da bir gece kalın.

14. GÜN - BODRUM'DA GEÇİM GÜNÜ
Öğün: Kahvaltı
Otelde kahvaltıdan sonra havalimanına transfer edileceksiniz. Mevcut uçuşla İstanbul'a uçacaksınız. İstanbul'a vardığınızda otelinize transfer edileceksiniz. Günün geri kalanı ücretsiz.
İstanbul'da bir gecede kalın.

15. GÜN - İSTANBUL'DAN KALKIŞ
Öğün: Kahvaltı
Kahvaltıdan sonra otelden çıkış yapacaksınız. Uçuş programınıza göre havalimanına transfer olacaksınız.
15 Gün Türkiye tatil paketi sona erdi.