15 GÜN AKTİF TRENDY TURU.

1249 EURO

15 GÜN AKTİF TRENDY TURU.

15 Gün Aktif Moda Turları.

Modaya uygun bir Türkiye tur paketi seçin ve en iyi destinasyonlarla unutulmaz bir tatil geçirin. Mevcut tatiliniz, sanatsal ve kültürel mirası i..

15 Gün Aktif Moda Turları.

Modaya uygun bir Türkiye tur paketi seçin ve en iyi destinasyonlarla unutulmaz bir tatil geçirin. Mevcut tatiliniz, sanatsal ve kültürel mirası ile bilinen İstanbul'dan başlar. Kulağa harika geliyor ve sadece bir rüya değil. Ülkenin cazibesini keşfetmeli ve sayısız hatıra ile evinize dönmelisiniz.
Ziyaret Görülecek Yerler
İstanbul, Efes, Milet, Didim, Pamukkale, Fethiye, Kaş, Myra, Demre, Olimpos, Antalya, Side, Kapadokya

Detaylar:
1.Gün - İSTANBUL'DA VARIŞ
Tatiliniz, inanılmaz bir tarih zenginliğine sahip büyüleyici bir şehir olan İstanbul'a gelişle başlayacaktı. Havaalanındaki temsilci personelimiz tarafından karşılanacak ve otele geçeceksiniz. Konforlu bir geceleme ile uzun ve yorucu bir yolculuğunuzdan sonra otelde dinlenmeniz gerekebilir.
İstanbul'da bir gecede kalın.

2.Gün - İSTANBUL ŞEHİR TURU
Temsilcimiz sizi tam günlük tarihi bir tur için otelden alacaktır. İkinci gün göreceksiniz;
Ayasofya: Tarih boyunca iki büyük dine hizmet veren Ayasofya, iç ve dış bölümleri ile mimarinin özgünlüğünün ve kültürel değerlerinin önemini aktarıyor.
Sultanahmet Camii: İstanbul'u ziyaret eden hemen herkes tarafından beğenilen şehrin en önemli simgelerinden biri olan Sultanahmet Camii, Ayasofya Müzesi'nin tam karşısındadır.
Konstantinopolis Hipodromu: Roma ve Bizans zamanında “Hipodrom” ve Osmanlı döneminde “At Meydanı” üç imparatorlukta kent merkezi olarak görülmüş ve bu alanda en görkemli eserler yapılmıştır.
Kapalı Çarşı: İstanbul'un en çok ziyaret edilen yerlerinden biri ve içinde 4000'den fazla mağazası var.
Topkapı Sarayı: Yaklaşık 380 yıldır devletin yönetim merkeziydi ve Osmanlı sultanlarının resmi ikametgahı oldu.
Ve ayrıca, turda öğle yemeği yiyeceksiniz.
Turun sonunda otellerinize transfer olacaksınız.
İstanbul'da bir gecede kalın.

3.Gün - BOĞAZ TURU VE İKİ KITASI TURU
Temsilcimiz sizi tam günlük iki Kıta turu için otelden alacak. Üçüncü gün göreceksiniz;
Mısır Çarşısı: İstanbul'un en eski kapalı çarşılarından biridir.
Tekneyle Boğaziçi: İstanbul, İstanbul ve İstanbul'da iki kıyıdan oluşan kentin bir parçasıdır.
Beylerbeyi Sarayı: Sarayın tarihi bir yerde bulunduğu ve yerleşim alanı olarak kullanıldığı yer Bizans dönemine kadar uzanıyor.
Çamlıca Tepesi: İstanbul'un en yüksek iki tepesine verilen addır. İstanbul'da şehir manzarasının tadını çıkarmak için güzel yerlerden biri olan küçük ve büyük Çamlıca Tepeleri'ne ayrılmıştır.
Tur bittiğinde otellerinize transfer olacaksınız.
İstanbul'da bir gecede kalın.

4.Gün - İZMİR VE EFES TURUNA UÇUŞ
Havalimanınızı İstanbul'a transfer edeceğiz ve İzmir'e uçacaksınız. İzmir Adnan Menders Havalimanı'na geldiğinizde temsilcimiz sizi havaalanından alacak. Efes ve Meryem Ana Evi gezisine çıkacaksınız.
İlk olarak, bir zamanlar antik dünyanın Yedi Harikasından biri olan Artemis Tapınağı'nı ziyaret edeceksiniz. İkinci hedef, dünyanın en iyi korunmuş örneği olan Efes'tir. Daha sonra lezzetli bir Türk öğle yemeğinin tadını çıkaracaksınız. Öğle yemeğinden sonra, son günlerini geçirdiğine inanılan Meryem Ana Evi'ni ziyaret edeceksiniz. Burası hem Hıristiyanlar hem de Müslümanlar için kutsal bir yer.
Efes turu bittiğinde Kuşadası'ndaki otellerinize transfer olacaksınız.
Kuşadası'nda bir gece kalın.

5. GÜN - PRIENE, MILETOS VE DIDYMA TURU
Otelde yapılan kahvaltının ardından tur rehberi sizlerle buluşacak ve zamanında Eski İyonya kentlerinin en görkeminden biri olan Priene'ye gidecekti. Bu muhteşem yeri gördükten sonra, muhteşem tiyatrosu ve yukarıdaki akropolis üzerindeki Bizans kalesi ile Milet'e doğru ilerlersiniz. Tur sırasında öğle yemeği yiyeceksiniz.
Otellerinize transfer olacaksınız.
Kuşadası'nda bir gece kalın.

6.Gün - FAMHİYE'YE PAMUKKALE VE HIERAPOLİS TURU & OTOBÜSÜ
Kahvaltıdan sonra İzmir'den ayrılacaksınız ve Pamukkale'ye gideceksiniz. Ziyaret edeceğiniz yerler, Pamukkale ve Apollo Tapınağı, nefes kesen Tiyatro, büyüleyici Nekropol ve Hierapolis antik kentinin son büyük hamamı olan St. Philip'in şehit olduğu antik Hierapolis Şehri'dir. Philip, Hierapolis'teki erken kilise ile bağlantılıdır ve Pamukkale'de kent tarihi açısından önemli bir rol oynamıştır. Ayrıca kalsiyum terasları ve havuzları keşfedeceksiniz. Bir mayo getirirseniz termal havuzda yüzebilirsiniz (ek ücret karşılığında). Pamukkale turunun sonunda Fethiye'ye otobüsle gideceksiniz. Otele girerdin.
Fethiye'de bir gecede kalın.

7. GÜN - MAVİ SEYAHAT ─ SAMANLIK KOYU, KELEBEK VADİSİ, ST. NICHOLAS ADASI
Bu gün şahane bir kahvaltının ardından yüzme ve öğle yemeği için sabah 11 ile 12 arasında Fethiye Limanı'ndan Samanlık Koyu'na hareket. 136 çeşit kelebek ve güveye ev sahipliği yapan Kelebekler Vadisi'ne unutulmaz bir yolculuk yapacaksınız. Daha sonra yine deniz şartlarına izin vererek Ölüdeniz'e (Mavi Lagün) gideceğiz. Sonra St-Nicholas Adası'nda biraz geçirebilirsiniz.
Özel kabinde bir gece kalın.

8.Gün - MAVİ SEYAHAT ─ AKVARYUM, KAS, KEKOVA
Öğle yemeği ve bu şirin balıkçı köyünü ziyaret etmek için limanda durduğumuz Kaş'a gideceğiz. Sadece Likya kaya mezarlarının, lahitlerinin ve Roma tiyatrosunun nefes kesen manzaralarıyla karşılanacaksınız. O zaman Kekova yakınlarındaki bir koyda boş zaman geçirebilirsiniz, yüzmeye son veriyoruz.
Özel kabinde bir gece kalın.

9.Gün - MAVİ TUR: GÜNEŞ ŞEHRİ, SİMENA, GÖKKAYA KOYU
Kahvaltıdan sonra Kekova Batık Şehri'ne (Bu Likya - Roma arkeolojik alanı korunur) yolculuğunuza devam edersiniz. Antalya ile Kaş - Demre arasında bulunan Simena, bugün Kaleköy olarak adlandırılan antik Likya şehridir. Gökkaya Koyu çok güzel ve doğal güzellikleri ile sizi cezbediyor. Gökkaya Körfezi'nde isteğe bağlı su sporları mevcuttur.
Özel kabinde bir gece kalın.

10.Gün - MAVİ SEYAHAT ─ MYRA, DEMRE, OLYMPOS
Lezzetli bir kahvaltıdan sonra Andriace Limanı'na gitmeden önce Korsan Mağarası'nın göz alıcı (deniz koşulları izin veriyor) keşfetmek için yola çıkacaksınız. Keşfettikten sonra öğle yemeğinin tadını çıkarma zamanı. Daha sonra otobüsle Myra arkeolojik alanına ve grubunuz tarafından talep edildiğinde St Nicholas Kilisesi, Demre ve bankacılık için Demre'ye gideceğiz. Otobüs sizi saat 16 ile akşam 6 arasında ulaştığımız Olympos'taki ağaç evlere götürecek. Olympos'ta konforlu bir geceleme ile uzun ve yorucu bir yolculuğunuzdan sonra ağaç evlerinde dinlenmelisiniz.
Olympos'ta bir gece kalın.

11.Gün - ANTALYA'YA OLYMPOS
Şahane bir kahvaltının ardından boş zamanlarınızda günün tadını çıkarabilirsiniz. Tüm günü plajda geçirebilir veya Olimpos'tan Antalya'ya yerel bir otobüse binebilirsiniz. Otel odanız Antalya'da hazır olacak. Yerel otobüs yolculuğu 2 saat sürüyor. Antalya'da otele giriş.
Antalya'da bir gece kalın.

GÜN 12 - KAPADOKYA'YA PERGE, ASPENDOS, YAN TUR VE OTOBÜS
Otelde doyurucu bir kahvaltıdan sonra otelden Perge ve Aspendos'a hareket edeceksiniz. Pamphylia bölgesindeki en büyük antik şehirlerden biridir. Roma Hamamı, Agora, Sütunlu Cadde, Nymphaion ve Stadyumu ziyaret ettikten sonra yemeğinizin tadını çıkaracaksınız. burada panoramik şehir gezileri, Manavgat şelalesi ve Tiyatro, Roma Hamamı ve Side'deki Apollo Tapınağı gibi Roma Dönemi gibi popüler turistik yerleri keşfetmeye devam edersiniz. Etkinlikten sonra otele döneceğiz. Otelinizden alınacak ve otobüs terminaline transfer olacaksınız. Antalya'dan ayrılacaksınız. Otobüs yolculuğu yaklaşık 10 saat sürüyor.
Kapadokya'ya gece otobüs yolculuğu.

13.Gün - KUZEY KAPADOKYA TURU
Kapadokya Otobüs Terminali'ne vardığınızda alınacak ve peri bacalarını görmek için Devrent Vadisi'ni ziyaret edeceksiniz. Daha sonra otobüs, en ilginç mantar şeklindeki zirveleri keşfetmek için Paşabağ'a gidecek. Avanos'ta öğle yemeğimizin tadını çıkaracağız. Ve sonra hedef, kaya kiliseleri ve Hıristiyan yerleşimlerinin kalıntılarının yüzlerce yıl öncesine ait Göreme Açık Hava Müzesi'dir. Otele dönmeden önce Uçhisar'daki doğal kaleleri ziyaret edeceğiz.
Kapadokya'da bir gece kalın.

14. GÜN - GÜNEY KAPADOKYA TURU
Kızıl Vadi'ye seyahat etmek ve kayalık kiliseleri keşfetmek için otelden ayrılacaksınız. Daha sonra Kapadokya'nın en ünlü simgelerinden biri olan Çavuşin Köyü'nü ziyaret edeceksiniz. Güvercin Vadisi'nde öğle yemeği yiyeceğiz. Daha sonra öğleden sonra Hıristiyanlar için önemli olan yeraltı şehrini ziyaret edeceğiz. Unutulmaz yerleri keşfettikten sonra sizi Kapadokya'daki havaalanına transfer edeceğiz. İstanbul'a geri döneceksin.
İstanbul'a vardığınızda otelinize transfer edileceksiniz.
İstanbul'da bir gecede kalın.

15. GÜN - İSTANBUL'DAN KALKIŞ
Otelde doyurucu bir kahvaltının ardından, veda etme ve eve dönme, hayat boyu sürecek zengin bir deneyim ve anılarla donanma zamanı.

İçerir:
- Seyahat planına göre tüm konaklamalar
- Dahili otobüs ve uçak biletleri
- Turları alın ve bırakın
- Turlarda profesyonel tur rehberi
- Seyahat programında belirtilen yemekler
- Seyahat planında belirtilen giriş ücretleri
- Turlardaki tüm nakliyatlar
- Fethiye'den Olimpos'a Mavi Yolculuk
- Yerel vergiler ve hizmet ücretleri

Hariç:
- Kişisel giderler
- Öğle yemeğinde içecekler
- Belirtilmemiş yemekler
- Pamukkale'deki antik havuza giriş
- Mavi Yolculuk sırasındaki içecekler