FETHİYE'DE 12 GÜN 12 ADA YOLCULUĞU

289 EURO

FETHİYE'DE 12 GÜN 12 ADA YOLCULUĞU

12 Adalar Gezisi

Türkiye'nin hava durumu da nisan ayında başlayıp ekim ayında sona erecek bir sezon seyrediyor. Haziran, Temmuz ve Ağustos elbette en sıcak aylardır. Mayıs ve Eylül ayları daha serin ve daha sessizdir v..

12 Adalar Gezisi

Türkiye'nin hava durumu da nisan ayında başlayıp ekim ayında sona erecek bir sezon seyrediyor. Haziran, Temmuz ve Ağustos elbette en sıcak aylardır. Mayıs ve Eylül ayları daha serin ve daha sessizdir ve Nisan ve Ekim ayları, günde 8 ila 9 saat güneş ışığı sunmakta, yürüyüş ve keşfetme ve seyir yapma şansı sunmaktadır.

Detaylar:
Ziyaret edeceğiniz yerler:
Fethiye, Ag Koyu, Kleopatra veya Hamam Koyu, Roma Hamamları, Bedri Rahmi Koyu, Tersane Koyu, Göcek, Red Island
Başlangıç: Fethiye
Bitiş: Fethiye
Süre: 3 Gün / 2 Gece

1.Gün: Fethiye
Fethiye Limanı'ndan saat 11: 00'de hareket. Öğle yemeği servis edilmeden önce Turunç Koyu'nda veya Red Island'da yüzmenin ve şnorkelle yüzmenin tadını çıkarın. Birkaç ada boyunca Domuz Adası'na veya Merdivenli Koyu'na doğru seyir yapıyoruz. Akşam yemeğimiz var ve buraya ilk gecemizi dolduruyoruz.

2.Gün: Kleopatra Banyoları - Bedri Rahmi Koyu - Tersane Koyu
Bedri Rahmi Koyu Kahvaltıdan sonra Kleopatra Hamamları'na hareket ediyoruz. Bu Roma Hamamlarının antik kalıntılarında yüzün. Daha sonra, burada 1973'te kayalarda bir balık resmeden ilk 'Mavi Kruvazörlerden' adını alan güzel Bedri Rahmi Koyu'na gideriz. Kristal suya atlayın veya adayı dolaşın. Daha sonra öğle yemeği yediğimiz ve küçük bir plajın yakınındaki hafif suda yüzdüğümüz veya şnorkelle yüzdüğümüz Flat Island'a yelken açıyoruz. Bir zamanlar çok ünlü bir tersane kalıntıları ile Tersane Koyu'na doğru yola çıktık. Akşam yemeği ve teknemizde son gecemiz.

3.Gün: Göcek - Fethiye
Göcek Bugün, yüzebileceğimiz, şnorkelle yüzebildiğimiz ya da sadece güneşi emebileceğimiz ve çarpıcı çevrenin tadını çıkarabileceğimiz huzurlu Göcek bölgesine doğru yola çıkıyoruz. Fethiye limanına gitmeden önce Red Island veya Samanlık Koyu'nda son yüzme.
Turun sonu

Notlar:
• Program hava veya deniz koşullarına göre değiştirilebilir.
• Gidiş: Her Cuma, Cumartesi, Pazar, Pazartesi.
• Özel kabin istiyorsanız lütfen tek bir ek talep ediniz.
• Uçak bileti de ayarlayabiliriz. Uçuş ücretleri seyahat tarihlerine göre değişmektedir.

Önemli notlar turlarla ilgilidir:
Güzergahı takip etmeyi amaçlıyoruz; ancak, kötü hava ve / veya deniz koşulları kaptanı bu programı değiştirmeye zorlayabilir. Yolcularımızın güvenliği bir numaralı önceliktir. Bu, günlük hedeflerin yanı sıra gece duraklarını da içerebilir. Ana seyahat planına ulaşamazsak, diğer olasılıkları tartışmak için elimizden geleni yapacağız. Hiçbir koşulda para iadesi yapılmaz.

Yat bilgisi
Tur sırasında standart bir gulet kullanılır. Bazıları klima ile donatılmış olabilir ve sadece belirtilmişse kullanılır. Yatlar varışta belirlenir. Gulet, rezervasyon sırasında önceden belirlenemez veya garanti edilemez. Tüm yatlarımızda yat sigortası var. Tüm yolculara kendi seyahat sigortalarını yaptırmalarını tavsiye ediyoruz.

İçerir:
- Liman ve marina ücretleri, vergiler ve yakıt paket fiyatına dahildir.
- Yolcular tüm standart yatçılık araçlarını gemide kullanabilirler. Buna şnorkel, maske ve masa oyunları dahildir.
- Bu kabin kiralamasında keten kumaş temin edilmiştir. Lütfen temin edilmeyeceği için kendi banyo / plaj havlunuzu getirmeniz gerektiğini unutmayın.
Hariç:
- Giriş ücretleri ve isteğe bağlı aktiviteler kabin kiralama paket fiyatına dahil değildir.
- İçecekler

Yemekler ve içecekler.
Tüm yemekler seyahatinize dahildir. Buna kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği, ikindi çayı ve atıştırmalıklar dahildir. Kabin kiralama paketinizde içecek servisi yoktur. Kendi içkilerinizi getirmenize izin verilmez. Su dahil tüm içecekler gemide makul fiyatlarla satılmaktadır. Bir çubuk sekmesi her zaman mevcuttur. Yolculuğunuzun sonunda bardan aldığınız tüm ekstra içecekleri ödemeniz istenecektir.

Konaklama.
Kabinlerin tahsisi yerinde yapılır. Tüm gulet ve kabin düzenleri farklıdır, kabinler önceden belirlenmemiştir. Bu yolculuklarda, grup dağılımınıza bağlı olarak ikiz, çift, üçlü veya dört kabinde konaklayabilirsiniz. Mümkünse, çiftleri çift kişilik bir kabinde ve bireyleri çift kişilik odada barındırmak için elimizden geleni yapacağız. Başka bir yolcu ile birlikte atanmak istemeyen bireysel seyahat edenler için tek kişilik ek kabinler mevcuttur. Tüm kabinler tuvalet ve duşlu özel banyoya sahiptir.

Kısıtlamalar
Kabin kiralama rehberli olmayan bir tur. Gemide ziyaret edeceğiniz siteler ve yerler hakkında bilgi veren yerel bir rehber yoktur.
Bu kabin gezisinde her yaştan çocuğa izin verilmektedir. Ancak, 1-3 yaş arası çocuklar için önerilmez. 4 ila 10 yaşları arasında ebeveynlerinin / velilerinin kabinlerinde kalmaları halinde, tam seyir oranında% 50 indirim uygulanır. Birden fazla çocuk varsa, ilk çocuktan% 50 ve sonraki her çocuktan tam ücret tahsil edilecektir. 11 yaşından büyükler tam bir seyir oranında ücretlendirilir.
Bu seyahat programını takip etmek için her türlü çaba gösterilecektir; ancak, kötü hava ve / veya deniz koşullarında bu program değişebilir. Bu, günlük planları ve gece duraklarını içerebilir. Ana seyahat planına ulaşamazsak, diğer olasılıkları tartışmak için elimizden geleni yapacağız. Hiçbir koşulda para iadesi yapılmaz.