12 GÜN ANZAC GÜNÜ TÜRKİYE VE SEYİR TURU

799 EURO

12 GÜN ANZAC GÜNÜ TÜRKİYE VE SEYİR TURU

12 Gün Anzak Günü Türkiye Turu ve Cruise

KALKIŞ TARİHİ: 22 Nisan Her Yıl

Detaylar:
12 gün 11 Gece İstanbul, Gelibolu, Troya, Bergama, Efes, Pamukkale, ..

12 Gün Anzak Günü Türkiye Turu ve Cruise

KALKIŞ TARİHİ: 22 Nisan Her Yıl

Detaylar:
12 gün 11 Gece İstanbul, Gelibolu, Troya, Bergama, Efes, Pamukkale, Fethiye, Gullet Cruise Olympos ve Antalya
Fethiye Olympos'tan 12 Gün Anzak Günü Türkiye Turu ve Mavi Yolculuk, Anzak hatıralarının ruhunu hissettirecek ve tatilinizin tadını çıkarma şansı verecektir. Gullet'te eğlenin ve bu pakete katıldığınızda Akdeniz'de yüzün İstanbul, Gelibolu, Bergama ve Antik Efes Pamukkale Fethiye ve Olimpos'u keşfedeceksiniz. Gullet Mavi Yolculuk

SEÇMELER
İstanbul, Ayasofya, Topkapı Sarayı. Hipodrom, Sultanahmet Camii, Kapalı Çarşı, Gelibolu Savaş Alanı, Savaş Müzesi, Anzak Koyu, Yalnız Çam, Chunuk Bair, Anzak Hatıraları, Bergama, Efes, Pamukkale, Fethiye'den Olympos Gulet Cruise, Olimpos, Antalya

ANZAC GÜNÜ TÜRKİYE TURU ARTI MAVİ HEYKEL ITİNERERİ
Gün 01-22 Nisan İstanbul'a Hoş Geldiniz
Havalimanında karşılanacağınız ve otelinize transfer edeceğiniz İstanbul'a hoş geldiniz. Check-in sürelerinin otellere göre değiştiğini, ancak normalde öğleden önce, İstanbul'u keşfetmekte özgür olduğunuzu ve günün akşamı size tur hakkında bilgi verecek ve sorularınızı cevaplayacak olan rehberinizle buluşacağınızı lütfen unutmayın. Sahip olmak. Geceleme İstanbul'da.

Gün 02-23 Nisan İstanbul Tam Gün Klasik Tur
Otelinizde kahvaltı yaptıktan sonra, tam günlük bir İstanbul turuna başlarsınız. Öne çıkan özellikler arasında ünlü Topkapı Sarayı'nı, antik Roma Hipodromu (araba yarışları bölgesi) ve 15. yüzyılda bir camiye dönüştürülen Bizans kilisesi olan Ayasofya'yı ziyaret ediyor. Öğle yemeğinden sonra Türk halılarının nasıl yapıldığına bir göz atacağız. Ayrıca ünlü "Sultanahmet Camii" ni ve dünyanın en büyük kapalı çarşısı olan Kapalıçarşı'yı ziyaret edeceksiniz. Burada, geçit yollarından oluşan labirentini çevreleyen yaklaşık 4.000 küçük dükkandan bazılarını keşfetmek için boş zamanınız olacak.
Bu gece isteğe bağlı Türk Folklor akşamını kaçırmayın. Gecelik İstanbul

Gün 03 - 24 Nisan Gelibolu savaş alanları
Sabah erkenden Gelibolu yarımadasına gidip Gelibolu'daki 1.Dünya Savaşı savaş alanlarına kısa bir oryantasyon turundan önce Kabatepe'de barbekü öğle yemeğinin tadını çıkaracağız. Turdan sonra uzun gece için iyi bir yer almak için doğruca şafak servisine gidiyoruz. Gecelik ANZAC Koyu (B)
Uyku tulumlarınızı, sıcak kıyafetlerinizi, ıslak hava ekipmanlarınızı ve el fenerlerinizi unutmayın, çünkü Gelibolu bugün atalarımızın indiği 1915'teki kadar karanlık ve soğuktur. Lütfen şapka, güneş kremi ve iyi yürüyüş ayakkabılarını getir.

Gün 04-25 Nisan ANZAC Günü Gelibolu'da Anma Günü
Güneş doğmadan önce ANZAC Dawn Service'e uyanın. Bu özel günde düşmüş atalarımızı anarken neredeyse sağır edici sessizliğin farkına varıyoruz. Geceleme için Ayvalık'a öğleden sonra arabayla gelmeden önce Avustralya & / veya Yeni Zelanda Anıt hizmetlerine katılıyoruz

Gün 05-26 Nisan Bergama Akropolisi
Ayvalık'tan ayrılırken, bir zamanlar Kraliyet ailesinin evi ve modern tıbbın kurucusu olan tam Bergama turu için Bergama'ya doğru yola çıkıyoruz. Bu gece Kuşadası'na varıyoruz. Geceleme Kuşadası.

Gün 06 - 27 Nisan Eski Efes Tam Gün Turu Kuşadası
Bugün tam rehberli antik Efes turumuz var - Türkiye'nin en iyi korunmuş antik kentlerinden biri olan Artemis Tapınağı (Diana) Isa Bey Camii antik Efes'i ziyaret etmek. Türkiye dünyanın en iyi deri ürünlerinden bazılarını üretiyor ve Efes'ten sonra deri ürünleri ekranına gidiyoruz… Gecelik Kuşadası.

Gün 07-28 Nisan Pamukkale, Hierapolis Fethiye
Sahilden çıkarken Pamukkale'nin (pamuk kaleleri) kalsiyum terasları için doğuya doğru ilerliyoruz. Kalsiyum teraslarının hemen üzerindeki eski bir sağlık merkezi olan Hierapolis'in kalıntılarını da ziyaret edebilirsiniz. Geceleme için Fethiye'ye gidin

08 - 29.Gün Fethiye - Olimpos Gulet Gezisi
Yüzme ve öğle yemeği için Samanlık Koyu'na giden Fethiye limanını sabah saat 10.30'da bırakın. Güneşlenmek, yüzmek ve isteğe bağlı bir şelaleye ulaşmak için Kelebekler Vadisi Ölüdeniz Avrupa'nın en çarpıcı plajı ve yamaç paraşütü için dünyanın en iyi yerlerinden biri. Plaja yüzün ve yamaç paraşütü seçeneği de vardır. Gece için St. Nicholas Adası'nda demir. İsteğe bağlı olarak muhteşem gün batımına tanık olmak için Ada'nın kalıntıları boyunca yürüyün.

09 - 30 GÜN
Kahvaltı dinlenmek ve yüzmek için Gullet'ten Kalkan'a (Akvaryum Koyu) doğru yola çıkın, öğle yemeği için Kaş limanına doğru yola çıkın. Alışveriş ve internet için bu küçük Türk kasabasını keşfetmek için serbest zaman. Gece konaklama için Kekova Adası yakınlarındaki tenha bir körfeze yelken açın.


10 GÜN - 01 Mayıs Gemide
Sizi bekleyen bir başka keyifli gün, antik kalıntılar üzerinde çok şaşırtıcı Batık Şehir sizi çok etkileyecek. Simena Kalesi'ne devam edin - tepeye çıkın ve Sualtı Likya Mezarları'nı ve Batık Şehir'in karşısındaki Körfez'in büyülü manzarasını izleyin. Gece için Gökkaya Koyu, binlerce yıldızın altında bir gece için diğer seyir gezginleriyle buluşabileceğiniz ya da sadece rahatlayıp yatınızda dinlenebileceğiniz yakındaki Island diskoda eğlenmek, dans etmek zamanı.

11.Gün - 02 Mayıs İniş ve Olimpos
Kahvaltı, Andriace limanında iniş için şnorkelle yüzme, öğle yemeği için Pirates Cave'e devam ediyoruz. Geceleme için Olimpos'a Yolculuk (B, L)

12.GÜN 03 Mayıs Olimpos - Antalya
İstanbul'a dönüş için Antalya havalimanına transfer.

İstanbul'a dönüş için Antalya havalimanına transfer. İstanbul veya Kapadokya uzantısına ekleyebilirsiniz. Anzak Günü Türkiye Turunun Sonu.
İçerir:
- Otelinize gelen havaalanı transferi.
- Seyahat programı boyunca Resmi Tur Rehberi
- 4 yıldızlı otelleri kahvaltı ile paylaşın
- Çeşitli sitelere giriş ücretleri
- Fethiye'den Olimpos Gullet Gezisine
Hariç:
- Kişisel giderler
- İçecekler
- Yurtiçi Uçak Bileti

Önemli Uyarı:
Anzak Koyu'nda ve ertesi gün Gelibolu'da bir gecede yanınızda taşıyacağınız bir günlük paket getirin. 25'in akşamı İstanbul'da. Ana bagajınız bir gece koçta güvenli bir şekilde kilitlenecektir. Ayrıca gece boyunca Anzak Koyu'ndaki havanın çok soğuyabileceğini lütfen unutmayın, bu nedenle bu konaklama için uyku tulumları, battaniyeler ve sıcak giysiler ve hatta yağmur yağması durumunda ıslak bir hava ceketi getirmenizi öneririz.
.