12 GÜN AKTİF BODRUM

989 EURO

12 GÜN AKTİF BODRUM

12 Gün Aktif Bodrum

Detaylar:
1.Gün - Bodrum - Varış Günü
(Akşam yemeği dahil)
Bodrum havaalanından veya Bodrum otobüs durağından otelinize transfer edilecektir..

12 Gün Aktif Bodrum

Detaylar:
1.Gün - Bodrum - Varış Günü
(Akşam yemeği dahil)
Bodrum havaalanından veya Bodrum otobüs durağından otelinize transfer edilecektir. Otele vardığınızda, konakladığınız gece için rezervasyon yaptığınız otele gideceğiz. Size oda anahtarınız verilecek ve günün geri kalan kısmı Bodrum'un tadını çıkarmak ve keşfetmek için sizindir.

2.Gün - Bodrum'da Hamam Türk Hamamı
(Kahvaltı ve akşam yemeği dahil)
Hamam, Türk hamamı için bir kelime - elbette, tatilinizin ve masajınızın unutulmaz bir parçası en iyi bölüm. Mermer döşemede konuk baştan ayağa batırılır, daha sonra ustaca tüm ölü hücrelerinizi ve kuru cildinizi kaybederek temizlenir, tekrar rahatlayın ve sabunlu kabarcıklarla kaplandıkça uzaklaşın, masör tüm bu düğümleri ve gergin bitleri düzeltir . O zaman tek yapmanız gereken saçınızı yıkamak ve güne çıkmadan önce bol miktarda güneş kremi koymaktır. Mevcut en ferahlatıcı deneyim.

3.Gün - Dalyan
(Kahvaltı ve akşam yemeği dahil)
Dalyan, binalar tarafından bozulmayan çok popüler bir kasaba. 45 dakikalık bir tekne turu ile erişilebilen 7 kilometrelik muhteşem İztuzu Plajı, Caretta caretta, Sea Turtles için son yuvalama alanlarından biridir. Mayıs ve Eylül ayları arasında dişi kaplumbağalar, yumurtalarını bırakmak, zaman zaman kontrol etmek ve nihayet bebeklerini denize götürmek için plaja gelirler. Modern Dalyan yakınlarındaki antik kent Caunos, MÖ 9. yüzyılda kuruldu. Bir zamanlar bir Akdeniz şehir limanıydı, ancak yüzyıllar boyunca Dalyan Nehri'nden silt limanı boğdu ve bugün kasaba denizden birkaç kilometre uzakta. Caunos kaya mezarları ile ünlüdür. Bunlar şehrin kralları ve önemli insanları için mezarlardı. Bölgedeki Pagan halkı dirilişe inandığından, mezarların girişindeki deliklere çok fazla yiyecek, para, mücevher ve diğer değerli eşyaları koyuyorlar, ancak mezar soyguncuları nedeniyle bugün hiçbir şey kalmadı.

4.Gün - Bodrum - Serbest Gün
(Kahvaltı ve akşam yemeği dahil)
Gün senin. Erken kalkmak, güneş ışığının tadını çıkarmak ve manzaraları ve doğal muhteşem plajı ve berrak denizi almak ve şehri keşfetmek, yerel pazarlarda alışveriş yapmak, sahilde rahatlamak veya sahip olduğunuz birçok günlük geziden birinin tadını çıkarmak zorunda değilsiniz. ndan şeçmek. Bunlar arasında Aqua Park, tüplü dalış, balık tutma turu ve çok daha fazlası bulunmaktadır.

5.Gün - Köy Turu
(Kahvaltı ve akşam yemeği dahil)
Köy Turu: Butikler, barlar, kafeler ve restoranlarla dolup taşan Bodrum, sofistike bir tatil yeri olarak kabul edilir, ancak yaklaşık 20 dakika uzaklıkta, bozulmamış bir dağ köyünü ziyaret etmek ve yüzyıllardır neredeyse değişmeden kırsal Türk yaşamını yaşamak için nadir bir fırsattır. Cömertliği ve nezaketi asla şaşırtmayan ve uzun zamandır unutulmuş bir misafirperverlik gösteren en alçakgönüllü köylülerle tanışın. Çayevini, camiyi ve lezzetli Türk mutfağını ve yerel ruhları deneyimleyeceğiniz bazı yerel evleri ziyaret edin. Sonunda, köylü kadınlar tarafından yapılan yerel el yapımı kilim ve halıların etkileyici bir görüntüsünü göreceksiniz.

6.Gün - Efes
(Kahvaltı ve akşam yemeği dahil)
Otelde kahvaltı yaptıktan sonra, dünyanın yedi antik harikasından biri olan rehberli Efes turumuza başlayacaksınız. Bunlar Efes'i tanımlayabilecek sadece birkaç kelimedir. Ancak hiç kimse Efes'i kelimelerle yeterince tanımlayamadı; takdir etmek için Efes'i görmek gerekir. Arkeoloji ve kültürle ilgilenenler için dünyanın en büyük ve en iyi korunmuş antik kentlerinden biri olan Efes'i ziyaret etmek gerekiyor. Efes Bodrum'a 185 kilometre uzaklıktadır. Pamuk tarlalarında yaklaşık üç saatlik bir yolculuk sizi bu eşsiz antik bölgeye getirecektir .. 07:00 Efes'e hareket. 08:30 am Köyden ev yapımı marmelatlar, yumurta ve peynir ve güzel Bata Gölü manzarası eşliğinde açık büfe kahvaltı için mola verin. 11:00 am Meryem Ana'nın evini ve Efes antik kentinin kalıntılarını ziyaret edin. 14:00 bölgedeki en iyi restoranda çok lezzetli bir öğle yemeği. 16:00 Bodrum'a hareket.


7.Gün - Piknik Tekne Gezisi
(Kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği dahildir)
Denizde bir gün öğle yemeği dahil ve gemide servis edilir. Yaklaşık olarak yola çıktık. Bodrum kıyı şeridinin turkuaz denizlerinde gezinmek için 11:00. Kristal berraklığında suda yüzüp şnorkelle yüzebileceğiniz veya hafif esintiyle rahatlayabileceğiniz, çarpıcı manzaraların tadını çıkarabileceğiniz ve güneşinizi nazikçe dalgalanan dalgaların sesiyle mükemmelleştirebileceğiniz en güzel koylardan birkaçını ziyaret edeceğiz. Siyah adada, Bodrum'dan yarım saat sonra, kayalardan dışarı akan ılık maden sularının ten rengini güzelleştirdiğine inanılan mağarada banyo yapabilirsiniz. Karada yaklaşık yakl. 17:00.


8.Gün - Bodrum - Serbest Gün
(Kahvaltı ve akşam yemeği dahil)
Gün senin. Erken kalkmak, güneş ışığının tadını çıkarmak ve manzara ve doğal muhteşem plaj ve berrak denizi almak ve şehri keşfetmek, yerel pazarlarda alışveriş yapmak, sahilde rahatlamak veya birçok günlük geziden birinin tadını çıkarmak zorunda değilsiniz. seçim yapmak zorunda. Bunlar arasında Aqua Park, tüplü dalış, balık tutma turu ve çok daha fazlası bulunmaktadır.

9.Gün - Pamukkale
(Kahvaltı ve akşam yemeği dahil)
Kahvaltıdan sonra Pamukkale'nin nefes kesen beyaz kalsiyum uçurumları rehberli turumuz için otelden ayrılıyoruz. Isıtmalı sularda yıkanabilir ve burada bulunan antik kalıntıları ziyaret edebilirsiniz. Pamukkale, Bodrum'a 285 kilometre uzaklıktadır. Yaklaşık dört buçuk saatlik bir orman ve köy köyü yolculuğu sizi bu güzel yere götürecektir. 07: 00'de Pamukkale'ye gidiyorum. 09:00 am Geleneksel Türk kahvaltısı için 11: 30'da durun Hierapolis antik kentini ziyaret edin, karda yürüyün? Buz? Mirage? Bulutlar? Güzel basamaklar ve bir spa yüzmek. 14:00 Türk mutfağından lezzetli örnekler deneyin. 15:00 Bodrum'a hareket.

10.Gün Bodrum Ücretsiz Günü - Türk Gecesi
(Kahvaltı ve akşam yemeği dahil)
Serbest zaman ve plaj günü .... ama akşam tüm değişiklikler. Türkiye'de ilk kez yaşıyorsanız ve hiç Türk Gecesi yaşamamışsanız, bir tanesine gitmenizi şiddetle tavsiye ederiz! Oryantal Dansçılar, Türk halk dansları, Türk yemekleri ve şarapları, bir sürü müzik ve dans. Program genellikle 20: 30'da başlar ve gece yarısına kadar devam eder. Türkler hep birlikte eğlenmeyi biliyorlar. Herkes için harika Türk tarzı eğlence. Doğu vaadi akşamı için bize katılın; Yerel mutfağı, yerel mezeleri ve içecekleri tadabilirsiniz. Ülkenin her yerinden halk danslarına hayran kalacaksınız ve geleneksel Türk misafirperverliğinin yanı sıra dansözlere de hayran kalacaksınız.

11.Gün - Jeep Safari
(Kahvaltı ve akşam yemeği dahil)
Suzuki Jeeps'de sürüş yapan 130 km rotamız çoğunlukla OFF-ROAD'tır ve tüm bölgenin en muhteşem manzaralarını ve kırsalını içerir. Bodrum'dan yakl. 10:00, Bodrum Yarımadası'nın doğusuna gidiyoruz. Çiftlikköy'de bir kahve molasından sonra muhteşem bir manzaraya sahip Yarımada'nın en yüksek zirvesine ulaşıyoruz. Etrim ve Mumcular köylerinden devam ederek öğle yemeği ve muhteşem koyda yüzmek için Mazy'nin uykulu mezrasına varıyoruz. Bodrum'a dönüş yolculuğumuzda çam ormanlarını ve dağ manzarasını yakl. 17:00

12.Gün - Bodrum - Turun Sonu
(Kahvaltı dahil)
Kahvaltıdan sonra otelden çıkış yapın. Havaalanına transfer.

İçerir:
- Bodrum Havalimanı veya Bodrum otobüs durağından varış transferi
- Bodrum'da 11 Gece HB oteli
- Rehberli Efes turu
- Pamukkale turu
- Dalyan (Caunos) Turu
- Türk Köy Yaşamı turu
- Türk Gecesi
- Türk banyosu
- Jeep Safari
- Öğle yemeği dahil Piknik Tekne Gezisi
Seyahat planında belirtilen tüm giriş ücretleri
taşımacılık
İngilizce konuşan profesyonel tur rehberleri
Bodrum Havalimanı veya Bodrum otobüs durağına dönüş transferi